Belgijos VIII futbolo lyga 2018–2019 m.
Antwerpen
Antwerpen A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Sport Berendrecht | — | |||||||
2. | KSK Brecht | — | |||||||
3. | KFC Halle | — |
Antwerpen B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Olympic Pirates Deurne | — | |||||||
2. | Tubantia Borgerhout | — | |||||||
3. | Sport Hove | — |
Antwerpen C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | KSK Waver | — | |||||||
2. | Oxford Hemiksem | — | |||||||
3. | KSK Reet | — |
Antwerpen D
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Zennester Hombeek | — | |||||||
2. | SK Peulis | — | |||||||
3. | KSC Mechelen | — |
Antwerpen E
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | VC Poederlee | — | |||||||
2. | Rauw Sport Mol | — | |||||||
3. | Punt-Larum Geel | — |
Brabant Vlaanderen
Brabant Vlaanderen A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Stromvogels Drieslinter | — | |||||||
2. | Heide Linter | — | |||||||
3. | RC Meldert | — |
Brabant Vlaanderen B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Stormvogels-2 Haasrode | — | |||||||
2. | Sport Korbeek | — | |||||||
3. | Sparta Schaffen | — |
Brabant Vlaanderen C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Sportief-2 Rotselaar | — | |||||||
2. | Sparta Haacht Statie | — | |||||||
3. | Sporting Kortenberg | — |
Brabant Vlaanderen D
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | KS Tange | — | |||||||
2. | FC Melsbroek-2 | — | |||||||
3. | KFC Eppegem-2 | — |
Brabant Vlaanderen E
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Beigem | — | |||||||
2. | KFC Humbeek-2 | — | |||||||
3. | Eendracht Kapelle | — |
Brabant Vlaanderen F
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Dworp | — | |||||||
2. | KHO Huizingen-2 | — | |||||||
3. | Beersel-2 Drogenbos | — |
Brabant Wallon
VIII lyga zonoje nevykdyta.
Hainaut
Hainaut A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | RFC Luingne | — | |||||||
2. | AS Estaimbourg-2 | — | |||||||
3. | SC Nechin | — |
Hainaut B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Ellezelles-2 | — | |||||||
2. | FC Rumes | — | |||||||
3. | RUS Beloeil-2 | — |
Hainaut C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Tournai-2 Kain | — | |||||||
2. | Squadra Mouscron | — | |||||||
3. | RSC Wasmes | — |
Hainaut D
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Obourg Nimy Maisiers-2 | — | |||||||
2. | AS Vaudignies | — | |||||||
3. | Espanola Baudour | — |
Hainaut E
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Centre-2 La Louviere | — | |||||||
2. | AS Morlanwelz-2 | — | |||||||
3. | Sports-2 Bracquegnies | — |
Hainaut F
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | AS Montigny | — | |||||||
2. | College-2 Mont-sur-Marchienne | — | |||||||
3. | FC Marbaix | — |
Hainaut G
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | RSA Forchies-2 | — | |||||||
2. | FC Wangenies | — | |||||||
3. | RC Gouy-2 | — |
Hainaut H
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | JS Solre | — | |||||||
2. | CS Forges | — | |||||||
3. | FC Boussu-lez-Walcourt | — |
Liège
Liège A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | CS Burdinne | — | |||||||
2. | Etoile-2 Faimes | — | |||||||
3. | FC Vaux-Borset | — |
Liège B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | RFC Aywaille-2 | — | |||||||
2. | Templiers-2 Nandrin | — | |||||||
3. | FA Engis | — |
Liège C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Ans Montegnee | — | |||||||
2. | FC Horion | — | |||||||
3. | AFSF Fexhe-Slins | — |
Liège D
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Elan Dalhem | — | |||||||
2. | Jeunesse Haccourt | — | |||||||
3. | CS Juprelle | — |
Liège E
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | JS Liege | — | |||||||
2. | RSFC Fleron-2 | — | |||||||
3. | Entente-2 Blegny | — |
Liège F
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Excelsior Lambermont | — | |||||||
2. | RE Rechain-2 | — | |||||||
3. | Stembertoise Verviers | — |
Liège G
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | RFC Xhoffraix | — | |||||||
2. | RFC Spa | — | |||||||
3. | RCS Jalhay | — |
Limburg
Limburg A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Verbroedering Lommel | — | |||||||
2. | SV Breugel | — | |||||||
3. | Eendracht Zelem | — |
Limburg B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Sporting Aalst | — | |||||||
2. | SK Herkenrode | — | |||||||
3. | Jeugd Borgloon | — |
Limburg C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Neeroeteren | — | |||||||
2. | KVV Waterloos | — | |||||||
3. | KVV Houthalen | — |
Luxembourg
VIII lyga zonoje nevykdyta.
