Rusijos III futbolo lyga 2010 m.
Wikipedia
Černozemʹe
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FK Elec | 22 | 19 | 1 | 2 | 46 — 16 | 58 | ||
2. | Himik Novomoskovsk | 22 | 17 | 4 | 1 | 41 — 10 | 55 | ||
3. | Fakel-2 Voronez | 22 | 12 | 5 | 5 | 32 — 16 | 41 | ||
4. | Magnit Zeleznogorsk | 22 | 11 | 3 | 8 | 34 — 24 | 36 | ||
5. | Arsenal Tula | 22 | 11 | 2 | 9 | 27 — 25 | 35 | ||
6. | Himik Rossos | 22 | 8 | 6 | 8 | 29 — 27 | 30 | ||
7. | Cement Mihajlovka | 22 | 7 | 9 | 6 | 24 — 26 | 30 | ||
8. | DUSS-Dinamo Bransk | 22 | 4 | 7 | 11 | 27 — 37 | 19 | ||
9. | FK Kaluga-2 | 22 | 5 | 3 | 14 | 19 — 34 | 18 | ||
10. | Dnepr-2 Smolensk | 22 | 4 | 5 | 13 | 20 — 35 | 17 | ||
11. | Metallurg-2 Lipeck | 22 | 5 | 2 | 15 | 19 — 38 | 17 | ||
12. | Dinamo Voronez | 22 | 4 | 3 | 15 | 11 — 41 | 15 |
Dalʹnij Vostok
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | LuTEK-Energia Lucegorsk | 12 | 8 | 4 | 0 | 21 — 6 | 28 | ||
2. | Ekspress Habarovsk | 12 | 7 | 3 | 2 | 14 — 6 | 24 | ||
3. | SVSM Akutsk | 12 | 5 | 3 | 4 | 17 — 14 | 18 | ||
4. | SKA-Energia-2 Habarovsk | 12 | 6 | 0 | 6 | 15 — 16 | 18 | ||
5. | Amur Blagovesensk | 12 | 4 | 2 | 6 | 13 — 18 | 14 | ||
6. | Luc-2 Vladivostok | 12 | 3 | 4 | 5 | 7 — 11 | 13 | ||
7. | FK Birobidzan | 12 | 0 | 2 | 10 | 6 — 22 | 2 | ||
x. | FK Blagovesensk | — | pasitraukė po 3 turų |
Moskovskaâ oblastʹ
A lyga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Moskovskaâ oblastʹ A) |
V |
1. | Podole Erino | 30 | 23 | 7 | 0 | 104 — 28 | 76 | ||
2. | Oka Stupino | 30 | 24 | 3 | 3 | 93 — 26 | 75 | ||
3. | Olimp-SKOPA Zeleznodoroznyj | 30 | 18 | 6 | 6 | 68 — 24 | 60 | ||
4. | Zvezda Serpuhov | 30 | 17 | 7 | 6 | 48 — 30 | 58 | ||
5. | Olimp Frazino | 30 | 18 | 5 | 7 | 62 — 38 | 53 | ||
6. | Kvant Obninsk | 30 | 14 | 2 | 14 | 50 — 47 | 44 | ||
7. | FK Luhovicy | 30 | 12 | 8 | 10 | 50 — 49 | 44 | ||
8. | FK Kolomna | 30 | 12 | 6 | 12 | 37 — 38 | 42 | ||
9. | Zorkij Krasnogorsk | 30 | 12 | 5 | 13 | 47 — 49 | 41 | ||
10. | CDUS Mytisi | 30 | 10 | 8 | 12 | 57 — 55 | 38 | ||
11. | PFK Dmitrov | 30 | 9 | 5 | 16 | 43 — 72 | 32 | ||
12. | Dolgie Prudy Dolgoprudnyj | 30 | 9 | 2 | 19 | 56 — 71 | 29 | ||
13. | Rosic Moskovskij | 30 | 8 | 4 | 18 | 55 — 85 | 28 | ||
14. | Senez Solnecnogorsk | 30 | 7 | 4 | 19 | 53 — 78 | 25 | ||
15. | FK Lobna | 30 | 3 | 9 | 18 | 34 — 84 | 18 | ||
16. | Zvezda Zvenigorod | 30 | 3 | 1 | 26 | 29 — 112 | 10 |
