Danijos III futbolo lyga 1937–1938 m.
Bornholm
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | B1910 Ronne-2 | — |
Fyn
Finalas
Pusfinalis | Finalas | ||||||||
BK Rudkobing | B1913 Odense-2 | ||||||||
2 | 0 | ||||||||
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Fyn) |
V |
1. | BK Rudkobing | — | |||||||
2. | B1913 Odense-2 | — |
Jylland
3 kreds
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 3) |
V |
1. | FI Frederikshavn | 14 | 12 | 0 | 2 | — | 24 | ||
2. | BK Alborg-2 | 14 | 10 | 2 | 2 | — | 22 | ||
3. | IK Thisted | 14 | 8 | 2 | 4 | — | 18 | ||
4. | Velo Norresundby | 14 | 6 | 2 | 6 | — | 14 | ||
5. | Freja-2 Alborg | 14 | 5 | 2 | 7 | — | 12 | ||
6. | AIK Hjorring | 14 | 5 | 2 | 7 | — | 12 | ||
7. | Vejgard Alborg | 14 | 3 | 2 | 9 | — | 8 | ||
8. | Skjold Saeby | 14 | 1 | 0 | 13 | — | 2 |
4 kreds
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 4) |
V |
1. | IF Struer | 13 | 8 | 2 | 3 | — | 18 | ||
2. | BK Holstebro-2 | 13 | 6 | 4 | 3 | — | 16 | ||
3. | IF Ringkobing | 13 | 6 | 2 | 5 | — | 14 | ||
4. | GF Skjern | 13 | 5 | 4 | 4 | — | 14 | ||
5. | Fremad Herning | 13 | 7 | 0 | 6 | — | 14 | ||
6. | GF Lemvig | 13 | 4 | 3 | 6 | — | 11 | ||
7. | Borris Skjern | 13 | 4 | 2 | 7 | — | 10 | ||
8. | KFUM Herning | 7 | 0 | 1 | 6 | — | 1 |
5 kreds
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 5) |
V |
1. | IF Bjerringbro | 14 | 9 | 2 | 3 | — | 20 | ||
2. | FF Viborg-2 | 14 | 8 | 2 | 4 | — | 18 | ||
3. | BK Kristrup | 14 | 8 | 0 | 6 | — | 16 | ||
4. | IF Alestrup | 14 | 6 | 2 | 6 | — | 14 | ||
5. | IK Ars | 14 | 7 | 0 | 7 | — | 14 | ||
6. | Randers Frederiksberg | 14 | 4 | 4 | 6 | — | 12 | ||
7. | IF Logstor | 14 | 5 | 0 | 9 | — | 10 | ||
8. | IK Hobro | 14 | 3 | 2 | 9 | — | 8 |
6 kreds
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 6) |
V |
1. | IF Grena | 14 | 10 | 3 | 1 | — | 23 | ||
2. | IK Skovbakken | 14 | 10 | 2 | 2 | — | 22 | ||
3. | Thrott Abyhoj | 14 | 9 | 3 | 2 | — | 21 | ||
4. | Freja-2 Randers | 14 | 4 | 3 | 7 | — | 11 | ||
5. | GF Hadsten | 14 | 4 | 2 | 8 | — | 10 | ||
6. | Aarhus FC-2 | 14 | 4 | 1 | 9 | — | 9 | ||
7. | KFUM Arhus | 14 | 4 | 1 | 9 | — | 9 | ||
8. | AIK Randers | 14 | 3 | 1 | 10 | — | 7 |
7 kreds
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 7) |
V |
1. | AGF Arhus-3 | 14 | 12 | 1 | 1 | — | 25 | ||
2. | IF Silkeborg | 14 | 10 | 2 | 2 | — | 24 | ||
3. | IF Viby | 14 | 8 | 1 | 5 | — | 17 | ||
4. | Frem Odder | 14 | 5 | 2 | 7 | — | 12 | ||
5. | BK Skanderborg | 14 | 5 | 2 | 7 | — | 12 | ||
6. | AIA Arhus-2 | 14 | 3 | 4 | 7 | — | 10 | ||
7. | Aarhus FC | 14 | 2 | 3 | 9 | — | 7 | ||
