Danijos VI futbolo lyga 2006 m.
Bornholm
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | IF Hasle | 11 | 11 | 0 | 0 | 61 — 9 | 33 | ||
2. | IF Knudsker | 11 | 9 | 0 | 2 | 46 — 12 | 27 | ||
3. | BK Nexo-2 | 11 | 8 | 0 | 3 | 33 — 17 | 24 | ||
4. | IK Ronne | 11 | 6 | 1 | 4 | 28 — 20 | 19 | ||
5. | IF Akirkeby | 11 | 5 | 1 | 5 | 30 — 21 | 16 | ||
6. | GF Allinge-Sandvig | 11 | 5 | 0 | 6 | 24 — 33 | 15 | ||
7. | Nyvest Nylars | 11 | 4 | 1 | 6 | 30 — 38 | 13 | ||
8. | Viking Ronne | 11 | 4 | 1 | 6 | 25 — 39 | 13 | ||
9. | Svaneke Poulsker | 11 | 3 | 2 | 6 | 13 — 23 | 11 | ||
10. | IF Ostermarie | 11 | 3 | 2 | 6 | 14 — 36 | 11 | ||
11. | IF Tejn | 11 | 3 | 0 | 8 | 18 — 35 | 9 | ||
12. | BK Arsballe | 11 | 1 | 0 | 10 | 14 — 53 | 3 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Bornholm) |
V |
1. | IF Hasle | 15 | 12 | 2 | 1 | 68 — 19 | 43 | ||
2. | BK Nexo-2 | 15 | 11 | 2 | 2 | 75 — 18 | 38 | ||
3. | IK Ronne | 15 | 7 | 2 | 6 | 45 — 36 | 25 | ||
4. | IF Knudsker | 15 | 4 | 1 | 10 | 17 — 47 | 17 | ||
5. | GF Allinge-Sandvig | 15 | 5 | 1 | 9 | 33 — 56 | 16 | ||
6. | IF Akirkeby | 15 | 2 | 0 | 13 | 13 — 75 | 7 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Bornholm) |
V |
7. | IF Tejn | 10 | 7 | 2 | 1 | 41 — 23 | 24 | ||
8. | Viking Ronne | 10 | 5 | 2 | 3 | 32 — 19 | 21 | ||
9. | Svaneke Poulsker | 10 | 4 | 4 | 2 | 28 — 22 | 19 | ||
10. | Nyvest Nylars | 10 | 3 | 1 | 6 | 26 — 40 | 15 | ||
11. | BK Arsballe | 10 | 4 | 0 | 6 | 17 — 20 | 12 | ||
12. | IF Ostermarie | 10 | 1 | 3 | 6 | 17 — 37 | 8 |
Fyn
Pulje 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Fyn 1) |
V |
1. | IF Marstal | 24 | 20 | 1 | 3 | 82 — 22 | 61 | ||
2. | Bolbro Odense | 24 | 15 | 6 | 3 | 57 — 29 | 51 | ||
3. | FB Svendborg | 24 | 15 | 3 | 6 | 65 — 38 | 48 | ||
4. | Fodbold Egebjerg | 24 | 14 | 3 | 7 | 67 — 31 | 45 | ||
5. | OKS Odense | 24 | 12 | 2 | 10 | 51 — 51 | 38 | ||
6. | BK Kerteminde | 24 | 10 | 4 | 10 | 56 — 46 | 34 | ||
7. | GIF Nyborg | 24 | 9 | 5 | 10 | 47 — 49 | 32 | ||
8. | GIF Fraugde | 24 | 7 | 8 | 9 | 49 — 55 | 29 | ||
9. | OB Odense | 24 | 8 | 5 | 11 | 41 — 47 | 29 | ||
10. | BK Arslev | 24 | 7 | 4 | 13 | 40 — 57 | 25 | ||
11. | Marienlyst Odense | 24 | 5 | 3 | 16 | 36 — 82 | 18 | ||
12. | BK Ringe | 24 | 4 | 5 | 15 | 35 — 73 | 17 | ||
13. | BK Munkebo | 24 | 5 | 1 | 18 | 42 — 88 | 16 |
Pulje 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Fyn 2) |
V |
1. | Tarup Parup | 26 | 15 | 7 | 4 | 60 — 26 | 52 | ||
2. | BK Sanderum | 26 | 16 | 3 | 7 | 85 — 41 | 51 | ||
3. | BIF Faborg | 26 | 15 | 4 | 7 | 58 — 37 | 49 | ||
4. | GIF Vissenbjerg | 26 | 12 | 9 | 5 | 51 — 30 | 45 | ||
