Velso IX futbolo lyga 2017–2018 m.
Bridgend & district league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Bridgend district) |
V |
1. | FC Wyndham | 20 | 20 | 0 | 0 | 106 — 27 | 60 | ||
2. | FC Penyfai | 20 | 13 | 2 | 5 | 62 — 37 | 41 | ||
3. | FC Sarn-2 | 20 | 13 | 1 | 6 | 85 — 44 | 40 | ||
4. | Bridgend Tref | 20 | 12 | 2 | 6 | 92 — 43 | 38 | ||
5. | Caerau All Whites Reserves | 20 | 8 | 2 | 10 | 56 — 74 | 26 | ||
6. | Broadlands FC Reserves | 20 | 7 | 2 | 11 | 48 — 73 | 23 | ||
7. | BC Cefn Cribwr-3 | 20 | 7 | 2 | 11 | 41 — 69 | 23 | ||
8. | Llanharan Reserves | 20 | 6 | 2 | 12 | 52 — 81 | 20 | ||
9. | FC Tondu-2 | 20 | 7 | 2 | 11 | 60 — 71 | 17 | ||
10. | FC Bryncae-2 | 20 | 3 | 5 | 12 | 41 — 70 | 14 | ||
11. | AFC Llangeinor-3 | 20 | 3 | 2 | 15 | 47 — 103 | 11 |
Cardiff & district league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Cardiff district) |
V |
1. | Llanrumney Colts | 18 | 16 | 1 | 1 | 98 — 23 | 49 | ||
2. | Cardiff Cosmopolitan-2 | 18 | 12 | 3 | 3 | 65 — 35 | 39 | ||
3. | Saint Josephs-2 Cardiff | 18 | 10 | 2 | 6 | 53 — 43 | 32 | ||
4. | Pentyrch Rangers | 18 | 8 | 3 | 7 | 56 — 39 | 27 | ||
5. | Culverhouse Cross | 18 | 8 | 1 | 9 | 60 — 63 | 25 | ||
6. | The Villa | 18 | 7 | 3 | 8 | 53 — 38 | 24 | ||
7. | Grange Albion-2 | 18 | 7 | 2 | 9 | 28 — 52 | 23 | ||
8. | Lisvane Panthers | 18 | 5 | 0 | 13 | 43 — 60 | 15 | ||
9. | Pontcanna Timbers | 18 | 4 | 2 | 12 | 33 — 81 | 14 | ||
10. | LG Cosmos-2 | 18 | 3 | 3 | 12 | 29 — 84 | 12 |
Cardiff combination league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Cardiff combination) |
V |
1. | Caerau Ely | 14 | 12 | 1 | 1 | 63 — 20 | 37 | ||
2. | Grange Allstars-2 | 14 | 9 | 0 | 5 | 49 — 35 | 27 | ||
3. | Cathays United | 14 | 7 | 3 | 4 | 35 — 25 | 24 | ||
4. | Pontcanna Athletic | 14 | 7 | 3 | 4 | 46 — 39 | 24 | ||
5. | Fairwater-2 Cardiff | 14 | 5 | 0 | 9 | 39 — 52 | 15 | ||
6. | Cathays Cons-2 | 14 | 4 | 1 | 9 | 35 — 41 | 13 | ||
7. | Pontprennau Pumas | 14 | 4 | 1 | 9 | 28 — 56 | 13 | ||
8. | AFC Glamorgan-2 | 14 | 3 | 1 | 10 | 40 — 67 | 10 |
Newport & district football league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Newport district) |
V |
1. | Baneswell Social | 18 | 16 | 0 | 2 | 75 — 30 | 48 | ||
2. | Glan Usk FC | 18 | 15 | 1 | 2 | 91 — 25 | 46 | ||
3. | Spencer Boys Dev | 18 | 14 | 2 | 2 | 97 — 31 | 44 | ||
4. | AFC Llanyrafon-2 | 18 | 8 | 2 | 8 | 66 — 52 | 26 | ||
5. | Caerleon Town | 18 | 8 | 1 | 9 | 69 — 62 | 25 | ||
6. | Newport Corinthians-3 | 18 | 7 | 2 | 9 | 48 — 48 | 23 | ||
7. | Albion Rovers-3 Newport | 18 | 7 | 1 | 10 | 64 — 69 | 22 | ||
8. | Cromwell Youth | 18 | 5 | 2 | 11 | 36 — 73 | 17 | ||
9. | AFC Rogerstone-3 | 18 | 2 | 2 | 14 | 31 — 73 | 8 | ||
10. | Newport Eagles | 18 | 1 | 1 | 16 | 21 — 135 | 4 |
Vale of Glamorgan league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vale of Glamorgan) |
V |
1. | FC Llantwit Major-2 | 16 | 16 | 0 | 0 | 94 — 13 | 48 | ||
2. | Cadoxton Barry-2 | 16 | 10 | 2 | 4 | 69 — 35 | 32 | ||
3. | AFC Rhoose B | 16 | 8 | 3 | 5 | 46 — 24 | 27 | ||
4. | FC Island Marine B | 16 | 8 | 1 | 7 | 28 — 33 | 25 | ||
5. | BRT Dynamos | 16 | 7 | 3 | 6 | 44 — 36 | 24 | ||
6. | Vale Madrid | 16 | 5 | 3 | 8 | 40 — 49 | 18 | ||
7. | FC Saint Athan B | 16 | 4 | 3 | 9 | 33 — 59 | 15 | ||
8. | Barry Albion | 16 | 3 | 2 | 11 | 22 — 46 | 11 | ||
9. | FC BV | 16 | 1 | 3 | 12 | 19 — 100 | 6 |
|