Lenkijos III futbolo lyga 2018–2019 m.
Wikipedia
Grupa I
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Legionovia Legionowo | 34 | 25 | 4 | 5 | 87 — 36 | 79 | ||
2. | Sokol Aleksandrow | 34 | 22 | 8 | 4 | 61 — 27 | 74 | ||
3. | Lechia Tomaszow Mazowiecki | 34 | 19 | 7 | 8 | 64 — 48 | 64 | ||
4. | Unia Skierniewice | 34 | 20 | 3 | 11 | 56 — 29 | 63 | ||
5. | Sokol Ostroda | 34 | 16 | 8 | 10 | 54 — 52 | 56 | ||
6. | Polonia Warszawa | 34 | 16 | 7 | 11 | 59 — 42 | 55 | ||
7. | Olimpia Zambrow | 34 | 13 | 13 | 8 | 66 — 52 | 52 | ||
8. | Legia-2 Warszawa | 34 | 14 | 10 | 10 | 51 — 44 | 52 | ||
9. | Pelikan Lowicz | 34 | 12 | 9 | 13 | 46 — 51 | 45 | ||
10. | Znicz Biala Piska | 34 | 12 | 8 | 14 | 51 — 59 | 44 | ||
11. | Bron Radom | 34 | 12 | 7 | 15 | 57 — 64 | 43 | ||
12. | Swit Nowy Dwor Mazowiecki | 34 | 12 | 6 | 16 | 59 — 52 | 42 | ||
13. | Ursus Warszawa | 34 | 10 | 9 | 15 | 51 — 60 | 39 | ||
14. | Huragan Morag | 34 | 9 | 9 | 16 | 53 — 68 | 36 | ||
15. | Ruch Wysokie Mazowieckie | 34 | 10 | 6 | 18 | 45 — 70 | 36 | ||
16. | Mazur Elk | 34 | 8 | 8 | 18 | 37 — 59 | 32 | ||
17. | Victoria Sulejowek | 34 | 6 | 11 | 17 | 43 — 67 | 29 | ||
18. | LKS Lomza | 34 | 2 | 3 | 29 | 25 — 85 | 9 |
Grupa II
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Lech-2 Poznan | 34 | 23 | 6 | 5 | 86 — 33 | 75 | ||
2. | KKS Kalisz | 34 | 21 | 6 | 7 | 70 — 37 | 69 | ||
3. | Radunia Stezyca | 34 | 21 | 6 | 7 | 75 — 37 | 69 | ||
4. | Kotwica Kolobrzeg | 34 | 20 | 8 | 6 | 70 — 41 | 68 | ||
5. | Mieszko Gniezno | 34 | 19 | 4 | 11 | 74 — 53 | 61 | ||
6. | Polonia Sroda | 34 | 19 | 3 | 12 | 59 — 44 | 60 | ||
7. | Swit Skolwin | 34 | 16 | 10 | 8 | 50 — 33 | 58 | ||
8. | Baltyk Gdynia | 34 | 18 | 3 | 13 | 59 — 50 | 57 | ||
9. | Sokol Kleczew | 34 | 16 | 5 | 13 | 48 — 50 | 53 | ||
10. | KP Starogard Gdanski | 34 | 14 | 9 | 11 | 56 — 37 | 51 | ||
11. | Pogon-2 Szczecin | 34 | 14 | 3 | 17 | 52 — 59 | 45 | ||
12. | Gornik Konin | 34 | 12 | 5 | 17 | 46 — 56 | 41 | ||
13. | Baltyk Koszalin | 34 | 12 | 4 | 18 | 57 — 75 | 40 | ||
14. | Jarota Jarocin | 34 | 10 | 8 | 16 | 37 — 50 | 38 | ||
15. | Gwardia Koszalin | 34 | 10 | 3 | 21 | 35 — 71 | 33 | ||
16. | Chemik Bydgoszcz | 34 | 9 | 3 | 22 | 38 — 66 | 30 | ||
17. | Wierzyca Pelplin | 34 | 3 | 5 | 26 | 34 — 81 | 14 | ||
18. | Wda Swiecie | 34 | 1 | 5 | 28 | 20 — 93 | 8 |
