Nyderlandų III futbolo lyga 2012–2013 m.
Wikipedia
Zaterdag
Klasse A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zaterdag A) |
V |
1. | Ter Leede Sassenheim | 26 | 16 | 6 | 4 | 56 — 20 | 54 | ||
2. | DOVO Veenendaal | 26 | 14 | 4 | 8 | 39 — 29 | 46 | ||
3. | Ajax Amateurs Amsterdam | 26 | 11 | 9 | 6 | 53 — 27 | 42 | ||
4. | ODIN Heemskerk | 26 | 12 | 4 | 10 | 43 — 32 | 40 | ||
5. | VVA Achterberg | 26 | 12 | 4 | 10 | 42 — 43 | 40 | ||
6. | VV Montfoort | 26 | 12 | 4 | 10 | 37 — 43 | 40 | ||
7. | SV Huizen | 26 | 10 | 8 | 8 | 57 — 42 | 38 | ||
8. | Quick Boys Katwijk | 26 | 9 | 10 | 7 | 54 — 40 | 37 | ||
9. | VV Bennekom | 26 | 10 | 7 | 9 | 43 — 41 | 37 | ||
10. | Sportlust Woerden | 26 | 9 | 7 | 10 | 32 — 44 | 34 | ||
11. | CSV Apeldoorn | 26 | 8 | 5 | 13 | 39 — 47 | 29 | ||
12. | RKAV Volendam | 26 | 6 | 8 | 12 | 35 — 58 | 26 | 12–13 | |
13. | ARC Alphen | 26 | 6 | 8 | 12 | 43 — 65 | 26 | 12–13 | |
14. | DTS Ede | 26 | 3 | 4 | 19 | 27 — 69 | 13 |
Dėl 12-osios vietos | ARC Alphen | RKAV Volendam | 2-4 |
Patekimo turnyras
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | VV Bennekom | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 — 1 | 4 | ||
2. | DOVO Veenendaal | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 — 1 | 2 | ||
3. | ODIN Heemskerk | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 — 3 | 1 |
Klasse B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zaterdag B) |
V |
1. | Excelsior Maassluis | 26 | 19 | 2 | 5 | 60 — 30 | 59 | ||
2. | ASWH Hendrik-Ido-Ambacht | 26 | 17 | 4 | 5 | 64 — 35 | 55 | ||
3. | HSV Hoek | 26 | 16 | 3 | 7 | 55 — 32 | 51 | ||
4. | RVVH Ridderkerk | 26 | 15 | 4 | 7 | 48 — 29 | 49 | ||
5. | Xerxes-6 Rotterdam | 26 | 13 | 6 | 7 | 58 — 37 | 45 | ||
6. | Smitshoek Barendrecht | 26 | 11 | 6 | 9 | 47 — 42 | 39 | ||
7. | VV Kloetinge | 26 | 9 | 8 | 9 | 47 — 48 | 35 | ||
8. | SV Heinenoord | 26 | 9 | 7 | 10 | 42 — 48 | 34 | ||
9. | Zwaluwen Vlaardingen | 26 | 8 | 8 | 10 | 45 — 45 | 32 | ||
10. | SteDoCo Hoornaar | 26 | 10 | 2 | 14 | 51 — 55 | 32 | ||
11. | Achilles Veen | 26 | 10 | 2 | 14 | 33 — 50 | 32 | ||
12. | Alexandria Rotterdam | 26 | 6 | 5 | 15 | 34 — 47 | 23 | ||
13. | Nivo Sparta Zaltbommel | 26 | 4 | 3 | 19 | 28 — 75 | 15 | ||
14. | VV Nieuw Lekkerland | 26 | 2 | 6 | 18 | 29 — 68 | 12 |
Patekimo turnyras
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | ASWH Hendrik-Ido-Ambacht | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 — 4 | 4 | ||
2. | Xerxes-6 Rotterdam | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 — 2 | 2 | ||
3. | HSV Hoek | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 — 5 | 1 |
Klasse C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zaterdag C) |
V |
1. | ONS Sneek | 26 | 15 | 6 | 5 | 57 — 31 | 51 | ||
2. | VV Staphorst | 26 | 12 | 10 | 4 | 48 — 26 | 46 | ||
3. | SVZW Wierden | 26 | 11 | 10 | 5 | 67 — 33 | 43 | ||
4. | ACV Assen | 26 | 11 | 9 | 6 | 41 — 27 | 42 | ||
5. | Berkum Zwolle | 26 | 11 | 7 | 8 | 52 — 41 | 40 | ||
6. | Sparta Nijkerk | 26 | 11 | 6 | 9 | 54 — 44 | 39 | ||
7. | DVS Ermelo | 26 | 10 | 6 | 10 | 47 — 48 | 36 | ||
8. | VVOG Harderwijk | 26 | 9 | 8 | 9 | 47 — 43 | 35 | ||
9. | Boys Harkema | 26 | 9 | 6 | 11 | 41 — 44 | 33 | ||
10. | WHC Wezep | 26 | 8 | 7 | 11 | 42 — 40 | 31 | ||
11. | HZVV Hoogeveen | 26 | 9 | 4 | 13 | 36 — 62 | 31 | ||
12. | Flevo Boys Emmeloord | 26 | 7 | 5 | 14 | 38 — 63 | 26 | ||
13. | VV Nunspeet | 26 | 6 | 6 | 14 | 28 — 54 | 24 | ||
14. | NSC Nijkerk | 26 | 5 | 6 | 15 | 32 — 74 | 21 |
Patekimo turnyras
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | ACV Assen | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 — 1 | 6 | ||
