Norvegijos aukščiausioji futbolo lyga 1918 m.
Wikipedia
Bergen og omegn
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Brann Bergen | 4 | 4 | 0 | 0 | 31 — 1 | 8 | ||
2. | Frem Bergen | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 — 22 | 2 | ||
3. | Nornen Arstad | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 — 20 | 2 | ||
4. | Viking Bergen | — | pasitraukė |
Grenland
Gruppe 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Grenland) |
V |
1. | Uraedd Porsgrunn | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 — 8 | 6 | 1–2 | |
3. | Fram Larvik | 4 | 3 | 0 | 1 | 20 — 3 | 6 | 1–2 | |
5. | Pors Porsgrunn | 4 | 0 | 0 | 4 | 2 — 23 | 0 | 3 |
Dėl 1-osios vietos | Uraedd Porsgrunn | Fram Larvik | 4-2 |
Gruppe 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Grenland) |
V |
2. | Odd Skien | 4 | 4 | 0 | 0 | — | 8 | 1 | |
3. | TIF Larvik | 4 | 2 | 0 | 2 | — | 4 | 2 | |
5. | Storms Skien | 4 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 3 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Odd Skien | TIF Larvik | 1-0 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Uraedd Porsgrunn | Odd Skien | +:– |
Inn-Trøndelagen
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Sverre Levanger | 2 | 2 | 0 | 0 | 22 — 1 | 4 | ||
2. | IL Blink | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 — 22 | 0 | ||
3. | Neset Frosta | — | pasitraukė | ||||||
4. | Varden Meraker | — | pasitraukė |
Kristiania og omegn
Gruppe 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kristiania og omegn) |
V |
2. | Mercantile Kristiania | 6 | 5 | 0 | 1 | 26 — 13 | 10 | 1 | |
3. | Ready Kristiania | 6 | 3 | 0 | 3 | 19 — 17 | 6 | 2 | |
5. | Kameratene Kristiania | 6 | 3 | 0 | 3 | 14 — 15 | 6 | 3 | |
7. | SK 1910 Kristiania | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 — 17 | 2 | 4 |
Gruppe 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kristiania og omegn) |
V |
1. | Frigg Kristiania | 6 | 6 | 0 | 0 | 26 — 7 | 12 | 1 | |
3. | Trygg Kristiania | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 — 14 | 6 | 2 | |
5. | BK Kristiania | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 — 19 | 4 | 3 | |
7. | Lyn Kristiania | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 — 12 | 2 | 4 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Frigg Kristiania | Mercantile Kristiania | 5-2 |
Oplandene
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Fremad Lillehammer | 6 | 6 | 0 | 0 | — | 12 | ||
2. | Lyn Gjovik | 6 | 3 | 0 | 3 | — | 6 | ||
3. | FL Hamar | 6 | 3 | 0 | 3 | — | 6 | ||
4. | IF Kapp | 6 | 0 | 0 | 6 | — | 0 |
Østerdalen
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Østerdalen) |
V |
2. | IL Elverum | 6 | 5 | 1 | 0 | 29 — 7 | 11 | 1 | |
3. | IF Tynset | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 — 10 | 8 | 2 | |
5. | IL Roros | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 — 16 | 5 | 3 | |
8. | FK Ytre Rendal | 6 | 0 | 0 | 6 | 6 — 27 | 0 | 4 |
Sør
Gruppe 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Østerdalen) |
V |
3. | Hof Solor | 4 | 3 | 1 | 0 | 19 — 7 | 7 | 1 | |
5. | FK Kirkenaer | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 — 16 | 3 | 2 | |
8. | FK Asnes | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 — 12 | 2 | 3 |
Gruppe 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Østerdalen) |
V |
1. | IL Kongsvinger | 4 | 4 | 0 | 0 | 29 — 5 | 8 | 1 | |
5. | FK Magnor | 4 | 1 | 0 | 3 | 7 — 13 | 2 | 2 | |
8. | FK Skotterud | 4 | 1 | 0 | 3 | 9 — 27 | 2 | 3 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
IL Kongsvinger | Hof Solor | 8-0 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
IL Kongsvinger | IL Elverum | 3-0 |
Romerike
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SK Lillestrom | 6 | 5 | 0 | 1 | 24 — 2 | 10 | ||
2. | IF Eidsvold | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 — 7 | 7 | ||
3. | FK Lierfoss | 6 | 2 | 1 | 3 | 3 — 15 | 5 | ||
4. | Bon Eidsvoll | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 — 21 | 2 |
Romsdalske
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FK Kristiansund | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 — 2 | 6 | ||
2. | Braatt Kristiansund | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 — 4 | 4 | ||
3. | FK Alesund | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 — 3 | 2 | ||
4. | Rollon Alesund | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 — 4 | 0 |
Smaalenene
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FK Sarpsborg | 6 | 4 | 1 | 1 | 20 — 9 | 9 | ||
2. | FK Fredrikstad | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 — 11 | 8 | ||
3. | Kvik Fredrikshald | 6 | 2 | 1 | 3 | 18 — 10 | 5 | ||
4. | FK Moss | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 — 23 | 2 |
Sørlandske
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Start Kristiansand | 3 | 3 | 0 | 0 | 20 — 1 | 6 | ||
2. | Grane Arendal | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 — 9 | 4 | ||
3. | Donn Kristiansand | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 — 10 | 2 | ||
4. | IF Arendal | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 — 19 | 0 |
Telemark
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Snogg Notodden | 4 | 3 | 0 | 1 | 20 — 6 | 6 | ||
2. | Skotfoss Skien | 4 | 1 | 1 | 2 | 10 — 13 | 3 | ||
3. | Kjapp Rjukan | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 — 11 | 1 |
Trondheim
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Brage Trondheim | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 — 6 | 11 | ||
2. | Rapp Trondheim | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 — 10 | 5 | ||
3. | Freidig Trondheim | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 — 9 | 5 | ||
4. | Tryggkameratene Trondheim | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 — 12 | 3 |
Vesterlen
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | IF Stavanger | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 — 3 | 6 | ||
2. | Vidar Stavanger | 3 | 1 | 1 | 1 | 10 — 8 | 3 | ||
3. | Brodd Stavanger | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 — 15 | 2 | ||
4. | Viking Stavanger | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 — 11 | 1 |
Vestfold
Gruppe 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vestfold) |
V |
1. | Orn Horten | 4 | 4 | 0 | 0 | 24 — 5 | 8 | 1 | |
3. | IF Mjondalen | 4 | 2 | 0 | 2 | 10 — 15 | 4 | 2 | |
5. | Turn Tonsberg | 4 | 0 | 0 | 4 | 8 — 22 | 0 | 3 |
Gruppe 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vestfold) |
V |
2. | Drafn Drammen | 4 | 3 | 1 | 0 | 11 — 3 | 7 | 1 | |
3. | BK Drammen | 4 | 2 | 1 | 1 | 9 — 6 | 5 | 2 | |
5. | Skiold Drammen | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 — 12 | 0 | 3 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Orn Horten | Drafn Drammen | (pergalė) |
|