5. | GF Alleso | 26 | 13 | 5 | 8 | 76 — 68 | 44 | ||
6. | UIF Allested | 26 | 12 | 4 | 10 | 63 — 46 | 40 | ||
7. | IF Korup | 26 | 11 | 5 | 10 | 57 — 56 | 38 | ||
8. | FC Broby | 26 | 11 | 4 | 11 | 50 — 49 | 37 | ||
9. | Assens FC | 26 | 10 | 5 | 11 | 53 — 46 | 35 | ||
10. | BK Sonderso | 26 | 8 | 10 | 8 | 52 — 52 | 34 | ||
11. | Ostre Odense | 26 | 8 | 8 | 10 | 46 — 54 | 32 | ||
12. | KRFK Otterup | 26 | 5 | 7 | 14 | 44 — 65 | 22 | ||
13. | BK Harby | 26 | 4 | 7 | 15 | 42 — 60 | 19 | ||
14. | IK Norre Aby | 26 | 2 | 2 | 22 | 35 — 142 | 8 |
Finalas
Dėl 1-osios vietos | IF Marstal | Tarup Parup | 4-1 |
Dėl 3-osios vietos | Bolbro Odense | BK Sanderum | 0-3 | 1-3 |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Fyn) |
V |
1. | IF Marstal | — | |||||||
2. | Tarup Parup | — | |||||||
3. | BK Sanderum | — | |||||||
4. | Bolbro Odense | — |
Jylland
Pulje 3
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 3) |
V |
1. | IF Hjorring | 22 | 15 | 2 | 5 | 50 — 32 | 47 | ||
2. | Freja Alborg | 22 | 14 | 4 | 4 | 57 — 34 | 46 | ||
3. | BK Asa | 22 | 15 | 1 | 6 | 58 — 45 | 46 | ||
4. | KFUM Alborg | 22 | 12 | 4 | 6 | 41 — 19 | 40 | ||
5. | IF Logstor | 22 | 13 | 1 | 8 | 45 — 34 | 40 | ||
6. | IF Birkelse | 22 | 10 | 3 | 9 | 38 — 34 | 33 | ||
7. | IF Vodskov | 22 | 8 | 4 | 10 | 39 — 42 | 28 | ||
8. | Farso Ullits | 22 | 9 | 1 | 12 | 46 — 55 | 28 | ||
9. | FI Frederikshavn | 22 | 6 | 6 | 10 | 28 — 40 | 24 | ||
10. | Svenstrup Godthab | 22 | 5 | 4 | 13 | 28 — 46 | 19 | ||
11. | AIK Frem Hjorring | 22 | 4 | 3 | 15 | 24 — 47 | 15 | ||
12. | LKB Gistrup | 22 | 3 | 3 | 16 | 31 — 57 | 12 |
Pulje 4
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 4) |
V |
1. | SGI Snejbjerg | 22 | 13 | 5 | 4 | 51 — 22 | 44 | ||
2. | Mabjerg Holstebro | 22 | 13 | 2 | 7 | 49 — 28 | 41 | ||
3. | IF Lemming | 22 | 13 | 2 | 7 | 53 — 27 | 41 | ||
4. | Koldby Hordum | 22 | 13 | 1 | 8 | 44 — 37 | 40 | ||
5. | IF Aulum | 22 | 11 | 3 | 8 | 31 — 30 | 36 | ||
6. | BK Holstebro-2 | 22 | 9 | 7 | 6 | 33 — 30 | 34 | ||
7. | IF Orslevkloster | 22 | 10 | 2 | 10 | 54 — 58 | 32 | ||
8. | IF Spjald | 22 | 10 | 1 | 11 | 51 — 39 | 31 | ||
9. | IF Nykobing Mors | 22 | 9 | 1 | 12 | 41 — 52 | 28 | ||
10. | GF Skjern | 22 | 8 | 3 | 11 | 33 — 39 | 27 | ||
11. | BK Silkeborg | 22 | 5 | 3 | 14 | 23 — 48 | 18 | ||
12. | BK Sjorring | 22 | 2 | 2 | 18 | 15 — 68 | 8 |
Pulje 5
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 5) |
V |
1. | IF Auning | 22 | 13 | 5 | 4 | 58 — 32 | 44 | ||
2. | Stensballe Horsens | 22 | 13 | 5 | 4 | 43 — 25 | 44 | ||
3. | Dronningborg Randers | 22 | 11 | 5 | 6 | 60 — 35 | 38 | ||
