VDR II futbolo lyga 1975–1976 m.
Berlin
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Rotation Berlin | — |
Cottbus
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Aktivist Brieske-Senftenberg | — |
Dresden
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Fortschritt Bischofswerda | — |
Erfurt
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Rot-Weiss-2 Erfurt | — | |||||||
2. | Umformtechnik Erfurt | — |
Frankfurt
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Aufbau Schwedt | — |
Gera
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Wismut-2 Gera | — | |||||||
2. | Carl Zeiss-3 Jena | — | |||||||
3. | Fortschritt Weida | — |
Halle
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Stahl Thale | — |
Karl-Marx-Stadt
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Fortschritt Krumhermersdorf | — |
Leipzig
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Lokomotive-2 Leipzig | — | |||||||
2. | Motor Altenburg | — |
Magdeburg
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Lokomotive-Vorwarts Halberstadt | — |
Neubrandenburg
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | TSG Neustrelitz | — |
Potsdam
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Potsdam / Nord) |
V |
1. | Motor Ludwigsfelde | — |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Potsdam / Süd) |
V |
1. | Motor Hennigsdorf | — |
Finalas
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Motor Hennigsdorf | — |
Rostock
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Rostock / Ost) |
V |
1. | Vorwarts-2 Stralsund | — |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Rostock / West) |
V |
1. | Hansa-2 Rostock | — | |||||||
3. | Rotes Banner Trinwillershagen | — |
Finalas
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Vorwarts-2 Stralsund | — |
Schwerin
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Motor Schwerin | — |
Suhl
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Chemie IW Ilmenau | — |
|