Velso V futbolo lyga 2014–2015 m.
Aberystwyth league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Aberystwyth) |
V |
1. | Borth United Reserves | 16 | 13 | 1 | 2 | 66 — 18 | 40 | ||
2. | Machynlleth Reserves | 16 | 12 | 3 | 1 | 68 — 19 | 39 | ||
3. | UWA Thirds | 16 | 8 | 4 | 4 | 45 — 24 | 25 | ||
4. | Aberdyfi Reserves | 16 | 7 | 3 | 6 | 43 — 54 | 21 | ||
5. | Padarn Reserves | 16 | 6 | 0 | 10 | 46 — 53 | 18 | ||
6. | Talybont Reserves | 16 | 4 | 3 | 9 | 38 — 40 | 15 | ||
7. | Dolgellau Reserves | 16 | 5 | 0 | 11 | 35 — 50 | 15 | ||
8. | Penrhyncoch Thirds | 16 | 4 | 1 | 11 | 23 — 76 | 13 | ||
9. | Llanilar Reserves | 16 | 4 | 3 | 9 | 23 — 53 | 12 |
Anglesey league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Anglesey) |
V |
1. | FC Valley | 14 | 11 | 0 | 3 | 56 — 28 | 33 | ||
2. | FC Cemaes Bay | 14 | 10 | 1 | 3 | 39 — 16 | 31 | ||
3. | Bro Goronwy | 14 | 9 | 3 | 2 | 50 — 23 | 30 | ||
4. | Trearddur Bay United Reserves | 14 | 8 | 0 | 6 | 35 — 30 | 24 | ||
5. | Llangefni Town Reserves | 14 | 6 | 1 | 7 | 26 — 27 | 19 | ||
6. | FC Llangoed District | 14 | 5 | 1 | 8 | 25 — 37 | 16 | ||
7. | Gaerwen Reserves | 14 | 3 | 1 | 10 | 32 — 42 | 10 | ||
8. | Llanfairpwll Reserves | 14 | 0 | 1 | 13 | 7 — 67 | 1 |
Carmarthenshire league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Carmarthenshire) |
V |
1. | FC Wellfield | 22 | 15 | 3 | 4 | — | 48 | ||
2. | FC Pontlliw | 22 | 12 | 5 | 5 | — | 41 | ||
3. | FC Pwll | 22 | 13 | 2 | 7 | — | 39 | ||
4. | Llanelli Steel | 22 | 11 | 2 | 9 | — | 35 | ||
5. | Garden Village-3 Swansea | 22 | 11 | 4 | 7 | — | 32 | ||
6. | FC Killay | 22 | 8 | 4 | 10 | — | 28 | ||
7. | FC Gorseinon | 22 | 8 | 4 | 10 | — | 28 | ||
8. | FC Pontarddulais | 22 | 7 | 5 | 10 | — | 26 | ||
9. | Carmarthen Town Reserves | 22 | 8 | 4 | 10 | — | 25 | ||
10. | FC Burry Port | 22 | 6 | 5 | 11 | — | 23 | ||
11. | FC Caerbryn | 22 | 6 | 4 | 12 | — | 22 | ||
12. | FC Llandeilo | 22 | 3 | 6 | 13 | — | 15 |
Ceredigion league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Ceredigion) |
V |
1. | FC Pencader | 20 | 17 | 2 | 1 | 143 — 27 | 53 | ||
2. | Aberaeron Reserves | 20 | 14 | 4 | 2 | 70 — 23 | 46 | ||
3. | FC Cilgerran | 20 | 11 | 3 | 6 | 44 — 28 | 36 | ||
4. | FC Ffostrasol | 20 | 11 | 2 | 7 | 67 — 44 | 35 | ||
5. | Dewi Stars | 20 | 11 | 1 | 8 | 71 — 43 | 34 | ||