4. | Vejlby Risskov | 22 | 11 | 4 | 7 | 44 — 29 | 37 | ||
5. | B1965 Gjerlev | 22 | 10 | 6 | 6 | 44 — 32 | 36 | ||
6. | IF Lystrup | 22 | 11 | 2 | 9 | 46 — 46 | 35 | ||
7. | Kvik Alestrup | 22 | 10 | 5 | 7 | 34 — 26 | 35 | ||
8. | BK Hadsund | 22 | 9 | 5 | 8 | 47 — 41 | 32 | ||
9. | IF Hornsyld | 22 | 9 | 4 | 9 | 63 — 43 | 31 | ||
10. | BMI Malling | 22 | 5 | 4 | 13 | 35 — 63 | 19 | ||
11. | Hornbaek Randers | 22 | 3 | 6 | 13 | 39 — 49 | 15 | ||
12. | FS Horsens | 22 | 1 | 1 | 20 | 16 — 108 | 4 |
Pulje 6
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 6) |
V |
1. | IF Hviding | 22 | 16 | 3 | 3 | 51 — 21 | 51 | ||
2. | IF Hedensted | 22 | 15 | 2 | 5 | 67 — 39 | 47 | ||
3. | FF Fredericia | 22 | 15 | 1 | 6 | 67 — 35 | 46 | ||
4. | Sydvest Tonder | 22 | 11 | 5 | 6 | 51 — 44 | 38 | ||
5. | KFUM Fredericia | 22 | 10 | 5 | 7 | 59 — 40 | 35 | ||
6. | FB Esbjerg | 22 | 10 | 2 | 10 | 45 — 39 | 32 | ||
7. | Ammitsbol Jerlev | 22 | 9 | 3 | 10 | 52 — 57 | 30 | ||
8. | GIF Grindsted | 22 | 8 | 4 | 10 | 46 — 45 | 28 | ||
9. | BI Vojens | 22 | 8 | 3 | 11 | 32 — 48 | 27 | ||
10. | Starup Haderslev | 22 | 5 | 4 | 13 | 40 — 60 | 19 | ||
11. | RUI Naesbjerg | 22 | 5 | 3 | 14 | 39 — 59 | 18 | ||
12. | Team Tinglev | 22 | 2 | 1 | 19 | 26 — 88 | 7 |
Finalas
Pusfinalis | Finalas | ||||||||
IF Auning | 2 | ||||||||
IF Hjorring | 3 | ||||||||
IF Hjorring | IF Hviding | ||||||||
3 | 2 | ||||||||
IF Hviding | 5 | ||||||||
SGI Snejbjerg | 1 | ||||||||
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland) |
V |
1. | IF Hjorring | — | |||||||
2. | IF Hviding | — | |||||||
3. | IF Auning | — | |||||||
3. | SGI Snejbjerg | — |
København
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Fremad Valby | 26 | 19 | 5 | 2 | 73 — 24 | 62 | ||
2. | VLI Frederiksberg | 26 | 14 | 9 | 3 | 71 — 29 | 51 | ||
3. | Olympia Kobenhavn | 26 | 14 | 4 | 8 | 61 — 48 | 46 | ||
4. | Husum Kobenhavn | 26 | 13 | 5 | 8 | 63 — 41 | 44 | ||
5. | Viktoria Kobenhavn | 26 | 12 | 5 | 9 | 47 — 38 | 41 | ||
6. | HB Kobenhavn | 26 | 12 | 2 | 12 | 65 — 67 | 38 | ||
7. | Bispebjerg Kobenhavn | 26 | 10 | 7 | 9 | 56 — 53 | 37 | ||
8. | AIK Frederiksholm | 26 | 10 | 4 | 12 | 54 — 63 | 34 | ||
9. | FA Frederiksberg | 26 | 8 | 7 | 11 | 37 — 45 | 31 | ||
10. | KFB Kobenhavn | 26 | 9 | 4 | 13 | 39 — 69 | 31 | ||
11. | BK Valby | 26 | 8 | 6 | 12 | 48 — 52 | 30 | ||
12. | Culpa Kobenhavn | 26 | 8 | 5 | 13 | 41 — 57 | 29 | ||
13. | Hellas Kobenhavn | 26 | 5 | 5 | 16 | 38 — 60 | 20 | ||
14. | Prespa Kobenhavn | 26 | 5 | 2 | 19 | 23 — 70 | 17 |
- https://www.dbukoebenhavn.dk/resultater/pulje/27426
- https://www.dbukoebenhavn.dk/om-os/historie/slutstillinger/2001-2010/2006/11m-herrer/
