Norvegijos aukščiausioji futbolo lyga 1915 m.
Wikipedia
Bergen og omegn
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Brann Bergen | 6 | 5 | 1 | 0 | 25 — 9 | 11 | ||
2. | Viking Bergen | 12 — 13 | 5 | ||||||
3. | SK Bergen | 11 — 12 | 3 | ||||||
4. | Drott Bergen | 5 — 19 | 1 |
Grenland
Gruppe 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Grenland) |
V |
1. | Odd Skien | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 — 3 | 4 | 1 | |
3. | Storms Skien | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 — 5 | 0 | 2 |
Gruppe 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Grenland) |
V |
2. | TIF Larvik | 4 | 10 — 6 | 5 | 1 | ||||
3. | Fram Larvik | 4 | 7 — 8 | 4 | 2 | ||||
5. | Uraedd Porsgrunn | 4 | 6 — 9 | 3 | 3 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Odd Skien | TIF Larvik | 2-0 |
Kristiania og omegn
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Lyn Kristiania | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 — 4 | 9 | ||
2. | Ready Kristiania | 6 | 15 — 10 | 8 | |||||
3. | Mercantile Kristiania | 6 | 14 — 15 | 5 | |||||
4. | Frigg Kristiania | 6 | 9 — 18 | 2 |
Nordenfjeldske
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Kvik Trondheim | 13 — 5 | 9 | ||||||
2. | Brage Trondheim | 14 — 3 | 5 | ||||||
3. | Rapp Trondheim | 5 — 3 | 3 | ||||||
4. | Freidig Trondheim | 2 — 20 | 0 | ||||||
5. | NTHI Trondheim | 1 — 4 | 0 |
Oplandene
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Lyn Gjovik | 6 | 5 | 1 | 0 | 35 — 13 | 11 | ||
2. | FL Hamar | 6 | 3 | 1 | 2 | 27 — 28 | 7 | ||
3. | IL Elverum | 6 | 3 | 0 | 3 | 17 — 19 | 6 | ||
4. | Fremad Lillehammer | 6 | 0 | 0 | 6 | 11 — 30 | 0 |
Romerike
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
?. | Norrona Strommen | — |
Romsdalske
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Rollon Alesund | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 — 5 | 7 | 1–3 | |
2. | FK Alesund | 5 | 3 | 1 | 1 | 14 — 7 | 7 | 1–3 | |
3. | YF Kristiansund | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 — 13 | 7 | 1–3 | |
4. | International Molde | 5 | 3 | 0 | 2 | 15 — 13 | 3 | ||
5. | FK Kristiansund | 5 | 1 | 1 | 3 | 11 — 16 | 0 | ||
6. | Nordlandet Kristiansund | 5 | 0 | 0 | 5 | 10 — 17 |
Papildomas turnyras
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Rollon Alesund | — |
Smaalenene
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Kvik Fredrikshald | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 — 4 | 12 | ||
2. | FK Fredrikstad | 6 | 2 | 1 | 3 | 15 — 15 | 5 | ||
3. | FK Sarpsborg | 6 | 2 | 0 | 4 | 14 — 17 | 4 | ||
4. | FK Moss | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 — 19 | 3 |
Sørlandske
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Grane Arendal | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 — 4 | 2 | 1–2 | |
2. | Start Kristiansand | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 — 2 | 2 | 1–2 |
Dėl 1-osios vietos | Grane Arendal | Start Kristiansand | 5-2 |
Telemark
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | IL Rjukan | 4 | 3 | 1 | 0 | 17 — 9 | 7 | ||
2. | Snogg Notodden | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 — 5 | 5 | ||
3. | Skotfoss Skien | 4 | 0 | 0 | 4 | 5 — 16 | 0 |
Vesterlen
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Brodd Stavanger | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 2 | 1–2 | |
2. | IF Stavanger | 2 | 1 | 0 | 1 | — | 2 | 1–2 | |
x. | Vidar Stavanger | — | pasitraukė rudenį | ||||||
x. | Viking Stavanger | — | pasitraukė rudenį |
Dėl 1-osios vietos | Brodd Stavanger | IF Stavanger | 2-1 |
Vestfold
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Orn Horten | 6 | 5 | 1 | 0 | 27 — 7 | 11 | ||
2. | Drafn Drammen | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 — 9 | 7 | ||
3. | BK Drammen | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 — 21 | 6 | ||
4. | IF Drammen | 6 | 0 | 0 | 6 | 11 — 22 | 0 |
|