6. | Saint Dogmaels Reserves | 20 | 10 | 2 | 8 | 84 — 58 | 29 | ||
7. | Newcastle Emlyn Reserves | 20 | 5 | 3 | 12 | 39 — 75 | 18 | ||
8. | SDUC Lampeter | 20 | 5 | 2 | 13 | 24 — 96 | 14 | ||
9. | Lampeter Reserves | 20 | 6 | 3 | 11 | 32 — 59 | 12 | ||
10. | New Quay Reserves | 20 | 4 | 0 | 16 | 33 — 94 | 12 | ||
11. | Bargod Reserves | 20 | 5 | 0 | 15 | 26 — 86 | 6 |
Gwent county league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Gwent) |
V |
1. | Malpas United | 30 | 21 | 5 | 4 | 96 — 41 | 68 | ||
2. | Llanhilleth Athletic | 30 | 16 | 10 | 4 | 72 — 43 | 58 | ||
3. | Tredegar Athletic | 30 | 19 | 3 | 8 | 63 — 42 | 57 | ||
4. | Cromwell Youth | 30 | 17 | 4 | 9 | 80 — 46 | 55 | ||
5. | RTB Ebbw Vale | 30 | 15 | 8 | 7 | 66 — 47 | 53 | ||
6. | FC Mathern | 30 | 14 | 7 | 9 | 69 — 42 | 49 | ||
7. | Coed Eva Athletic | 30 | 13 | 7 | 10 | 50 — 49 | 46 | ||
8. | Ynysddu Welfare | 30 | 11 | 5 | 14 | 53 — 67 | 38 | ||
9. | Lucas Cwmbran | 30 | 11 | 4 | 15 | 48 — 63 | 37 | ||
10. | Spencer Youth Boys | 30 | 10 | 6 | 14 | 64 — 74 | 36 | ||
11. | Clydach Wasps | 30 | 11 | 2 | 17 | 46 — 57 | 35 | ||
12. | FC New Inn | 30 | 10 | 5 | 15 | 59 — 75 | 35 | ||
13. | Sebastopol Pontypool | 30 | 9 | 3 | 18 | 60 — 91 | 30 | ||
14. | FC Cefn Fforest | 30 | 8 | 5 | 17 | 55 — 83 | 29 | ||
15. | FC Mardy | 30 | 8 | 2 | 20 | 62 — 97 | 26 | ||
16. | Blackrock Rovers | 30 | 6 | 6 | 18 | 54 — 80 | 24 |
Montgomeryshire football league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Montgomeryshire) |
V |
1. | Morda United | 18 | 15 | 2 | 1 | 44 — 13 | 47 | ||
2. | FC Llanymynech | 18 | 9 | 4 | 5 | 35 — 30 | 31 | ||
3. | Kerry Reserves | 18 | 9 | 3 | 6 | 49 — 37 | 30 | ||
4. | Forden United | 18 | 8 | 3 | 7 | 28 — 28 | 27 | ||
5. | Welshpool Town Reserves | 18 | 7 | 5 | 6 | 34 — 35 | 26 | ||
6. | Berriew Reserves | 18 | 7 | 3 | 8 | 34 — 28 | 24 | ||
7. | Newtown Wanderers | 18 | 7 | 0 | 11 | 38 — 37 | 21 | ||
8. | FC Maesyrhandir | 17 | 6 | 2 | 9 | 34 — 46 | 17 | ||
9. | Waterloo Rovers Colts | 16 | 4 | 1 | 11 | 23 — 48 | 13 | ||
10. | Llansantffraid Reserves | 17 | 3 | 3 | 11 | 25 — 42 | 12 | ||
11. | Four Crosses Reserves | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 — 0 | 0 |
Neath & district league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Neath) |
V |
1. | FC Cambrian | 16 | 12 | 3 | 1 | 64 — 24 | 39 | ||