B lyga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Moskovskaâ oblastʹ B) |
V |
17. | Oka Beloomut | 34 | 27 | 5 | 2 | 108 — 30 | 86 | ||
18. | Torpedo Lubercy | 34 | 26 | 4 | 4 | 87 — 23 | 82 | ||
19. | Metallist Korolev | 34 | 24 | 5 | 5 | 131 — 39 | 77 | ||
20. | Titan Klin | 34 | 24 | 4 | 6 | 109 — 31 | 76 | ||
21. | Dedal Dubna | 51 | 18 | 10 | 23 | 95 — 59 | 58 | ||
22. | Kristall Elektrostal | 34 | 17 | 7 | 10 | 78 — 48 | 58 | ||
23. | Dinamo Serebranye Prudy | 34 | 16 | 3 | 15 | 89 — 87 | 51 | ||
24. | FK Balasiha | 34 | 15 | 6 | 13 | 73 — 52 | 45 | ||
25. | Druzina Orehovo-Zuevo | 34 | 13 | 5 | 16 | 50 — 69 | 44 | ||
26. | FK Vidnoe | 34 | 12 | 6 | 16 | 69 — 82 | 42 | ||
27. | FK Troick 2001 | 34 | 13 | 2 | 19 | 74 — 85 | 41 | ||
28. | Nara-SBFR-2 Naro-Fominsk | 34 | 11 | 6 | 17 | 60 — 68 | 39 | ||
29. | FK Istra-2 | 34 | 10 | 9 | 15 | 76 — 99 | 39 | ||
30. | Vybor Odincovo | 34 | 10 | 6 | 18 | 81 — 75 | 36 | ||
31. | Antej Taldom | 58 | 10 | 6 | 42 | 58 — 121 | 32 | ||
32. | SK Bronnickij | 34 | 8 | 5 | 21 | 59 — 98 | 29 | ||
33. | Orbita-Unior Dzerzinskij | 34 | 8 | 3 | 23 | 54 — 136 | 27 | ||
34. | Vympel Korolev | 34 | 1 | 2 | 31 | 16 — 171 | 5 |
Moskva
Divizion A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Moskva A) |
V |
1. | KAIT-Sport Moskva | 28 | 23 | 3 | 2 | 87 — 29 | 72 | ||
2. | Lokomotiv-3 Moskva | 28 | 21 | 2 | 5 | 65 — 17 | 65 | ||
3. | FK Moskva | 28 | 21 | 1 | 6 | 75 — 28 | 64 | ||
4. | Stolica Moskva | 28 | 20 | 2 | 6 | 72 — 29 | 62 | ||
5. | Petrovka 38 Moskva | 28 | 18 | 3 | 7 | 67 — 37 | 57 | ||
6. | Prialit Reutov | 28 | 17 | 4 | 7 | 70 — 37 | 55 | ||
7. | FK Himki-2 | 28 | 12 | 7 | 9 | 54 — 43 | 43 | ||
8. | Zvezda Selkovo | 28 | 13 | 3 | 12 | 53 — 47 | 42 | ||
9. | LFK Torpedo Moskva | 28 | 9 | 5 | 14 | 43 — 58 | 32 | ||
10. | Spartak-2 Moskva | 28 | 7 | 4 | 17 | 32 — 55 | 25 | ||
11. | Certanovo Moskva | 28 | 7 | 2 | 19 | 33 — 59 | 23 | ||
12. | Smena Moskva | 28 | 6 | 4 | 18 | 43 — 61 | 22 | ||
13. | Nika-2 Moskva | 28 | 6 | 4 | 18 | 32 — 69 | 22 | ||
14. | Zenit Moskva | 28 | 4 | 5 | 19 | 28 — 97 | 17 | ||
15. | Strogino Moskva | 28 | 1 | 1 | 26 | 10 — 98 | 4 |
Divizion B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Moskva B) |
V |
1. | DUSS-75 Moskva | 22 | 16 | 2 | 4 | 48 — 28 | 50 | ||
2. | SiM Moskva | 22 | 13 | 3 | 6 | 48 — 21 | 42 | ||