Grupa III
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Gornik Polkowice | 34 | 25 | 4 | 5 | 81 — 32 | 79 | ||
2. | Sleza Wroclaw | 34 | 20 | 6 | 8 | 68 — 33 | 66 | ||
3. | Zaglebie-2 Lubin | 34 | 19 | 7 | 8 | 70 — 32 | 64 | ||
4. | Rekord Bielsko-Biala | 34 | 16 | 9 | 9 | 52 — 42 | 57 | ||
5. | Gwarek Tarnowskie Gory | 34 | 15 | 9 | 10 | 53 — 43 | 54 | ||
6. | Gornik-2 Zabrze | 34 | 14 | 10 | 10 | 57 — 49 | 52 | ||
7. | Ruch Zdzieszowice | 34 | 15 | 7 | 12 | 49 — 44 | 52 | ||
8. | Pniowek Pawlowice Slaskie | 34 | 13 | 10 | 11 | 50 — 38 | 49 | ||
9. | Piast Zmigrod | 34 | 13 | 10 | 11 | 49 — 50 | 49 | ||
10. | Miedz-2 Legnica | 34 | 13 | 6 | 15 | 51 — 54 | 45 | ||
11. | Gac Olawa | 34 | 12 | 8 | 14 | 52 — 54 | 44 | ||
12. | Stal Brzeg | 34 | 12 | 7 | 15 | 51 — 47 | 43 | ||
13. | MKS Kluczbork | 34 | 11 | 9 | 14 | 33 — 41 | 42 | ||
14. | Warta Gorzow | 34 | 10 | 7 | 17 | 35 — 47 | 37 | ||
15. | Agroplon Gluszyna | 34 | 9 | 7 | 18 | 40 — 73 | 34 | ||
16. | Ruch Radzionkow | 34 | 8 | 8 | 18 | 38 — 72 | 32 | ||
17. | Lechia Dzierzoniow | 34 | 6 | 8 | 20 | 43 — 74 | 26 | ||
18. | Stilon Gorzow | 34 | 7 | 4 | 23 | 29 — 76 | 25 |
Grupa IV
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Stal Rzeszow | 34 | 22 | 10 | 2 | 87 — 27 | 76 | ||
2. | Podhale Nowy Targ | 34 | 23 | 7 | 4 | 63 — 27 | 76 | ||
3. | Motor Lublin | 34 | 20 | 10 | 4 | 62 — 34 | 70 | ||
4. | Wisla Pulawy | 34 | 17 | 9 | 8 | 41 — 31 | 60 | ||
5. | Hutnik Krakow | 34 | 15 | 7 | 12 | 53 — 45 | 52 | ||
6. | KSZO Ostrowiec Swietokrzyski | 34 | 14 | 9 | 11 | 51 — 43 | 51 | ||
7. | Sokol Sieniawa | 34 | 13 | 9 | 12 | 49 — 43 | 48 | ||
8. | Avia Swidnik | 34 | 11 | 11 | 12 | 42 — 43 | 44 | ||
9. | Orleta Radzyn Podlaski | 34 | 10 | 13 | 11 | 42 — 52 | 43 | ||
10. | Stal Krasnik | 34 | 11 | 10 | 13 | 46 — 47 | 43 | ||
11. | Wisla Sandomierz | 34 | 10 | 9 | 15 | 37 — 57 | 39 | ||
12. | Chelmianka Chelm | 34 | 10 | 9 | 15 | 42 — 49 | 39 | ||
13. | Wolczanka Wolka Pelkinska | 34 | 9 | 11 | 14 | 41 — 39 | 38 | ||
14. | Sola Oswiecim | 34 | 10 | 8 | 16 | 37 — 51 | 38 | ||
15. | Podlasie Biala Podlaska | 34 | 10 | 5 | 19 | 41 — 68 | 35 | ||
16. | Wislanie Jaskowice | 34 | 9 | 8 | 17 | 45 — 65 | 35 | ||
17. | Czarni Polaniec | 34 | 7 | 7 | 20 | 36 — 63 | 28 | ||
18. | Spartakus Daleszyce | 34 | 5 | 8 | 21 | 34 — 65 | 23 |
|