Belgijos III futbolo lyga 2008–2009 m.
Wikipedia
Série A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | KVV Coxyde | 30 | 17 | 10 | 3 | 46 — 17 | 61 | ||
2. | Sport Sint-Eloois-Winkel | 30 | 16 | 10 | 4 | 56 — 15 | 58 | ||
3. | JS Tamines | 30 | 15 | 9 | 6 | 47 — 28 | 54 | ||
4. | KFC Izegem | 30 | 14 | 9 | 7 | 53 — 36 | 51 | ||
5. | KVK Ieper | 30 | 15 | 5 | 10 | 59 — 41 | 50 | ||
6. | Sparta Petegem | 30 | 15 | 5 | 10 | 51 — 47 | 50 | ||
7. | KSV Diksmuide | 30 | 14 | 8 | 8 | 58 — 39 | 50 | ||
8. | Heppignies Lambusart Fleurus | 30 | 14 | 5 | 11 | 64 — 41 | 47 | ||
9. | KM Torhout | 30 | 13 | 5 | 12 | 48 — 46 | 44 | ||
10. | RSC Paturages | 30 | 11 | 8 | 11 | 42 — 41 | 41 | ||
11. | Olsa Brakel | 30 | 10 | 8 | 12 | 46 — 59 | 38 | ||
12. | RUS Beloeil | 30 | 10 | 4 | 16 | 41 — 57 | 34 | ||
13. | RACS Couillet | 30 | 9 | 5 | 16 | 31 — 47 | 32 | ||
14. | Couvin Mariembourg | 30 | 7 | 10 | 13 | 34 — 44 | 31 | ||
15. | KWSC Lauwe | 30 | 4 | 3 | 23 | 22 — 83 | 15 | ||
16. | VG Oostende | 30 | 2 | 4 | 24 | 28 — 82 | 10 |
Série B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | KSV Temse | 30 | 17 | 8 | 5 | 63 — 37 | 59 | ||
2. | KSV Bornem | 30 | 16 | 8 | 6 | 49 — 25 | 56 | ||
3. | Sport Dilbeek | 30 | 16 | 7 | 7 | 56 — 31 | 55 | ||
4. | KSKL Ternat | 30 | 15 | 7 | 8 | 69 — 47 | 52 | ||
5. | Verbroedering Meldert | 30 | 13 | 12 | 5 | 56 — 37 | 51 | ||
6. | KFC Duffel | 30 | 14 | 7 | 9 | 48 — 38 | 49 | ||
7. | Sint-Paulus Opwijk | 30 | 13 | 10 | 7 | 42 — 31 | 49 | ||
8. | Sport Berchem | 30 | 10 | 14 | 6 | 43 — 37 | 44 | ||
9. | KSC Grimbergen | 30 | 10 | 12 | 8 | 57 — 44 | 42 | ||
10. | SK Berlare | 30 | 11 | 7 | 12 | 48 — 38 | 40 | ||
11. | KFCO Wilrijk | 30 | 11 | 6 | 13 | 54 — 57 | 39 | ||
12. | Eendracht Zele | 30 | 10 | 3 | 17 | 42 — 60 | 33 | ||
13. | KSK Londerzeel | 30 | 7 | 11 | 12 | 41 — 44 | 32 | ||
14. | Eendracht Opstal | 30 | 4 | 11 | 15 | 29 — 65 | 23 | ||
15. | Tubantia Borgerhout | 30 | 5 | 5 | 20 | 24 — 65 | 20 | ||
16. | SK Schoten | 30 | 2 | 4 | 24 | 18 — 83 | 10 |
Série C
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | KSK Heist | 29 | 19 | 5 | 5 | 64 — 29 | 62 | ||
2. | Sporting Hasselt | 29 | 18 | 2 | 9 | 60 — 36 | 56 | ||
3. | KTSV Lier | 29 | 15 | 4 | 10 | 54 — 39 | 49 | ||
4. | KFC Sint-Lenaarts | 29 | 14 | 7 | 8 | 56 — 44 | 49 | ||
5. | Verbroedering Geel-Meerhout | 29 | 13 | 9 | 7 | 45 — 37 | 48 | ||