Lolland-Falster
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | VB Lolland | 26 | 21 | 0 | 5 | 112 — 36 | 63 | ||
2. | NB Nakskov-2 | 26 | 17 | 6 | 3 | 90 — 35 | 57 | ||
3. | BK Horslunde | 26 | 16 | 3 | 7 | 70 — 42 | 51 | ||
4. | Svanedammen Nykobing | 26 | 16 | 0 | 10 | 92 — 69 | 48 | ||
5. | BK Vaeggerlose | 26 | 14 | 4 | 8 | 66 — 65 | 46 | ||
6. | B1921 Nykobing-2 | 26 | 13 | 6 | 7 | 82 — 55 | 45 | ||
7. | MB Maribo-2 | 26 | 14 | 3 | 9 | 93 — 58 | 45 | ||
8. | Frem-2 Sakskobing | 26 | 10 | 5 | 11 | 71 — 76 | 35 | ||
9. | NAB Norre Alslev-2 | 26 | 11 | 1 | 14 | 57 — 65 | 34 | ||
10. | B1901 Nykobing-2 | 26 | 10 | 4 | 12 | 62 — 64 | 34 | ||
11. | IF Holeby | 26 | 8 | 4 | 14 | 53 — 68 | 28 | ||
12. | FC Eskilstrup | 26 | 5 | 1 | 20 | 31 — 90 | 16 | ||
13. | Dollefjelde Musse-2 | 26 | 4 | 2 | 20 | 40 — 103 | 14 | ||
14. | GI Errindlev | 26 | 3 | 1 | 22 | 42 — 135 | 10 |
Sjælland
Pulje 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sjælland 1) |
V |
1. | BK Humlebaek | 22 | 18 | 2 | 2 | 86 — 32 | 56 | ||
2. | Horsholm Usserod | 22 | 12 | 5 | 5 | 48 — 27 | 41 | ||
3. | Gronne Stjerne Brondby | 22 | 12 | 5 | 5 | 50 — 33 | 41 | ||
4. | BK Svogerslev | 22 | 11 | 3 | 8 | 49 — 27 | 36 | ||
5. | BK Lundtofte | 22 | 9 | 6 | 7 | 38 — 27 | 33 | ||
6. | IF Avedore | 22 | 9 | 3 | 10 | 39 — 63 | 30 | ||
7. | Slagslunde Ganlose | 22 | 8 | 6 | 8 | 44 — 45 | 30 | ||
8. | Fodbold Greve | 22 | 8 | 5 | 9 | 36 — 60 | 29 | ||
9. | IK Hundested | 22 | 7 | 7 | 8 | 46 — 34 | 28 | ||
10. | IF Annisse | 22 | 8 | 1 | 13 | 64 — 61 | 25 | ||
11. | FK Glostrup | 22 | 4 | 1 | 17 | 26 — 84 | 13 | ||
12. | IF Helsingor | 22 | 2 | 4 | 16 | 25 — 58 | 10 |
Pulje 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sjælland 2) |
V |
1. | IF Naestved | 22 | 16 | 1 | 5 | 66 — 26 | 49 | ||
2. | GIF Orslev | 22 | 15 | 2 | 5 | 64 — 22 | 47 | ||
3. | Freja Soro | 22 | 14 | 1 | 7 | 45 — 22 | 43 | ||
4. | BK Koge | 22 | 11 | 6 | 5 | 48 — 34 | 39 | ||
5. | BI Svebolle | 22 | 11 | 4 | 7 | 57 — 35 | 37 | ||
6. | Herlufsholm Naestved | 22 | 9 | 5 | 8 | 49 — 40 | 32 | ||
7. | Trundholm FC | 22 | 9 | 4 | 9 | 59 — 44 | 31 | ||
8. | Benlose Ringsted | 22 | 9 | 4 | 9 | 43 — 43 | 31 | ||
9. | FK Glostrup-2 | 22 | 7 | 2 | 13 | 40 — 84 | 23 | ||
10. | GF Hong | 22 | 6 | 3 | 13 | 28 — 45 | 21 | ||
11. | KFUM Roskilde | 22 | 5 | 5 | 12 | 40 — 58 | 20 | ||
12. | BK Faxe | 22 | 1 | 1 | 20 | 25 — 111 | 4 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
BK Humlebaek | IF Naestved | 2-6 |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sjælland) |
V |
1. | IF Naestved | — | |||||||
2. | BK Humlebaek | — |
|