2. | Coelbren Athletic | 16 | 11 | 2 | 3 | 49 — 23 | 35 | ||
3. | Cwmamman United-2 | 16 | 8 | 2 | 6 | 42 — 35 | 26 | ||
4. | Park Travellers | 16 | 7 | 4 | 5 | 46 — 41 | 25 | ||
5. | FC Mond | 16 | 6 | 3 | 7 | 43 — 43 | 21 | ||
6. | FC Resolven | 16 | 5 | 2 | 9 | 50 — 47 | 17 | ||
7. | FC Bryncoch | 16 | 5 | 1 | 10 | 37 — 56 | 16 | ||
8. | Harp Rovers | 16 | 5 | 1 | 10 | 30 — 68 | 16 | ||
9. | Cilfrew Rovers | 16 | 3 | 2 | 11 | 28 — 52 | 11 |
Pembrokeshire league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Pembrokeshire) |
V |
1. | FC Carew | 24 | 18 | 3 | 3 | 67 — 29 | 57 | ||
2. | Milford United | 24 | 16 | 3 | 5 | 80 — 24 | 51 | ||
3. | Prendergast Villa | 24 | 15 | 5 | 4 | 77 — 24 | 50 | ||
4. | Clarbeston Road | 24 | 14 | 5 | 5 | 101 — 43 | 47 | ||
5. | FC Saint Ishmaels | 24 | 12 | 2 | 10 | 75 — 51 | 38 | ||
6. | Fishguard Sports | 24 | 11 | 4 | 9 | 59 — 46 | 37 | ||
7. | FC Hundleton | 24 | 11 | 3 | 10 | 66 — 57 | 36 | ||
8. | FC Solva | 24 | 10 | 3 | 11 | 61 — 50 | 33 | ||
9. | Haverfordwest Cricket Club | 24 | 9 | 3 | 12 | 49 — 76 | 29 | ||
10. | FC Letterston | 24 | 8 | 3 | 13 | 41 — 73 | 27 | ||
11. | Goodwick United Reserves | 24 | 7 | 3 | 14 | 42 — 60 | 24 | ||
12. | Milford Athletic | 24 | 2 | 7 | 15 | 34 — 68 | 13 | ||
13. | Johnston Reserves | 24 | 1 | 0 | 23 | 14 — 165 | 0 |
South Wales amateur league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona South Wales Amateur) |
V |
1. | Canton Liberal | 26 | 22 | 3 | 1 | 106 — 34 | 69 | ||
2. | AFC Bargoed | 26 | 17 | 3 | 6 | 87 — 33 | 54 | ||
3. | SDC Aberfan | 26 | 16 | 5 | 5 | 67 — 32 | 53 | ||
4. | Clwb Cymric | 26 | 13 | 5 | 8 | 51 — 51 | 44 | ||
5. | Tynte Rovers | 26 | 12 | 7 | 7 | 61 — 55 | 43 | ||
6. | Dynamo Aber | 26 | 12 | 4 | 10 | 58 — 48 | 40 | ||
7. | Cardiff Hibernian | 26 | 10 | 5 | 11 | 56 — 60 | 35 | ||
8. | FC Brynna | 26 | 8 | 7 | 11 | 48 — 57 | 31 | ||
9. | Cardiff Draconians | 26 | 8 | 5 | 13 | 47 — 47 | 29 | ||
10. | FC Graig | 26 | 8 | 2 | 16 | 50 — 80 | 26 | ||
11. | FC Rhydyfelin | 26 | 9 | 4 | 13 | 52 — 57 | 25 | ||
12. | Splott Albion | 26 | 9 | 1 | 16 | 51 — 80 | 25 | ||
13. | FC Kenfig Hill | 26 | 6 | 2 | 18 | 36 — 87 | 20 | ||
14. | FC Llanharry | 26 | 3 | 5 | 18 | 44 — 93 | 14 |
South Wales senior league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona South Wales Senior) |
