Austrijos IV futbolo lyga 2006–2007 m.
2. Liga Burgenland
Mitte
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Mitte) |
V |
1. | SC Oberpullendorf | — |
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Nord) |
V |
1. | SC-ESV Parndorf-2 | — |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Süd) |
V |
1. | SV Gussing | — |
Kärnten Unterliga
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kärnten / Ost) |
V |
1. | SV Glanegg | 22 | 15 | 5 | 2 | 86 — 29 | 50 | ||
2. | Hirter Kraig | 22 | 14 | 5 | 3 | 85 — 25 | 47 | ||
3. | ASKO Ludmannsdorf | 22 | 12 | 6 | 4 | 78 — 30 | 42 | ||
4. | Reichenau Patergassen | 22 | 12 | 5 | 5 | 66 — 47 | 41 | ||
5. | ASKO Sittersdorf | 22 | 10 | 3 | 9 | 63 — 71 | 33 | ||
6. | ASKO Sankt Michael Bleiburg | 22 | 9 | 4 | 9 | 56 — 60 | 31 | ||
7. | AC Eberndorf | 22 | 8 | 4 | 10 | 43 — 50 | 28 | ||
8. | FC Eisenkappel | 22 | 9 | 1 | 12 | 44 — 72 | 28 | ||
9. | SV Ruden | 22 | 7 | 3 | 12 | 47 — 81 | 24 | ||
10. | Wietersdorf Klein Sankt Paul | 22 | 7 | 2 | 13 | 38 — 60 | 23 | ||
11. | SAK Zell | 22 | 4 | 2 | 16 | 46 — 74 | 14 | ||
12. | ASKO Kottmannsdorf | 22 | 3 | 4 | 15 | 43 — 96 | 13 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kärnten / West) |
V |
1. | ASKO Gmund | 30 | 18 | 5 | 7 | 53 — 28 | 59 | ||
2. | BW Sachsenburg | 30 | 17 | 5 | 8 | 69 — 45 | 56 | ||
3. | SV Penk | 30 | 15 | 8 | 7 | 58 — 32 | 53 | ||
4. | Rapid Feffernitz | 30 | 13 | 8 | 9 | 44 — 46 | 47 | ||
5. | TSU Matrei | 30 | 13 | 7 | 10 | 64 — 48 | 46 | ||
6. | SC Magdalen | 30 | 12 | 8 | 10 | 70 — 56 | 44 | ||
7. | SV Treffen | 30 | 13 | 4 | 13 | 47 — 54 | 43 | ||
8. | SU Sillian | 30 | 12 | 4 | 14 | 51 — 61 | 40 | ||
9. | SV Seeboden | 30 | 10 | 9 | 11 | 44 — 42 | 39 | ||
10. | SV Dellach-Gail | 30 | 9 | 11 | 10 | 37 — 43 | 38 | ||
11. | SV Rothenthurn | 30 | 10 | 8 | 12 | 42 — 53 | 38 | ||
12. | Rapid Lienz | 30 | 9 | 8 | 13 | 38 — 50 | 35 | ||
13. | ASKO Furnitz | 30 | 8 | 10 | 12 | 34 — 44 | 34 | ||
14. | WSG Radenthein | 30 | 6 | 13 | 11 | 35 — 45 | 31 | ||
15. | ASKO Irschen | 30 | 6 | 9 | 15 | 35 — 54 | 27 | ||
16. | Admira Villach | 30 | 6 | 9 | 15 | 32 — 52 | 27 |
2. Landesliga Niederösterreich
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Ost) |
V |
1. | SC Sollenau | 26 | 19 | 4 | 3 | 89 — 25 | 61 | ||
2. | ASK Bad Voslau | 26 | 18 | 3 | 5 | 53 — 31 | 57 | ||
3. | SC Wiener Neustadt | 26 | 16 | 5 | 5 | 67 — 25 | 53 | ||
4. | SV Absdorf | 26 | 17 | 2 | 7 | 55 — 29 | 53 | ||
5. | SC Himberg | 26 | 13 | 9 | 4 | 54 — 33 | 48 | ||
6. | ASC Gotzendorf | 26 | 11 | 6 | 9 | 44 — 37 | 39 | ||
7. | SC Wolkersdorf | 26 | 10 | 6 | 10 | 44 — 40 | 36 | ||
8. | SV Langenlebarn | 26 | 10 | 5 | 11 | 35 — 49 | 35 | ||
9. | FC Tulln | 26 | 9 | 4 | 13 | 47 — 54 | 31 | ||
10. | FC Purkersdorf | 26 | 8 | 4 | 14 | 36 — 40 | 28 | ||
11. | SC Theresienfeld | 26 | 6 | 4 | 16 | 23 — 77 | 22 | ||
12. | ASC Leobersdorf | 26 | 5 | 6 | 15 | 27 — 64 | 21 | ||
13. | SC Reyersdorf | 26 | 3 | 8 | 15 | 25 — 48 | 17 | ||
14. | SC Enzersfeld-Weinviertiel | 26 | 3 | 2 | 21 | 24 — 71 | 11 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / West) |
V |
