Velso VIII futbolo lyga 2016–2017 m.
Aberdare Valley league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Aberdare Valley) |
V |
1. | Mountain Ash Town | 16 | 15 | 1 | 0 | 111 — 13 | 46 | ||
2. | Napiers Arms | 16 | 11 | 1 | 4 | 84 — 27 | 34 | ||
3. | FC Cambrian Inn | 16 | 11 | 1 | 4 | 72 — 37 | 34 | ||
4. | Gadlys Rovers | 16 | 7 | 3 | 6 | 67 — 44 | 26 | ||
5. | FC Gwawr | 16 | 6 | 2 | 8 | 69 — 50 | 20 | ||
6. | Baileys Arms | 16 | 7 | 0 | 9 | 42 — 31 | 18 | ||
7. | FC Carnetown B | 16 | 6 | 0 | 10 | 52 — 73 | 18 | ||
8. | FC Valley Blades | 16 | 4 | 2 | 10 | 45 — 78 | 11 | ||
9. | FC Red Lion | 16 | 0 | 0 | 16 | 8 — 197 | 0 |
Bridgend & district league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Bridgend district) |
V |
1. | Caerau All Whites | 14 | 10 | 2 | 2 | 68 — 27 | 32 | ||
2. | FC Pencoed | 14 | 10 | 2 | 2 | 57 — 26 | 32 | ||
3. | Carn Rovers | 14 | 7 | 3 | 4 | 54 — 43 | 24 | ||
4. | BC Cefn Cribwr-2 | 14 | 7 | 2 | 5 | 41 — 36 | 23 | ||
5. | Penybont-4 Bridgend | 14 | 5 | 2 | 7 | 32 — 35 | 17 | ||
6. | Maesteg Park-2 | 14 | 5 | 2 | 7 | 28 — 37 | 17 | ||
7. | FC Llangynwyd | 14 | 3 | 1 | 10 | 34 — 49 | 10 | ||
8. | FC Maesteg-2 | 14 | 2 | 0 | 12 | 15 — 76 | 3 |
Cardiff & district league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Cardiff district) |
V |
1. | FC Llanedeyrn | 16 | 13 | 1 | 2 | 70 — 34 | 40 | ||
2. | Canton Liberal-2 | 16 | 8 | 5 | 3 | 65 — 35 | 29 | ||
3. | FC Cwrt-y-Vil | 16 | 8 | 4 | 4 | 45 — 23 | 28 | ||
4. | Clwb Cymric-2 | 16 | 7 | 5 | 4 | 49 — 36 | 26 | ||
5. | Llanrumney United-2 | 16 | 7 | 3 | 6 | 48 — 46 | 24 | ||
6. | Grangetown Catholics OB | 16 | 5 | 3 | 8 | 41 — 73 | 18 | ||
7. | Cardiff Cosmos Athletic | 16 | 4 | 4 | 8 | 36 — 49 | 16 | ||
8. | FC Tongwynlais-2 | 16 | 3 | 4 | 9 | 19 — 38 | 13 | ||
9. | Albany Cardiff Central | 16 | 2 | 1 | 13 | 12 — 51 | 7 |
Cardiff combination league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Cardiff combination) |
V |
1. | Docks Albion | 18 | 15 | 2 | 1 | 85 — 31 | 47 | ||
2. | Grange Allstars | 18 | 13 | 4 | 1 | 65 — 35 | 43 | ||
3. | Eastern Tigers | 18 | 10 | 2 | 6 | 59 — 44 | 32 | ||
4. | BC Athletic | 18 | 7 | 4 | 7 | 35 — 39 | 25 | ||
5. | Splott Park Rangers | 18 | 5 | 2 | 11 | 52 — 74 | 17 | ||
6. | Cathays United | 18 | 3 | 1 | 14 | 30 — 72 | 10 | ||
7. | Cardiff Hibernian-2 | 18 | 2 | 1 | 15 | 31 — 62 | 7 |
Carmarthenshire league Division 4
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Carmarthenshire) |
V |
1. | Carmarthen Stars Reserves | 24 | 23 | 1 | 0 | — | 70 | ||
