Bulgarijos aukščiausioji futbolo lyga 2017–2018 m.
Wikipedia
Lyga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Ludogorec Razgrad | 26 | 21 | 3 | 2 | 63 — 13 | 66 | ||
2. | CSKA Sofia | 26 | 19 | 6 | 1 | 59 — 14 | 63 | ||
3. | Levski Sofia | 26 | 14 | 8 | 4 | 37 — 14 | 50 | ||
4. | Beroe Stara Zagora | 26 | 12 | 9 | 5 | 33 — 24 | 45 | ||
5. | Botev Plovdiv | 26 | 11 | 9 | 6 | 44 — 29 | 42 | ||
6. | Verea Stara Zagora | 26 | 10 | 5 | 11 | 24 — 34 | 35 | ||
7. | Slavia Sofia | 26 | 8 | 8 | 10 | 34 — 37 | 32 | ||
8. | Septemvri Sofia | 26 | 9 | 4 | 13 | 25 — 42 | 31 | ||
9. | Lokomotiv Plovdiv | 26 | 8 | 7 | 11 | 22 — 37 | 31 | ||
10. | Cerno more Varna | 26 | 7 | 6 | 13 | 24 — 32 | 27 | ||
11. | Pirin Blagoevgrad | 26 | 6 | 8 | 12 | 20 — 28 | 26 | ||
12. | Dunav Ruse | 26 | 5 | 6 | 15 | 17 — 38 | 21 | ||
13. | Etar Veliko Tarnovo | 26 | 4 | 9 | 13 | 24 — 45 | 21 | ||
14. | Vitosa Bistrica | 26 | 0 | 8 | 18 | 12 — 51 | 8 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Ludogorec Razgrad | 36 | 27 | 7 | 2 | 91 — 22 | 88 | ||
2. | CSKA Sofia | 36 | 24 | 9 | 3 | 80 — 26 | 81 | ||
3. | Levski Sofia | 36 | 18 | 10 | 8 | 55 — 27 | 64 | ||
4. | Beroe Stara Zagora | 36 | 16 | 11 | 9 | 45 — 43 | 59 | ||
5. | Botev Plovdiv | 36 | 15 | 11 | 10 | 62 — 49 | 56 | ||
6. | Verea Stara Zagora | 36 | 10 | 6 | 20 | 27 — 61 | 36 |
II finalas
Grupa A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
7. | Slavia Sofia | 32 | 11 | 10 | 11 | 44 — 44 | 43 | ||
9. | Cerno more Varna | 32 | 11 | 7 | 14 | 33 — 35 | 40 | ||
11. | Pirin Blagoevgrad | 32 | 7 | 9 | 16 | 29 — 42 | 30 | ||
13. | Vitosa Bistrica | 32 | 1 | 10 | 21 | 17 — 60 | 13 |
Grupa B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
7. | Septemvri Sofia | 32 | 12 | 5 | 15 | 32 — 48 | 41 | ||
9. | Lokomotiv Plovdiv | 32 | 9 | 10 | 13 | 26 — 43 | 37 | ||
11. | Dunav Ruse | 32 | 8 | 7 | 17 | 24 — 44 | 31 | ||
13. | Etar Veliko Tarnovo | 32 | 6 | 10 | 16 | 31 — 52 | 28 |
Papildoma vieta
Dėl papildomos vietos Europos lygoje varžėsi 7–10 vietas užėmusios komandos ir I finalo 3-oji komanda.
Ketvirtfinalis | Pusfinalis | ||||||||
Cerno more Varna | 2-1 | ||||||||
Septemvri Sofia | 1-2 | ||||||||
Cerno more Varna | 2-1 | ||||||||
Lokomotiv Plovdiv | 2-2 | prat. | |||||||
Lokomotiv Plovdiv | 3-1 | ||||||||
Slavia Sofia | 0-3 | ||||||||
Finalas | |||||||||
Sofija | |||||||||
Levski Sofia | Cerno more Varna | ||||||||
4 | 1 | ||||||||
- https://int.soccerway.com/national/bulgaria/a-pfg/20172018/s14390/final-stages/
- https://int.soccerway.com/national/bulgaria/a-pfg/20172018/europa-league-play-offs---2nd-round/
- https://int.soccerway.com/national/bulgaria/a-pfg/20172018/europa-league-play-offs---1st-round/
Pereinamasis turnyras
I etapas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
Vitosa Bistrica | Dunav Ruse | 0-1 | 1-3 |
Etar Veliko Tarnovo | Pirin Blagoevgrad | 2-1 | 1-0 |
II etapas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
Vitosa Bistrica | Pirin Blagoevgrad | 0-1 | 2-1 |
Etar Veliko Tarnovo | Dunav Ruse | 2-0 | 2-1 |
III etapas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Dunav Ruse | Carsko selo Sofia | 2-1 |
Vitosa Bistrica | Lokomotiv Sofia | 2-2 (baud. 4-2) |
|