Ukrainos III futbolo lyga 2013 m.
Wikipedia
Grupa 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Ruh Vinniki | 10 | 7 | 2 | 1 | 20 — 6 | 23 | ||
2. | ODEK Orziv | 10 | 7 | 1 | 2 | 15 — 10 | 22 | ||
3. | Zbruc Volocisk | 10 | 4 | 3 | 3 | 11 — 13 | 15 | ||
4. | FK Vinnica | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 — 15 | 11 | ||
5. | Avangard Novograd-Volinskij | 10 | 2 | 1 | 7 | 11 — 17 | 7 | ||
6. | Bukovina-2 Cernivci | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 — 15 | 7 |
Grupa 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Zora Bilozira | 10 | 7 | 1 | 2 | 15 — 8 | 22 | ||
2. | USB Cernigiv | 10 | 5 | 3 | 2 | 9 — 5 | 18 | ||
3. | Retro Vatutine | 10 | 3 | 4 | 3 | 9 — 9 | 13 | ||
4. | Avangard Korukivka | 10 | 3 | 2 | 5 | 11 — 14 | 11 | ||
5. | LKT Slavutic | 10 | 3 | 2 | 5 | 9 — 16 | 11 | ||
6. | Obolon-Brovar Kiiv | 10 | 1 | 4 | 5 | 4 — 5 | 7 |
Grupa 3
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Lokomotiv Kupansk | 8 | 4 | 3 | 1 | 9 — 4 | 15 | ||
2. | Burevisnik Petrove | 8 | 4 | 2 | 2 | 11 — 8 | 14 | ||
3. | Nove zitta Andriivka | 8 | 2 | 3 | 3 | 9 — 10 | 9 | ||
4. | USK-Rubin Doneck | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 — 11 | 8 | ||
5. | Barsa Sumi | 8 | 2 | 2 | 4 | 6 — 11 | 8 |
Grupa 4
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Bastion Illicivsk | 10 | 7 | 0 | 3 | 15 — 14 | 21 | ||
2. | Energia Mikolaiv | 10 | 6 | 1 | 3 | 17 — 5 | 19 | Į finalą nevyko, kadangi 2013–2014 m. sezonui pateko į II lygą | |
3. | FK Gvardijske | 10 | 5 | 3 | 2 | 18 — 7 | 18 | ||
4. | Torpedo Mikolaiv | 10 | 3 | 2 | 5 | 14 — 10 | 11 | ||
5. | Kolos Hlibodarivka | 10 | 3 | 0 | 7 | 6 — 20 | 9 | ||
6. | ITV Simferopol | 10 | 2 | 0 | 8 | 4 — 18 | 6 |
Finalas
Grupa A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | ODEK Orziv | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 — 1 | 6 | 1 | |
3. | Lokomotiv Kupansk | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 — 1 | 6 | 2 | |
5. | Bastion Illicivsk | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 — 8 | 3 | 3 | |
7. | USB Cernigiv | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 — 4 | 3 | 4 |
Grupa B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
2. | Ruh Vinniki | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 — 2 | 9 | 1 | |
3. | Zora Bilozira | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 — 3 | 6 | 2 | |
5. | FK Gvardijske | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 — 6 | 3 | 3 | |
7. | Burevisnik Petrove | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 — 7 | 0 | 4 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
ODEK Orziv | Ruh Vinniki | 1-1 (baud. 4-3) |
|