V |
1. | Cadoxton Barry | 26 | 20 | 3 | 3 | 103 — 42 | 63 | ||
2. | Cogan Coronation | 26 | 17 | 6 | 3 | 69 — 40 | 54 | ||
3. | Penrhiwceiber Con Athletic | 26 | 13 | 6 | 7 | 59 — 40 | 48 | ||
4. | AFC Whitchurch | 26 | 16 | 2 | 8 | 72 — 42 | 47 | ||
5. | SGBC Garw | 26 | 12 | 7 | 7 | 77 — 54 | 43 | ||
6. | Saint Albans Cardiff | 26 | 12 | 8 | 6 | 70 — 54 | 43 | ||
7. | Ynyshir Albions | 26 | 11 | 5 | 10 | 66 — 62 | 40 | ||
8. | BC Cefn Cribwr | 26 | 10 | 7 | 9 | 52 — 53 | 37 | ||
9. | Llanrumney United | 26 | 10 | 5 | 11 | 50 — 55 | 35 | ||
10. | AFC Penrhiwfer | 26 | 8 | 4 | 14 | 49 — 65 | 24 | ||
11. | Saint Josephs Cardiff | 26 | 6 | 5 | 15 | 49 — 79 | 20 | ||
12. | AFC Tongwynlais | 26 | 6 | 2 | 18 | 41 — 76 | 20 | ||
13. | YC Margam | 26 | 7 | 3 | 16 | 43 — 72 | 18 | ||
14. | FC Stanleytown | 26 | 2 | 1 | 23 | 32 — 103 | 7 |
Swansea senior league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Swansea) |
V |
1. | FC Rockspur | 18 | 15 | 0 | 3 | 71 — 14 | 45 | ||
2. | Team Swansea | 18 | 13 | 2 | 3 | 77 — 31 | 41 | ||
3. | Ynystawe Athletic | 18 | 11 | 3 | 4 | 43 — 25 | 36 | ||
4. | FC Brynawel | 18 | 10 | 1 | 7 | 36 — 42 | 31 | ||
5. | Mumbles Rangers | 18 | 7 | 1 | 10 | 35 — 45 | 22 | ||
6. | Murton Reserves | 18 | 6 | 3 | 9 | 34 — 49 | 21 | ||
7. | Morriston Town | 18 | 6 | 1 | 11 | 31 — 40 | 19 | ||
8. | Kilvey Fords | 18 | 6 | 1 | 11 | 37 — 49 | 19 | ||
9. | FC Penclawdd | 18 | 5 | 1 | 12 | 29 — 51 | 16 | ||
10. | Plough Colts | 18 | 3 | 3 | 12 | 22 — 69 | 12 |
Vale of Clwyd and Conwy football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Clwyd Conwy) |
V |
1. | Prestatyn Sports Reserves | 18 | 15 | 2 | 1 | 83 — 27 | 47 | ||
2. | Llandudno Albion | 18 | 14 | 3 | 1 | 112 — 18 | 45 | ||
3. | FC Trefnant | 18 | 12 | 2 | 4 | 84 — 40 | 38 | ||
4. | Llanfairfechan Town | 18 | 12 | 1 | 5 | 87 — 32 | 37 | ||
5. | Llandudno United | 18 | 11 | 3 | 4 | 88 — 32 | 36 | ||
6. | FC Y Glannau | 18 | 4 | 4 | 10 | 35 — 63 | 16 | ||
7. | FC Betws-y-Coed | 18 | 5 | 0 | 13 | 34 — 82 | 15 | ||
8. | FC Cerrig-y-Drudion | 18 | 3 | 4 | 11 | 29 — 56 | 13 | ||
9. | FC Llysfaen | 18 | 3 | 2 | 13 | 28 — 78 | 11 | ||
10. | Llandudno Athletic | 18 | 0 | 1 | 17 | 14 — 166 | 1 |
- http://clwydfootballleague.co.uk/League_tables_page.htm
- https://www.nonleaguematters.co.uk/divisions/213/4/
|