Bulgarijos IV futbolo lyga 2018–2019 m.
Âmbol
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Udarnik Irecekovo | — | |||||||
2. | Tundza 2006 Tenevo | — | |||||||
3. | FK Boanovo 2012 | — |
Blagoevgrad
Mesta iztok
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Blagoevgrad / Mesta iztok) |
V |
1. | FK Debren | — | |||||||
2. | FK Slasen 2007 | — | |||||||
3. | FK Ognanovo | — |
Mesta zapad
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Blagoevgrad / Mesta zapad) |
V |
1. | Pirin Breznica | — | |||||||
2. | Bujna mesta Mosomise | — | |||||||
3. | Orelak 1974 Laznica | — |
Struma 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Blagoevgrad / Struma 1) |
V |
1. | FK Rilci 2006 | — | |||||||
2. | Orel Lebnica | — | |||||||
3. | Sportist Struma | — |
Struma 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Blagoevgrad / Struma 1) |
V |
1. | Podgorec Kolarovo | — | |||||||
2. | Svetkavica Mitino | — | |||||||
3. | Struma Marikostinovo | — |
Burgas
Iztok
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgas / Iztok) |
V |
1. | Cernomorec Nesebar | — | |||||||
2. | Zvezdenburg Burgas | — | |||||||
3. | FK Sveti Vlas | — |
Zapad
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgas / Zapad) |
V |
1. | Lipa Ceresa | — | |||||||
2. | FK Manolic | — | |||||||
3. | Bala reka Topolica | — |
Montana
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FK Lipen | — | |||||||
2. | Seliak Stubel | — | |||||||
3. | Dunav Cibar | — |
Pazardžik
Sever
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Pazardžik / Sever) |
V |
1. | Svetkavica Sinitovo | — | |||||||
2. | Sipka Dragor | — | |||||||
3. | Spartak Sarkovo | — |
Ûg
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Pazardžik / Ûg) |
V |
1. | FK Lozen | — | |||||||
2. | FK Bratanica | — | |||||||
3. | Zenit Vetren Dol | — |
Pleven
Cent"r
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Pleven / Cent"r) |
V |
1. | Trastenik 2009 Dolna Mitropolia | — | |||||||
2. | Benkovski Opanec | — | |||||||
3. | Spartak Bozurica | — |
Iztok
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Pleven / Iztok) |
V |
1. | Botev 2014 Balgarene | — | |||||||
2. | Kosmos Grivica | — | |||||||
3. | Cavdar Braslanica | — |
Zapad
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Pleven / Zapad) |
V |
1. | Levski Pisarovo | — | |||||||
2. | Venci Iskar | — | |||||||
3. | Spartak Kojnare | — |
Plovdiv
Iztok
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Plovdiv / Iztok) |
V |
1. | Marica 2006 Gradina | — | |||||||
2. | FK Plovdiv | — | |||||||
3. | FK Karadzalovo 2011 | — |
Sever
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Plovdiv / Sever) |
V |
1. | FK Kaloanovo | — | |||||||
2. | Trakia Carimir | — | |||||||
3. | Sportist 1948 Golam Cardak | — |
Ûg
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Plovdiv / Ûg) |
V |
1. | Trakia 2008 Novi Izvor | — | |||||||
2. | Spartak 2012 Izbeglii | — | |||||||
3. | Sipka 2015 Asenovgrad | — |
Zapad
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Plovdiv / Zapad) |
V |
1. | Spartak 1947 Plovdiv | — | |||||||
2. | FK Trud | — | |||||||
3. | Marica-2 Plovdiv | — |
Varna
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Sportist Mihalic | — | |||||||
2. | Vihar 2016 Valci Dol | — | |||||||
3. | Babuski orli Momcilovo | — |
Veliko T"rnovo
Sever
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Veliko T"rnovo / Sever) |
V |
1. | FK Nedan | — | |||||||
2. | Atletik Svisov | — | |||||||
3. | Svetkavica Mihalci | — |
Ûg
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Veliko T"rnovo / Ûg) |
V |
1. | FK Dolna Orahovica | — | |||||||
2. | Botev Debelec | — | |||||||
3. | Antra Draganovo | — |
Vraca
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Botev 2013 Popica | — | |||||||
2. | Stroitel Kunino | — | |||||||
3. | Uragan 33 Sofronievo | — |
|