6. | Spouwen Mopertingen | 29 | 13 | 7 | 9 | 50 — 34 | 46 | ||
7. | Olympia Wijgmaal | 29 | 13 | 5 | 11 | 37 — 32 | 44 | ||
8. | KESK Leopoldsburg | 29 | 12 | 8 | 9 | 42 — 40 | 44 | ||
9. | Patro Eisden | 29 | 12 | 5 | 12 | 41 — 38 | 41 | ||
10. | Witgoor Sport Dessel | 29 | 11 | 6 | 12 | 42 — 45 | 39 | ||
11. | KVV Heusden-Zolder | 29 | 11 | 5 | 13 | 38 — 40 | 38 | ||
12. | KFC Lille | 29 | 10 | 8 | 11 | 42 — 46 | 38 | ||
13. | Esperanza Neerpelt | 29 | 8 | 5 | 16 | 37 — 53 | 29 | ||
14. | Verbroedering Maasmechelen | 29 | 7 | 4 | 18 | 31 — 49 | 25 | ||
15. | Thes Sport Tessenderlo | 29 | 6 | 5 | 18 | 27 — 57 | 23 | ||
16. | FC Seraing (2005) | 15 | 0 | 1 | 14 | 11 — 58 | 1 |
Série D
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | FC Bleid | 30 | 18 | 8 | 4 | 61 — 31 | 62 | ||
2. | Sprimont Comblain | 30 | 18 | 7 | 5 | 61 — 33 | 61 | ||
3. | RFC Huy | 30 | 16 | 10 | 4 | 60 — 30 | 58 | ||
4. | Entente Bertrix | 30 | 16 | 7 | 7 | 56 — 28 | 55 | ||
5. | Turkania Faymonville | 30 | 14 | 7 | 9 | 73 — 43 | 49 | ||
6. | Lorrain Arlon | 30 | 11 | 12 | 7 | 35 — 33 | 45 | ||
7. | Wallonia Walhain | 30 | 12 | 8 | 10 | 55 — 42 | 44 | ||
8. | RFC Hannut | 30 | 12 | 5 | 13 | 42 — 50 | 41 | ||
9. | RFC Spa | 30 | 11 | 4 | 15 | 47 — 52 | 37 | ||
10. | Racing Jet Wavre | 30 | 10 | 7 | 13 | 54 — 51 | 37 | ||
11. | Jeunesse Aische | 30 | 11 | 3 | 16 | 50 — 63 | 36 | ||
12. | RFC Malmedy | 30 | 10 | 6 | 14 | 43 — 52 | 36 | ||
13. | Wallonne Ciney | 30 | 7 | 10 | 13 | 48 — 58 | 31 | ||
14. | RUS Andenne-Seilles | 30 | 5 | 12 | 13 | 40 — 63 | 27 | ||
15. | ES Vaux | 30 | 6 | 7 | 17 | 44 — 80 | 25 | ||
16. | RFC Bioul | 30 | 5 | 3 | 22 | 36 — 96 | 18 |
Išlikimo rungtynės
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Wallonne Ciney | Esperanza Neerpelt | 3-1 |
RACS Couillet | KSK Londerzeel | 2-1 |
Pereinamasis turnyras
I etapas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Ingelmunster Harelbeke | KSK Londerzeel | 5-2 |
RFC Aywaille | FC Pont-a-Celles-Buzet | 2-1 |
RFC Meux | FC Overpelz | 2-4 |
Esperanza Neerpelt | FC Meix-devant-Virton | 2-0 |
II etapas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
RFC Meux | FC Pont-a-Celles-Buzet | 3-2 |
KSK Londerzeel | FC Meix-devant-Virton | +:– |
Dėl 3-osios vietos | FC Pont-a-Celles-Buzet | FC Meix-devant-Virton | +:– |
Dėl 5-osios vietos | KSK Londerzeel | RFC Meux | 2-0 |
|