8. | FS Horsens-2 | 14 | 3 | 1 | 10 | — | 7 |
8 kreds
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 8) |
V |
1. | KFUM Horsens | 14 | 7 | 4 | 3 | — | 18 | ||
2. | AIK Vejle | 14 | 6 | 5 | 3 | — | 17 | ||
3. | OB Fredericia | 14 | 6 | 3 | 5 | — | 15 | ||
4. | BK Vejle-2 | 14 | 5 | 4 | 5 | — | 14 | ||
5. | KFUM Fredericia | 14 | 6 | 2 | 6 | — | 14 | ||
6. | B1921 Vejle | 14 | 6 | 2 | 6 | — | 14 | ||
7. | IF Brande | 14 | 3 | 4 | 7 | — | 10 | ||
8. | Grejsdalen Vejle | 14 | 4 | 2 | 8 | — | 10 |
9 kreds
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 9) |
V |
1. | BK Sonderborg | 14 | 10 | 2 | 2 | — | 22 | ||
2. | SF Vejen-2 | 14 | 10 | 1 | 3 | — | 21 | ||
3. | IF Bramminge | 14 | 6 | 1 | 7 | — | 13 | ||
4. | FK Haderslev-2 | 14 | 5 | 2 | 7 | — | 12 | ||
5. | BG Ribe | 14 | 5 | 2 | 7 | — | 12 | ||
6. | BK Vamdrup | 14 | 5 | 1 | 8 | — | 11 | ||
7. | IF Kolding-2 | 14 | 4 | 3 | 7 | — | 11 | ||
8. | BK Abenra | 14 | 4 | 2 | 8 | — | 10 |
10 kreds
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland 10) |
V |
1. | FC Esbjerg | 14 | 13 | 1 | 0 | — | 27 | ||
2. | IF Skovlund | 14 | 6 | 4 | 4 | — | 16 | ||
3. | GF Varde | 14 | 6 | 3 | 5 | — | 15 | ||
4. | FB Esbjerg-2 | 14 | 5 | 4 | 5 | — | 14 | ||
5. | KFUM Esbjerg | 14 | 6 | 1 | 7 | — | 13 | ||
6. | B1929 Esbjerg | 14 | 4 | 3 | 7 | — | 11 | ||
7. | IF Olgod | 14 | 3 | 4 | 7 | — | 10 | ||
8. | Jerne Esbjerg | 14 | 2 | 2 | 10 | — | 6 |
Finalas
Ketvirtfinalis | Pusfinalis | ||||||||
FC Esbjerg | 3 | ||||||||
BK Sonderborg | 1 | ||||||||
FC Esbjerg | 3 | ||||||||
AGF Arhus-2 | 0 | ||||||||
AGF Arhus-2 | 3 | ||||||||
KFUM Horsens | 1 | ||||||||
FI Frederikshavn | 7 | ||||||||
SK Bjerringbro | 0 | burt. | |||||||
FI Frederikshavn | 1 | ||||||||
IF Grena | 1 | ||||||||
IF Grena | 3 | ||||||||
IF Struer | 2 | ||||||||
Finalas | |||||||||
Viborgas | |||||||||
FC Esbjerg | FI Frederikshavn | ||||||||
6 | 3 | ||||||||
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Jylland) |
V |
1. | FC Esbjerg | — | |||||||
2. | FI Frederikshavn | — | |||||||
3. | IF Grena | — | |||||||
3. | AGF Arhus-2 | — | |||||||
5. | IF Struer | — | |||||||
5. | BK Sonderborg | — | |||||||
5. | KFUM Horsens | — | |||||||
5. | SK Bjerringbro | — |
København
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | BK Dragor | 14 | 88 — 23 | 24 | |||||
2. | Sylvia Kobenhavn | 14 | 39 — 22 | 21 | |||||
3. | Dalgas Frederiksberg | 14 | 48 — 30 | 20 | |||||
4. | Olympia Kobenhavn | 14 | 56 — 31 | 19 | |||||
5. | IF Hvidovre | 14 | 48 — 24 | 19 | |||||
6. | Fremad Valby | 14 | 42 — 30 | 18 | |||||