Namur
Namur A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SC Petit-Waret | — | |||||||
2. | Fernelmont Hemptinne-2 | — | |||||||
3. | FCO Namur-2 | — |
Namur B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | RU Sambreville-2 | — | |||||||
2. | RCS Bossiere-2 | — | |||||||
3. | Standario Onoz | — |
Namur C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | RUS Biesme-2 | — | |||||||
2. | US Walcourt | — | |||||||
3. | RES Philippeville | — |
Namur D
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Gimnee Mazee | — | |||||||
2. | RJS Anseremme | — | |||||||
3. | Jeunesse-2 Rochefort | — |
Namur E
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | RFC Miecret | — | |||||||
2. | RCS Schaltin-2 | — | |||||||
3. | RUS Assesse-2 | — |
Oost-Vlaanderen
Oost-Vlaanderen A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SV Zaffelare-2 | — | |||||||
2. | JV Pinte | — | |||||||
3. | SK Oostakker | — |
- https://jikiwi.com/g/belgium/flandre-orientale/2018-2019/regular-season/4th-provinciale-serie-a/rank
Oost-Vlaanderen B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Petegem Wortegem | — | |||||||
2. | VCE Huise | — | |||||||
3. | Sportief Olsene | — |
- https://jikiwi.com/g/belgium/flandre-orientale/2018-2019/regular-season/4th-provinciale-serie-b/rank
Oost-Vlaanderen C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SV Everbeek | — | |||||||
2. | Wilskracht Idegem | — | |||||||
3. | Panters Okegem | — |
- https://jikiwi.com/g/belgium/flandre-orientale/2018-2019/regular-season/4th-provinciale-serie-c/rank
Oost-Vlaanderen D
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Smetlede | — | |||||||
2. | SK Aaigem | — | |||||||
3. | SK Herdersem | — |
- https://jikiwi.com/g/belgium/flandre-orientale/2018-2019/regular-season/4th-provinciale-serie-d/rank
Oost-Vlaanderen E
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Hamme Zogge | — | |||||||
2. | KOFC Rupelmonde | — | |||||||
3. | Sporting Sint-Gillis-Waas | — |
- https://jikiwi.com/g/belgium/flandre-orientale/2018-2019/regular-season/4th-provinciale-serie-e/rank
West-Vlaanderen
West-Vlaanderen A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | KSV Diksmuide-2 | — | |||||||
2. | WS Zarren | — | |||||||
3. | Eendracht Jonkershove | — |
West-Vlaanderen B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | HO Oedelem | — | |||||||
2. | Sportief Sint-Joris | — | |||||||
3. | FC Doomkerke | — | |||||||
8. | KSV Pittem | — |
West-Vlaanderen C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Sports-2 Dottignies | — | |||||||
2. | KZ Dentergem | — | |||||||
3. | Olympic-2 Ledegem | — |
West-Vlaanderen D
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Sport Brielen | — | |||||||
2. | Sport Rekkem | — | |||||||
3. | VK Dadizele-2 | — |
|