3. | Stolica-2 Moskva | 22 | 13 | 3 | 6 | 33 — 17 | 42 | ||
4. | DUSS-80 Moskva | 22 | 12 | 5 | 5 | 50 — 32 | 41 | ||
5. | Timirazevec Moskva | 22 | 10 | 6 | 6 | 35 — 35 | 36 | ||
6. | DFA Moskva | 22 | 9 | 5 | 8 | 52 — 42 | 32 | ||
7. | Kryla Sovetov Moskva | 22 | 10 | 2 | 10 | 36 — 36 | 32 | ||
8. | Krasnogvardeec Moskva | 22 | 8 | 4 | 10 | 31 — 35 | 28 | ||
9. | Molnia Moskva | 22 | 8 | 1 | 13 | 31 — 51 | 25 | ||
10. | Varagi Moskva | 22 | 7 | 3 | 12 | 34 — 47 | 24 | ||
11. | Burevestnik Moskva | 22 | 4 | 3 | 15 | 22 — 36 | 15 | ||
12. | MVA Moskva | 22 | 3 | 1 | 18 | 26 — 66 | 10 |
Privolžʹe
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FK Syzran 2003 | 32 | 29 | 2 | 1 | 110 — 16 | 89 | ||
2. | Spartak Joskar-Ola | 32 | 24 | 3 | 5 | 75 — 26 | 75 | ||
3. | Stroitel Penza | 32 | 21 | 2 | 9 | 88 — 51 | 65 | ||
4. | Metallurg Vyksa | 32 | 19 | 4 | 9 | 59 — 32 | 61 | ||
5. | FK Niznij Novgorod-2 | 32 | 13 | 10 | 9 | 56 — 37 | 49 | ||
6. | Akademia Primorskij | 32 | 14 | 6 | 12 | 51 — 33 | 48 | ||
7. | Volga-2 Niznij Novgorod | 32 | 14 | 4 | 14 | 59 — 43 | 46 | ||
8. | KAMAZ-2 Nabereznye Celny | 32 | 12 | 7 | 13 | 52 — 44 | 43 | ||
9. | Neftanik Buguruslan | 32 | 13 | 4 | 15 | 37 — 37 | 43 | ||
10. | Volga-2 Ulanovsk | 32 | 10 | 12 | 10 | 41 — 54 | 42 | ||
11. | Gazovik-2 Orenburg | 32 | 12 | 5 | 15 | 38 — 47 | 41 | ||
12. | Burevestnik Izevsk | 32 | 9 | 4 | 19 | 30 — 71 | 31 | ||
13. | Lada Tolatti | 32 | 9 | 3 | 20 | 31 — 62 | 30 | ||
14. | Salut-SDUSSOR-14 Saratov | 32 | 10 | 0 | 22 | 47 — 109 | 30 | ||
15. | FK Zelenodolsk | 32 | 8 | 5 | 19 | 40 — 73 | 29 | ||
16. | Zenit-2 Penza | 32 | 9 | 2 | 21 | 28 — 74 | 29 | ||
17. | Sokol-2 Saratov | 32 | 7 | 5 | 20 | 44 — 77 | 26 |
Severo-Zapad
Gruppa A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Severo-Zapad A) |
V |
1. | Himik Korazma | 12 | 9 | 1 | 2 | 21 — 7 | 28 | ||
2. | Karelia-Discovery Petrozavodsk | 12 | 7 | 3 | 2 | 25 — 13 | 24 | ||
3. | Dinamo-GPS Murmansk | 12 | 6 | 2 | 4 | 24 — 16 | 20 | ||
4. | Apatit Kirovsk | 12 | 5 | 4 | 3 | 19 — 12 | 19 | ||
5. | Volhov Velikij Novgorod | 12 | 2 | 5 | 5 | 19 — 26 | 11 | ||
6. | Avtospectrans Petrozavodsk | 12 | 2 | 2 | 8 | 12 — 26 | 8 | ||
7. | SDUSOR Velikij Novgorod | 12 | 1 | 3 | 8 | 8 — 28 | 6 |
Gruppa B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Severo-Zapad B) |
V |
1. | Izora-GMR Gatcina | 8 | 7 | 0 | 1 | 22 — 7 | 21 | ||