7. | Hekla Kobenhavn | 14 | 36 — 30 | 14 | |||||
8. | Husum Kobenhavn | 14 | 44 — 45 | 14 | |||||
9. | Fix Kobenhavn | 14 | 31 — 48 | 13 | |||||
10. | Kammeraterne Amager | 14 | 44 — 37 | 12 | |||||
11. | Norrebros Kobenhavn | 14 | 21 — 45 | 11 | |||||
11. | Skjold Kobenhavn | 14 | 22 — 45 | 11 | |||||
13. | Hermes Kobenhavn | 14 | 24 — 46 | 8 | |||||
14. | Funkis Kastrup | 14 | 21 — 55 | 5 | |||||
15. | Astoria Kobenhavn | 14 | 14 — 67 | 1 |
Lolland-Falster
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | BK Nakskov-2 | — |
Sjælland
3 kreds
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sjælland 3) |
V |
1. | IF Helsingor-2 | 12 | 11 | 1 | 0 | 70 — 22 | 23 | ||
2. | BK Lyngby | 12 | 7 | 1 | 4 | 36 — 31 | 15 | ||
3. | IF Tarbaek | 12 | 6 | 3 | 3 | 32 — 28 | 15 | ||
4. | IK Frederikssund | 12 | 6 | 1 | 5 | 37 — 33 | 13 | ||
5. | IF Lillerod | 12 | 4 | 1 | 7 | 29 — 40 | 9 | ||
6. | IF Helsinge | 12 | 2 | 1 | 9 | 30 — 50 | 5 | ||
7. | IF Frederiksvaerk | 12 | 2 | 0 | 10 | 25 — 55 | 4 |
4 kreds
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sjælland 4) |
V |
1. | BK Koge-2 | 12 | 8 | 2 | 2 | 48 — 17 | 18 | ||
2. | IK Hedehusene | 12 | 7 | 3 | 2 | 31 — 17 | 17 | ||
3. | IF Brede | 12 | 8 | 0 | 4 | 32 — 26 | 16 | ||
4. | Frem Bjaeverskov | 12 | 5 | 2 | 5 | 24 — 29 | 12 | ||
5. | BK Kalundborg | 12 | 5 | 1 | 6 | 25 — 35 | 11 | ||
6. | IC Glostrup | 12 | 4 | 0 | 8 | 23 — 31 | 8 | ||
7. | BK Roskilde-2 | 12 | 1 | 0 | 11 | 12 — 40 | 2 |
5 kreds
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sjælland 5) |
V |
1. | BK Roskilde | 12 | 9 | 1 | 2 | 55 — 17 | 19 | ||
2. | IF Nykobing Sjaelland | 12 | 8 | 1 | 3 | 63 — 28 | 17 | ||
3. | IF Ringsted | 12 | 7 | 0 | 5 | 41 — 28 | 14 | ||
4. | GB Kalundborg | 12 | 6 | 1 | 5 | 54 — 33 | 13 | ||
5. | IF Hojby | 12 | 6 | 0 | 6 | 51 — 31 | 12 | ||
6. | IF Vig | 12 | 4 | 1 | 7 | 25 — 59 | 9 | ||
7. | IF Horve | 12 | 0 | 0 | 12 | 9 — 102 | 0 |
6 kreds
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sjælland 6) |
V |
1. | IF Haslev | 12 | 9 | 1 | 2 | 58 — 15 | 19 | ||
2. | BK Korsor-2 | 12 | 7 | 3 | 2 | 41 — 21 | 17 | ||
3. | IF Vordingborg | 12 | 7 | 2 | 3 | 48 — 23 | 16 | ||
4. | BI Skaelskor | 12 | 5 | 3 | 4 | 38 — 30 | 13 | ||
5. | IF Mern | 12 | 5 | 3 | 4 | 35 — 28 | 13 | ||
6. | IK Karise | 12 | 3 | 0 | 9 | 24 — 57 | 6 | ||
7. | IF Ringsted | 12 | 0 | 0 | 12 | 11 — 81 | 0 |
Finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sjælland) |
V |
1. | IF Haslev | 6 | — | 8 | |||||
2. | BK Roskilde | 6 | — | 8 | |||||
3. | BK Koge-2 | 6 | — | 6 | |||||
4. | IF Helsingor-2 | 6 | — | 2 |
|