2. | Trostre Reserves | 24 | 21 | 1 | 2 | — | 59 | ||
3. | Trallwm Reserves | 24 | 18 | 3 | 3 | — | 57 | ||
4. | Swiss Valley Reserves | 24 | 13 | 4 | 7 | — | 43 | ||
5. | Pontarddulais Thirds | 24 | 11 | 3 | 10 | — | 33 | ||
6. | Drefach Reserves | 24 | 8 | 6 | 10 | — | 30 | ||
7. | Johnstown Reserves | 24 | 9 | 2 | 13 | — | 29 | ||
8. | FC Hendy | 24 | 9 | 2 | 13 | — | 27 | ||
9. | Ponthenri Reserves | 24 | 7 | 5 | 12 | — | 26 | ||
10. | Llangennech Reserves | 24 | 6 | 3 | 15 | — | 21 | ||
11. | Kidwelly Reserves | 24 | 6 | 1 | 17 | — | 19 | ||
12. | Bancffosfelen Reserves | 24 | 4 | 2 | 18 | — | 14 | ||
13. | Pembrey Reserves | 24 | 4 | 1 | 19 | — | 13 |
East Gwent league Division 2
Gwent Central league Division 2
Merthyr & district league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Merthyr district) |
V |
1. | Gellideg Foundation | 12 | 12 | 0 | 0 | 46 — 19 | 36 | ||
2. | Merthyr Saints-2 | 12 | 9 | 0 | 3 | 58 — 21 | 27 | ||
3. | BGC Penydarren-2 | 12 | 6 | 2 | 4 | 39 — 22 | 16 | ||
4. | Gurnos Social B | 12 | 5 | 0 | 7 | 36 — 35 | 15 | ||
5. | FC Spite | 12 | 3 | 2 | 7 | 33 — 49 | 11 | ||
6. | Quar Park Rangers | 12 | 3 | 1 | 8 | 22 — 35 | 10 | ||
7. | Rose Crown | 12 | 1 | 1 | 10 | 13 — 66 | 4 |
Newport & district football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Newport district) |
V |
1. | Croesyceiliog Athletic | 22 | 16 | 5 | 1 | 88 — 36 | 53 | ||
2. | West of Saint Julians-2 | 22 | 14 | 1 | 7 | 86 — 57 | 43 | ||
3. | Caerleon Town | 22 | 13 | 2 | 7 | 58 — 41 | 41 | ||
4. | Albion Rovers-2 Newport | 22 | 10 | 7 | 5 | 86 — 48 | 37 | ||
5. | AFC River Usk | 22 | 10 | 2 | 10 | 66 — 61 | 32 | ||
6. | Newport Corinthians-2 | 22 | 8 | 7 | 7 | 62 — 61 | 31 | ||
7. | Cwmcarn Athletic-2 | 22 | 8 | 5 | 9 | 64 — 66 | 29 | ||
8. | AFC Machen-2 | 22 | 7 | 5 | 10 | 71 — 60 | 26 | ||
9. | AC Pontymister-3 | 22 | 6 | 7 | 9 | 58 — 59 | 25 | ||
10. | Villa Dino-3 Christchurch | 22 | 6 | 3 | 13 | 47 — 74 | 21 | ||
11. | The Docks Cons | 22 | 4 | 6 | 12 | 37 — 67 | 18 | ||
12. | Upper Cwmbran | 22 | 3 | 3 | 16 | 41 — 131 | 12 | ||
x. | FC Cross Hands | — | pasitraukė |
Pembrokeshire league Division 5
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Pembrokeshire) |
V |
1. | Monkton Swifts-2 | 22 | 21 | 1 | 0 | 154 — 33 | 61 | ||
2. | FC Broad Haven-2 | 22 | 17 | 2 | 3 | 89 — 32 | 53 | ||
3. | FC Kilgetty-2 | 22 | 13 | 2 | 7 | 79 — 58 | 41 | ||
4. | FC Llangwm-2 | 22 | 12 | 3 | 7 | 84 — 50 | 39 | ||