2. | SVZW Wierden | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 — 4 | 3 | ||
3. | VV Staphorst | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 — 5 | 0 |
Zondag
Klasse A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zondag A) |
V |
1. | Leonidas-7 Rotterdam | 26 | 14 | 8 | 4 | 43 — 25 | 50 | ||
2. | Boys Alphen | 26 | 13 | 7 | 6 | 56 — 40 | 46 | ||
3. | Zouaven Grootebroek | 26 | 13 | 5 | 8 | 42 — 29 | 44 | ||
4. | Westlandia Naaldwijk | 26 | 12 | 3 | 11 | 44 — 38 | 39 | ||
5. | DHC Delft | 26 | 12 | 3 | 11 | 42 — 46 | 39 | ||
6. | VV Nieuwenhoorn | 26 | 10 | 8 | 8 | 48 — 39 | 38 | ||
7. | KHFC Haarlem | 26 | 10 | 6 | 10 | 43 — 33 | 36 | ||
8. | EDO Haarlem | 26 | 10 | 6 | 10 | 47 — 39 | 36 | ||
9. | FC Hilversum | 26 | 9 | 6 | 11 | 41 — 56 | 33 | ||
10. | RKAVV Leidschendam | 26 | 10 | 3 | 13 | 34 — 49 | 33 | ||
11. | SC Feyenoord Amateurs | 26 | 7 | 10 | 9 | 42 — 40 | 31 | ||
12. | Quick Den Haag | 26 | 8 | 6 | 12 | 35 — 45 | 30 | ||
13. | Argon Mijdrecht | 26 | 7 | 5 | 14 | 34 — 46 | 26 | ||
14. | Elinkwijk Utrecht | 26 | 7 | 4 | 15 | 33 — 59 | 25 |
Patekimo turnyras
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Boys Alphen | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 — 2 | 6 | ||
2. | KHFC Haarlem | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 — 3 | 1 | ||
3. | Westlandia Naaldwijk | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 — 5 | 1 |
Klasse B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zondag B) |
V |
1. | UNA Veldhoven | 26 | 19 | 4 | 3 | 70 — 33 | 61 | ||
2. | RKSV Schijndel | 26 | 14 | 4 | 8 | 57 — 41 | 46 | ||
3. | SV Venray | 26 | 14 | 3 | 9 | 52 — 39 | 45 | ||
4. | EHC Hoensbroek | 26 | 13 | 2 | 11 | 43 — 57 | 41 | ||
5. | Blauw Geel Veghel | 26 | 11 | 6 | 9 | 67 — 59 | 39 | ||
6. | Baronie Breda | 26 | 12 | 3 | 11 | 44 — 44 | 39 | ||
7. | RKSV Uden | 26 | 11 | 5 | 10 | 46 — 42 | 38 | ||
8. | Groene Ster Heerlerheide | 26 | 10 | 7 | 9 | 43 — 37 | 37 | ||
9. | VV Dongen | 26 | 11 | 4 | 11 | 48 — 46 | 37 | ||
10. | RKSV Nuenen | 26 | 11 | 3 | 12 | 48 — 48 | 36 | ||
11. | SV Deurne | 26 | 8 | 9 | 9 | 46 — 44 | 33 | ||
12. | GOES Goes | 26 | 8 | 6 | 12 | 42 — 48 | 30 | ||
13. | Brabantia Eindhoven | 26 | 7 | 2 | 17 | 34 — 60 | 23 | ||
14. | SV Someren | 26 | 2 | 4 | 20 | 13 — 55 | 10 |
Patekimo turnyras
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | EHC Hoensbroek | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 — 2 | 6 | ||
2. | RKSV Schijndel | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 — 6 | 3 | ||
3. | SV Venray | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 — 8 | 0 |
Klasse C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Zondag C) |
V |
1. | Be Quick Haren | 26 | 17 | 3 | 6 | 53 — 27 | 54 | ||
2. | MSC Meppel | 26 | 14 | 9 | 3 | 62 — 33 | 51 | ||
3. | ROHDA Raalte | 26 | 15 | 5 | 6 | 44 — 27 | 50 | ||
4. | Alcides Meppel | 26 | 13 | 5 | 8 | 54 — 34 | 44 | ||
5. | Bataven Gendt | 26 | 14 | 2 | 10 | 49 — 40 | 44 | ||
6. | Juliana Malden | 26 | 12 | 5 | 9 | 41 — 36 | 41 | ||
7. | OJC Rosmalen | 26 | 11 | 7 | 8 | 47 — 36 | 40 | ||
8. | Quick Oldenzaal | 26 | 10 | 7 | 9 | 48 — 37 | 37 | ||
9. | NEC Nijmegen Amateurs | 26 | 10 | 6 | 10 | 38 — 45 | 36 | ||
10. | RKHVV Huissen | 26 | 10 | 3 | 13 | 49 — 57 | 33 | ||
11. | LONGA Oost Gelre | 26 | 5 | 9 | 12 | 34 — 52 | 24 | ||
12. | VV Hoogeveen | 26 | 6 | 6 | 14 | 39 — 63 | 24 | ||
13. | Rigtersbleek Enschede | 26 | 6 | 5 | 15 | 42 — 68 | 23 | ||
14. | VV Nieuw-Buinen | 26 | 1 | 4 | 21 | 28 — 73 | 7 |
