Lietuvos II futbolo lyga 2020 m.
Wikipedia
Varžybos prasidėjo 2020-06-12, baigėsi 2020-11-18.
II lygos varžybos vyko 2 zonose – Pietų ir Vakarų. Jose iš viso rungtyniavo 26 komandos iš 18 miestų:
- Alytaus apskritis – Alytus (2)
- Kauno apskritis – Kaunas, Kėdainiai
- Klaipėdos apskritis – Gargždai, Klaipėda (3), Šilutė
- Marijampolės apskritis – Kazlų Rūda, Kybartai, Marijampolė
- Panevėžio apskritis – Panevėžys
- Šiaulių apskritis – Joniškis, Radviliškis, Šiauliai (2)
- Tauragės apskritis – Tauragė
- Telšių apskritis – Plungė, Telšiai
- Utenos apskritis – Utena
- Vilniaus apskritis – Vilnius (5)
Komandos
Pietų zona
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Panevėžio Ekranas | 13 | 10 | 2 | 1 | 45 — 18 | 32 | ||
2. | Šilas Kazlų Rūda | 13 | 10 | 1 | 2 | 60 — 15 | 31 | ||
3. | Sveikata Kybartai | 13 | 10 | 1 | 2 | 33 — 15 | 31 | ||
4. | Žalgiris-C Vilnius | 13 | 9 | 1 | 3 | 37 — 12 | 28 | ||
5. | Sūduva-B Marijampolė | 13 | 8 | 1 | 4 | 33 — 21 | 25 | ||
6. | Tera Vilnius | 13 | 7 | 0 | 6 | 23 — 24 | 21 | ||
7. | Dainava-B Alytus | 13 | 6 | 2 | 5 | 26 — 25 | 20 | ||
8. | Kauno Žalgiris-C | 13 | 7 | 1 | 5 | 30 — 28 | 19 | ||
9. | Viltis Vilnius | 13 | 5 | 2 | 6 | 26 — 25 | 17 | ||
10. | BFA-B Vilnius | 13 | 4 | 1 | 8 | 15 — 31 | 13 | ||
11. | Ateitis Vilnius | 13 | 3 | 1 | 9 | 12 — 29 | 10 | ||
12. | Nevėžis-B Kėdainiai | 13 | 2 | 1 | 10 | 9 — 40 | 7 | ||
13. | Utenis Utena | 13 | 2 | 0 | 11 | 14 — 30 | 6 | ||
14. | Vidzgiris Alytus | 13 | 1 | 0 | 12 | 11 — 61 | 3 |
- http://lietuvosfutbolas.lt/varzybos/megeju/ii-lyga-pietu-zona/
- https://www.kaff.lt/turnyrine-lentele/?cid=3932514
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Pietų zona) |
V |
1. | Šilas Kazlų Rūda | 20 | 17 | 1 | 2 | 107 — 21 | 52 | ||
2. | Žalgiris-C Vilnius | 20 | 15 | 1 | 4 | 57 — 21 | 46 | ||
3. | Sveikata Kybartai | 20 | 14 | 2 | 4 | 48 — 30 | 44 | ||
4. | Panevėžio Ekranas | 20 | 13 | 3 | 4 | 65 — 32 | 42 | ||
5. | Sūduva-B Marijampolė | 20 | 11 | 1 | 8 | 43 — 40 | 34 | ||
6. | Dainava-B Alytus | 20 | 8 | 3 | 9 | 36 — 41 | 27 | ||
7. | Tera Vilnius | 20 | 8 | 0 | 12 | 31 — 54 | 24 | ||
8. | Kauno Žalgiris-C | 20 | 7 | 2 | 11 | 36 — 55 | 20 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Pietų zona) |
V |
9. | Viltis Vilnius | 18 | 8 | 3 | 7 | 42 — 34 | 27 | ||
10. | Ateitis Vilnius | 18 | 6 | 3 | 9 | 33 — 41 | 21 | ||
11. | BFA-B Vilnius | 18 | 6 | 3 | 9 | 29 — 41 | 21 | ||
12. | Utenis Utena | 18 | 4 | 1 | 13 | 23 — 43 | 13 | ||
13. | Nevėžis-B Kėdainiai | 18 | 2 | 3 | 13 | 12 — 49 | 9 | ||
14. | Vidzgiris Alytus | 18 | 1 | 2 | 15 | 20 — 80 | 5 |
Vartininkai
Sąraše pateikiami visi vartininkai, kurie bent vieneriose rungtynėse nepraleido įvarčių (sužaisdami daugiau nei pusę rungtynių).