2. | FK Tosno | 8 | 5 | 0 | 3 | 17 — 7 | 15 | ||
3. | Svarog-SMU303 Sankt-Peterburg | 8 | 5 | 0 | 3 | 20 — 13 | 15 | ||
4. | Neva Sankt-Peterburg | 8 | 2 | 0 | 6 | 13 — 34 | 6 | ||
5. | Kolomagi-47 Peterburg | 8 | 1 | 0 | 7 | 12 — 23 | 3 |
Gruppa V
Pusfinalis | Finalas | ||||||||
Produktovyj gorod Gurevsk | 1 | ||||||||
Olimpia Gvardejsk | 2 | ||||||||
2010-08-14 | Tepliava | ||||||||
Olimpia Gvardejsk | FK Neman | ||||||||
3 | 2 | ||||||||
FK Neman | 1 | ||||||||
FK Gusev | 0 | ||||||||
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Severo-Zapad V) |
V |
1. | Olimpia Gvardejsk | — | |||||||
2. | FK Neman | — | |||||||
3. | Produktovyj gorod Gurevsk | — | |||||||
3. | FK Gusev | — |
Sibirʹ
A lyga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sibirʹ A) |
V |
1. | Raspadskaa Mezdurecensk | 18 | 14 | 2 | 2 | 37 — 5 | 44 | ||
2. | Dinamo Bijsk | 18 | 14 | 1 | 3 | 58 — 9 | 43 | ||
3. | FK Kemerovo | 18 | 11 | 2 | 5 | 52 — 21 | 35 | ||
4. | Torpedo Rubcovsk | 18 | 8 | 5 | 5 | 24 — 24 | 29 | ||
5. | Sibir-2 Novosibirsk | 18 | 7 | 5 | 6 | 35 — 28 | 26 | ||
6. | FK Barnaul | 18 | 6 | 4 | 8 | 23 — 34 | 22 | ||
7. | Zenit-Radian Irkutsk | 18 | 6 | 3 | 9 | 23 — 30 | 21 | ||
8. | Polimer Barnaul | 18 | 6 | 2 | 10 | 19 — 29 | 20 | ||
9. | FK Cita-2 | 18 | 2 | 2 | 14 | 10 — 52 | 8 | ||
10. | Dinamo-2 Barnaul | 18 | 2 | 2 | 14 | 13 — 62 | 8 |
B lyga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sibirʹ B) |
V |
11. | Spartak Gorno-Altajsk | 8 | 5 | 1 | 2 | 15 — 10 | 16 | ||
12. | Zara Novosibirsk | 8 | 4 | 2 | 2 | 21 — 16 | 14 | ||
13. | Hakasia Abakan | 8 | 3 | 2 | 3 | 15 — 15 | 11 | ||
14. | Rassvet Krasnoarsk | 8 | 3 | 1 | 4 | 15 — 10 | 10 | ||
15. | FK Tomsk | 8 | 1 | 2 | 5 | 7 — 22 | 5 |
Ûg i Severnyj Kavkaz
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Biolog Novokubansk | 12 | 12 | 0 | 0 | 39 — 4 | 36 | ||
2. | NAC FNT Krasnodar | 12 | 7 | 0 | 5 | 22 — 20 | 21 | ||
3. | FK Nazran | 12 | 3 | 1 | 8 | 13 — 26 | 10 | ||
4. | IGU Nazran | 12 | 1 | 1 | 10 | 7 — 31 | 4 |
Ural i Zapadnaâ Sibirʹ
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Torpedo Miass | 22 | 15 | 5 | 2 | 43 — 19 | 50 | ||
2. | Oktan Perm | 22 | 15 | 2 | 5 | 47 — 21 | 47 | ||
3. | Metallurg Asa | 22 | 14 | 4 | 4 | 43 — 23 | 46 | ||
4. | Tobol Kurgan | 22 | 10 | 4 | 8 | 40 — 27 | 34 | ||
5. | Tobol Tobolsk | 22 | 9 | 6 | 7 | 45 — 37 | 33 | ||
6. | Start-Avia Sim | 22 | 9 | 6 | 7 | 24 — 25 | 33 | ||