5. | FC Hundleton-2 | 22 | 11 | 4 | 7 | 63 — 53 | 37 | ||
6. | FC Letterston-2 | 22 | 9 | 4 | 9 | 60 — 54 | 31 | ||
7. | FC Milford Athletic-2 | 22 | 7 | 3 | 12 | 46 — 76 | 24 | ||
8. | FC Carew-3 | 22 | 6 | 5 | 11 | 36 — 70 | 23 | ||
9. | FC Lawrenny-2 | 22 | 6 | 2 | 14 | 36 — 73 | 20 | ||
10. | FC Camrose-2 | 22 | 5 | 4 | 13 | 45 — 93 | 19 | ||
11. | Pembroke Boro-2 | 22 | 4 | 3 | 15 | 47 — 97 | 15 | ||
12. | Milford United-3 | 22 | 3 | 3 | 16 | 44 — 94 | 12 |
Rhondda & district league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Rhondda) |
V |
1. | Penygraig United | 21 | 17 | 3 | 1 | 77 — 19 | 54 | ||
2. | AFC Wattstown | 21 | 14 | 3 | 4 | 69 — 34 | 45 | ||
3. | BGC Ferndale | 21 | 10 | 2 | 9 | 64 — 58 | 32 | ||
4. | BC Llwynypia | 21 | 10 | 3 | 8 | 64 — 57 | 30 | ||
5. | Maindy Con | 21 | 8 | 2 | 11 | 60 — 62 | 26 | ||
6. | Ystrad Rugby | 21 | 6 | 5 | 10 | 58 — 67 | 23 | ||
7. | Pentre Rovers | 21 | 5 | 2 | 14 | 31 — 82 | 17 | ||
8. | BGC Penygraig | 21 | 3 | 2 | 16 | 34 — 78 | 11 |
Taff Ely & Rhymney Valley alliance league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Taff Ely Rhymney Valley) |
V |
1. | FC Pontyclun-2 | 20 | 15 | 2 | 3 | 89 — 24 | 47 | ||
2. | FC Treforest-2 | 20 | 11 | 2 | 7 | 50 — 47 | 35 | ||
3. | FC Aber Valley-2 | 20 | 10 | 4 | 6 | 41 — 30 | 34 | ||
4. | Caerphilly Town | 20 | 10 | 4 | 6 | 48 — 46 | 34 | ||
5. | AFC Rhydyfelin | 20 | 9 | 6 | 5 | 59 — 31 | 33 | ||
6. | YC Cascade | 20 | 10 | 1 | 9 | 52 — 48 | 31 | ||
7. | AFC Cilfynydd | 20 | 7 | 1 | 12 | 42 — 65 | 22 | ||
8. | AFC Pontlottyn-2 | 20 | 6 | 3 | 11 | 41 — 62 | 21 | ||
9. | AFC Llantwit Fardre-2 | 20 | 8 | 2 | 10 | 50 — 50 | 20 | ||
10. | Pontypridd Town-2 | 20 | 4 | 5 | 11 | 36 — 51 | 17 | ||
11. | Nelson Cavaliers-2 | 20 | 4 | 2 | 14 | 34 — 88 | 14 |
Vale of Glamorgan league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vale of Glamorgan) |
V |
1. | Barry Athletic B | 20 | 16 | 0 | 4 | 86 — 36 | 48 | ||
2. | Barry Belgrade | 20 | 15 | 1 | 4 | 78 — 31 | 46 | ||
3. | Sully Sports-2 | 20 | 11 | 1 | 8 | 80 — 65 | 34 | ||
4. | Sp Billy | 20 | 10 | 4 | 6 | 60 — 49 | 34 | ||
5. | Cadoxton Athletic | 20 | 10 | 2 | 8 | 73 — 65 | 32 | ||
6. | Cogan Coronation-2 | 20 | 9 | 4 | 7 | 51 — 47 | 31 | ||
7. | FC Pumas | 20 | 9 | 3 | 8 | 64 — 51 | 30 | ||
8. | Dockers Reunited | 20 | 8 | 3 | 9 | 66 — 64 | 27 | ||
9. | Cardiff Airport-2 | 20 | 6 | 1 | 13 | 54 — 61 | 19 | ||
10. | Cadoxton Barry-2 | 20 | 4 | 2 | 14 | 46 — 82 | 13 | ||
11. | FC Glenbrook | 20 | 1 | 1 | 18 | 30 — 137 | 4 |
|