Vartininkas | Komanda | „Sausų“ rungtynių skaičius |
---|---|---|
Kristupas Menčiūnas | Žalgiris-C Vilnius | 6 |
Nojus Šulnis | Ateitis Vilnius | 6 |
Modestas Kulikauskas | Šilas Kazlų Rūda | 5 |
Gytis Jakubaitis | Panevėžio Ekranas | 4 |
Martynas Matijoška | Dainava-B Alytus | 4 |
Dovas Elzbergas | Žalgiris-C Vilnius | 3 |
Eugenijus Larkinas | Tera Vilnius | 3 |
Vilius Stebrys | Sūduva-B Marijampolė | 3 |
Adamas Vieraitis | Sveikata Kybartai | 3 |
Daniel Bukel | BFA-B Vilnius | 2 |
Robertas Granauskas | Nevėžis-B Kėdainiai | 2 |
Remigijus Mikalainis | Viltis Vilnius | 2 |
Evaldas Petrovičev | Viltis Vilnius | 2 |
Lukas Šalnauskas | Sveikata Kybartai | 2 |
Kristupas Burba | Tera Vilnius | 1 |
Matas Kalėda | Vidzgiris Alytus | 1 |
Dovydas Ketvirtis | Utenis Utena | 1 |
Laurynas Klimas | Kauno Žalgiris-C | 1 |
Dominykas Valeckas | BFA-B Vilnius | 1 |
Giedrius Zenkevičius | Šilas Kazlų Rūda | 1 |
Vakarų zona
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Banga-B Gargždai | 11 | 9 | 1 | 1 | 49 — 9 | 28 | 1–2 | |
2. | Neptūnas Klaipėda | 11 | 8 | 2 | 1 | 39 — 6 | 26 | 1–2 | |
3. | SG-FA Šiauliai-B | 11 | 7 | 1 | 3 | 32 — 13 | 22 | ||
4. | Atlantas Klaipėda | 11 | 7 | 1 | 3 | 27 — 17 | 22 | ||
5. | Babrungas Plungė | 11 | 5 | 3 | 3 | 27 — 14 | 18 | ||
6. | FK Šilutė | 11 | 5 | 3 | 3 | 20 — 11 | 18 | ||
7. | Džiugas-B Telšiai | 11 | 5 | 0 | 6 | 30 — 25 | 15 | ||
8. | ŠSPC Radviliškis | 11 | 4 | 2 | 5 | 28 — 22 | 14 | ||
9. | Juventa Šiauliai | 11 | 4 | 2 | 5 | 20 — 22 | 14 | ||
10. | Tauras Tauragė | 11 | 3 | 1 | 7 | 17 — 20 | 10 | ||
11. | Rosa Klaipėda | 11 | 0 | 1 | 10 | 7 — 52 | 1 | ||
12. | Saned Joniškis | 11 | 0 | 1 | 10 | 3 — 88 | 1 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vakarų zona) |
V |
1. | Banga-B Gargždai | 16 | 11 | 1 | 4 | 56 — 22 | 34 | ||
2. | Neptūnas Klaipėda | 16 | 10 | 4 | 2 | 45 — 11 | 34 | ||
3. | SG-FA Šiauliai-B | 16 | 9 | 4 | 3 | 45 — 18 | 31 | ||
4. | Atlantas Klaipėda | 15 | 8 | 2 | 5 | 34 — 22 | 26 | ||
5. | FK Šilutė | 16 | 7 | 5 | 4 | 25 — 18 | 26 | ||
6. | Babrungas Plungė | 15 | 6 | 3 | 6 | 31 — 21 | 21 |
Dėl 1-osios vietos | Banga-B Gargždai | Neptūnas Klaipėda | 5-4 (prat.) |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vakarų zona) |
V |
7. | Juventa Šiauliai | 15 | 8 | 2 | 5 | 33 — 25 | 26 | ||
8. | Džiugas-B Telšiai | 16 | 7 | 1 | 8 | 47 — 33 | 22 | ||
9. | Tauras Tauragė | 16 | 6 | 1 | 9 | 30 — 29 | 19 | ||
10. | ŠSPC Radviliškis | 14 | 5 | 3 | 6 | 33 — 28 | 18 | ||
11. | Rosa Klaipėda | 15 | 1 | 1 | 13 | 14 — 64 | 4 | ||
12. | Saned Joniškis | 14 | 0 | 1 | 13 | 3 — 105 | 1 |
Vartininkai
Sąraše pateikiami visi vartininkai, kurie bent vieneriose rungtynėse nepraleido įvarčių (sužaisdami daugiau nei pusę rungtynių).
Vartininkas | Komanda | „Sausų“ rungtynių skaičius |
---|---|---|
Lukas Drasutis | Juventa Šiauliai | 5 |
Ernestas Grudys | Neptūnas Klaipėda | 5 |
Augustas Šteinys | FK Šilutė | 4 |
Ernestas Žymantas | Babrungas Plungė | 4 |
Žymantas Butkus | Atlantas Klaipėda | 3 |
Gustas Galbuogis | Tauras Tauragė | 2 |
Evaldas Jurgelis | FA Šiauliai-B | 2 |
Artūras Normantas | FK Šilutė | 2 |
Marius Paukštė | Džiugas-B Telšiai | 2 |
Povilas Survila | Džiugas-B Telšiai | 2 |
Vadim Trefilov | Neptūnas Klaipėda | 2 |
Aurimas Žirgulis | ŠSPC Radviliškis | 2 |
Mantas Bertašius | Banga-B Gargždai | 1 |
Lukas Nedzinskas | Rosa Klaipėda | 1 |
Kęstas Pilipavičius | Džiugas-B Telšiai | 1 |
Kornelijus Smilingis | Banga-B Gargždai | 1 |
|