7. | FK Tumen-2 | 22 | 9 | 2 | 11 | 45 — 40 | 29 | ||
8. | Irtys-2 Omsk | 22 | 8 | 4 | 10 | 33 — 31 | 28 | ||
9. | FK Magnitogorsk | 22 | 6 | 6 | 10 | 32 — 45 | 24 | ||
10. | Ural-2 Ekaterinburg | 22 | 6 | 5 | 11 | 27 — 36 | 23 | ||
11. | Stroitel Tumen | 22 | 5 | 6 | 11 | 20 — 39 | 21 | ||
12. | Sahter Korkino | 22 | 0 | 2 | 20 | 9 — 65 | 2 |
Zolotoe kolʹco
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Kooperator Vicuga | 16 | 13 | 1 | 2 | 30 — 14 | 40 | ||
2. | Real Tver | 16 | 9 | 2 | 5 | 28 — 25 | 29 | ||
3. | Dinamo-2 Vologda | 16 | 7 | 6 | 3 | 24 — 11 | 27 | ||
4. | Dinamo-2 Kostroma | 16 | 7 | 3 | 6 | 23 — 24 | 24 | ||
5. | Masinostroitel Kirov | 16 | 5 | 5 | 6 | 23 — 25 | 20 | ||
6. | Sinnik-2 Aroslavl | 16 | 5 | 4 | 7 | 26 — 19 | 19 | ||
7. | Spartak-2 Kostroma | 16 | 5 | 2 | 9 | 17 — 25 | 17 | ||
8. | Volga-2 Tver | 16 | 3 | 5 | 8 | 10 — 22 | 14 | ||
9. | Tekstilsik-2 Ivanovo | 16 | 2 | 4 | 10 | 14 — 30 | 10 |
Finalas
Gruppa A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Podole Moskva | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 — 2 | 6 | ||
2. | Biolog Novokubansk | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 — 3 | 6 | ||
3. | KAIT-Sport Moskva | 3 | 2 | 0 | 1 | 3 — 4 | 6 | ||
4. | Himik Korazma | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 — 8 | 0 |
Gruppa B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FK Elec | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 — 3 | 7 | ||
2. | FK Kemerovo | 3 | 1 | 1 | 1 | 11 — 6 | 4 | ||
3. | Torpedo Miass | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 — 10 | 3 | ||
4. | Spartak Joskar-Ola | 3 | 0 | 2 | 1 | 6 — 9 | 2 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Podole Moskva | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 — 6 | 6 | ||
2. | FK Elec | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 — 5 | 6 | ||
3. | Biolog Novokubansk | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 — 7 | 3 | ||
4. | FK Kemerovo | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 — 6 | 3 |
II finalas
Dėl 5-osios vietos | KAIT-Sport Moskva | Torpedo Miass | 4-2 |
Dėl 7-osios vietos | Himik Korazma | Spartak Joskar-Ola | –:+ |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
5. | KAIT-Sport Moskva | — | |||||||
6. | Torpedo Miass | — | |||||||
7. | Spartak Joskar-Ola | — | |||||||
8. | Himik Korazma | — |
|