Patekimo turnyras
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Juliana Malden | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 — 2 | 6 | ||
2. | Alcides Meppel | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 — 4 | 3 | ||
3. | MSC Meppel | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 — 8 | 0 |
Pereinamasis turnyras
Zaterdag
Groep 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | CSV Apeldoorn | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 — 1 | 6 | ||
2. | VVGZ Zwijndrecht | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 — 4 | 1 | ||
3. | Eemdijk Bunschoten | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 — 5 | 1 |
Groep 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | RKAV Volendam | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 — 1 | 4 | ||
2. | Swift Amsterdam | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 — 3 | 3 | ||
3. | Rijnvogels Katwijk | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 — 3 | 1 |
Groep 3
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Achilles Veen | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 — 2 | 6 | ||
2. | LRC Leerdam | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 — 3 | 1 | ||
3. | VV Spijkenisse | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 — 2 | 1 |
Groep 4
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Gravenzande | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 — 1 | 6 | ||
2. | Alexandria Rotterdam | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 — 3 | 3 | ||
3. | VV Alblasserdam | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 — 3 | 0 |
Groep 5
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SDC Putten | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 — 2 | 6 | ||
2. | PKC Groningen | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 — 4 | 3 | ||
3. | FC Breukelen | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 — 4 | 0 |
Groep 6
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Go Ahead Kampen | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 — 0 | 6 | ||
2. | Viboa Winsum | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 — 4 | 3 | ||
3. | HZVV Hoogeveen | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 — 9 | 0 |
Groep 7
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Flevo Boys Emmeloord | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 — 2 | 6 | ||
2. | DOS Vriezenveen | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 — 4 | 1 | ||
3. | Olde Veste Steenwijk | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 — 3 | 1 |
Zondag
I etapas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
DESK Kaatsheuvel | SV Deurne | 2-1 | 2-4 (prat.) |
Boshuizen Leiden | Zeeburgia Amsterdam | 4-0 | 3-1 |
Hercules Utrecht | Meern Utrecht | 1-2 | 4-2 |
Watergraafsmeer Amsterdam | SC Feyenoord Amateurs | 2-1 | 1-2 (baud. 4-5) |
Quick Den Haag | SJC Noordwijk | 4-1 | 2-1 |
GOES Goes | Wittenhorst Horst | 2-1 | 4-1 |
Vooruit Best | TOP Oss Amateurs | 6-1 | 1-1 |
DOSKO Bergen | SV Meerssen | 1-1 | 2-0 |
HZVV Hoogeveen | SC Erica | 3-0 | 2-1 |
Germania Groesbeek | LONGA Oost Gelre | 1-1 | 2-3 (prat.) |
Achilles Assen | SPCL Silvolde | 1-0 | 0-1 (baud. 4-2) |
Presikhaaf Arnhem | SC Joure | 4-2 | 0-5 |
II etapas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
Quick Den Haag | Hercules Utrecht | 2-2 | 1-2 |
GOES Goes | Vooruit Best | 1-0 | 1-1 |
HZVV Hoogeveen | SC Joure | 3-1 | 2-2 |
LONGA Oost Gelre | Achilles Assen | 5-0 | 2-0 |
SC Feyenoord Amateurs | Boshuizen Leiden | 2-2 | 0-1 |
SV Deurne | DOSKO Bergen | 2-5 | 0-1 |
|