VDR I futbolo lyga 1984–1985 m.
Wikipedia
1984–1985 m. '
| |
---|---|
Varžybos | VDR I futbolo lyga |
Sezonas | VDR aukščiausioji futbolo lyga 1984–1985 m., VDR II futbolo lyga 1984–1985 m. |
http://rsssf.com/tablesd/ddr2hist.html#85 |
Staffel A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Union Berlin | 34 | 21 | 8 | 5 | 81 — 29 | 50 | ||
2. | Stahl Eisenhuttenstadt | 34 | 18 | 9 | 7 | 72 — 42 | 45 | ||
3. | Motor Babelsberg | 34 | 17 | 10 | 7 | 50 — 36 | 44 | ||
4. | Energie Cottbus | 34 | 17 | 8 | 9 | 60 — 36 | 42 | ||
5. | Rotation Berlin | 34 | 14 | 13 | 7 | 61 — 41 | 41 | ||
6. | Dynamo Furstenwalde | 34 | 16 | 8 | 10 | 60 — 53 | 40 | ||
7. | Vorwarts Stralsund | 34 | 15 | 9 | 10 | 53 — 45 | 39 | ||
8. | Dynamo-2 Berlin | 34 | 13 | 10 | 11 | 64 — 48 | 36 | ||
9. | Aktivist Schwarze Pumpe | 34 | 15 | 6 | 13 | 41 — 43 | 36 | ||
10. | Vorwarts-2 Frankfurt | 34 | 13 | 7 | 14 | 57 — 52 | 33 | ||
11. | Aktivist Brieske-Senftenberg | 34 | 11 | 11 | 12 | 43 — 45 | 33 | ||
12. | Post Neubrandenburg | 34 | 10 | 10 | 14 | 35 — 37 | 30 | ||
13. | Chemie Buna Schkopau | 34 | 9 | 11 | 14 | 34 — 51 | 29 | ||
14. | Dynamo Schwerin | 34 | 7 | 12 | 15 | 33 — 50 | 26 | ||
15. | Bau Rostock | 34 | 8 | 9 | 17 | 38 — 61 | 25 | ||
16. | Schiffahrt-Hafen Rostock | 34 | 5 | 12 | 17 | 30 — 60 | 22 | ||
17. | ISG Schwerin | 34 | 7 | 7 | 20 | 35 — 80 | 21 | ||
18. | Chemie Wolfen | 34 | 7 | 6 | 21 | 31 — 69 | 20 |
Staffel B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Sachsenring Zwickau | 34 | 24 | 6 | 4 | 73 — 27 | 54 | ||
2. | Chemie Halle | 34 | 19 | 11 | 4 | 77 — 30 | 49 | ||
3. | Dynamo-2 Dresden | 34 | 19 | 9 | 6 | 71 — 39 | 47 | ||
4. | Chemie Bohlen | 34 | 17 | 10 | 7 | 57 — 42 | 44 | ||
5. | Fortschritt Bischofswerda | 34 | 15 | 12 | 7 | 58 — 41 | 42 | ||
6. | Vorwarts Dessau | 34 | 12 | 10 | 12 | 50 — 48 | 34 | ||
7. | Motor Nordhausen | 34 | 10 | 14 | 10 | 35 — 41 | 34 | ||
8. | Chemie Markkleeberg | 34 | 12 | 9 | 13 | 52 — 49 | 33 | ||
9. | Wismut Gera | 34 | 11 | 9 | 14 | 52 — 45 | 31 | ||
10. | Carl Zeiss-2 Jena | 34 | 12 | 7 | 15 | 48 — 52 | 31 | ||
11. | Motor FH Karl-Marx-Stadt | 34 | 11 | 9 | 14 | 39 — 46 | 31 | ||
12. | Rot-Weiss-2 Erfurt | 34 | 11 | 9 | 14 | 43 — 61 | 31 | ||
13. | Gluckauf Sondershausen | 34 | 10 | 11 | 13 | 39 — 57 | 31 | ||
14. | Motor Grimma | 34 | 9 | 12 | 13 | 42 — 61 | 30 | ||
15. | Dynamo Eisleben | 34 | 10 | 9 | 15 | 44 — 53 | 29 | ||
16. | Aufbau Krumhermersdorf | 34 | 8 | 10 | 16 | 31 — 58 | 26 | ||
17. | Aktivist KW Tiefenort | 34 | 7 | 8 | 19 | 29 — 54 | 22 | ||
18. | Robotron Sommerda | 34 | 3 | 7 | 24 | 30 — 66 | 13 |
|