1. | Sturm Sankt Polten | 26 | 14 | 5 | 7 | 65 — 37 | 47 | ||
2. | SV Gaflenz | 26 | 14 | 5 | 7 | 47 — 29 | 47 | ||
3. | SV Waidhofen-Thaya | 26 | 13 | 4 | 9 | 59 — 41 | 43 | ||
4. | SV Sieghartskirchen | 26 | 11 | 7 | 8 | 52 — 48 | 40 | ||
5. | Oed Zeillern | 26 | 10 | 9 | 7 | 48 — 41 | 39 | ||
6. | SU Hofstetten | 26 | 12 | 3 | 11 | 49 — 46 | 39 | ||
7. | ASV Spratzern | 26 | 10 | 8 | 8 | 55 — 40 | 38 | ||
8. | SV Oberndorf | 26 | 11 | 4 | 11 | 55 — 59 | 37 | ||
9. | SV Zwentendorf | 26 | 10 | 4 | 12 | 34 — 48 | 34 | ||
10. | UFC Sankt Peter | 26 | 10 | 3 | 13 | 39 — 55 | 33 | ||
11. | SV Karlstetten | 26 | 9 | 5 | 12 | 36 — 42 | 32 | ||
12. | USC Mank | 26 | 9 | 5 | 12 | 38 — 48 | 32 | ||
13. | SV Neulengbach | 26 | 8 | 7 | 11 | 45 — 55 | 31 | ||
14. | USV Grossriedenthal | 26 | 4 | 5 | 17 | 27 — 60 | 17 |
Oberösterreich Landesliga
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / Ost) |
V |
1. | Union Weisskirchen | 26 | 16 | 9 | 1 | 52 — 30 | 57 | ||
2. | Vorwarts Steyr | 26 | 17 | 4 | 5 | 55 — 21 | 55 | ||
3. | SV Sierning | 26 | 16 | 5 | 5 | 47 — 22 | 53 | ||
4. | SV Gallneukirchen | 26 | 11 | 5 | 10 | 45 — 39 | 38 | ||
5. | Union Naarn | 26 | 10 | 7 | 9 | 44 — 43 | 37 | ||
6. | SC Marchtrenk | 26 | 8 | 12 | 6 | 41 — 30 | 36 | ||
7. | SV Freistadt | 26 | 9 | 9 | 8 | 44 — 35 | 36 | ||
8. | Union Putzleinsdorf | 26 | 8 | 9 | 9 | 34 — 40 | 33 | ||
9. | ASKO Schwertberg | 26 | 10 | 2 | 14 | 42 — 48 | 32 | ||
10. | SK Asten | 26 | 8 | 5 | 13 | 39 — 53 | 29 | ||
11. | Union Lembach | 26 | 7 | 8 | 11 | 40 — 55 | 29 | ||
12. | Union Baumgartenberg | 26 | 7 | 7 | 12 | 23 — 35 | 28 | ||
13. | Union Pichling | 26 | 6 | 4 | 16 | 31 — 58 | 22 | ||
14. | TSV Ottensheim | 26 | 5 | 2 | 19 | 26 — 54 | 17 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich / West) |
V |
1. | Union Mondsee | 26 | 19 | 4 | 3 | 63 — 30 | 61 | ||
2. | UFC Eferding | 26 | 17 | 8 | 1 | 61 — 24 | 59 | ||
3. | US Pettenbach | 26 | 16 | 5 | 5 | 56 — 25 | 53 | ||
4. | Union Esternberg | 26 | 14 | 5 | 7 | 46 — 34 | 47 | ||
5. | SV Bad Goisern | 26 | 11 | 7 | 8 | 53 — 32 | 40 | ||
6. | SV Pichl | 26 | 10 | 7 | 9 | 49 — 39 | 37 | ||
7. | Union Gurten | 26 | 10 | 6 | 10 | 44 — 45 | 36 | ||
8. | FC Andorf | 26 | 8 | 9 | 9 | 45 — 43 | 33 | ||
9. | ASV Sankt Marienkirchen | 26 | 8 | 5 | 13 | 34 — 58 | 29 | ||
10. | SK Scharding | 26 | 6 | 8 | 12 | 35 — 44 | 26 | ||
11. | SK Bad Wimsbach | 26 | 6 | 7 | 13 | 38 — 50 | 25 | ||
12. | Blaue Elf Wels | 26 | 6 | 3 | 17 | 29 — 65 | 21 | ||
13. | ATSV Zipf | 26 | 6 | 2 | 18 | 27 — 59 | 20 | ||
14. | ATSV Stadl-Paura | 26 | 5 | 4 | 17 | 29 — 61 | 19 |
Salzburg 1. Landesliga
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Salzburg / Ost) |
V |
1. | FC Hallein | 26 | 20 | 3 | 3 | 85 — 28 | 63 | ||
2. | SV Kuchl | 26 | 16 | 7 | 3 | 69 — 32 | 55 | ||
3. | SV Anthering | 26 | 15 | 5 | 6 | 53 — 29 | 50 | ||
4. | SC Golling | 26 | 14 | 3 | 9 | 61 — 44 | 45 | ||
5. | Wals-Grunau Salzburg | 26 | 12 | 8 | 6 | 56 — 43 | 44 | ||
6. | OTSU Oberhofen | 26 | 11 | 8 | 7 | 45 — 31 | 41 | ||
7. | USV Kostendorf | 26 | 11 | 2 | 13 | 58 — 52 | 35 | ||
8. | UFV Thalgau | 26 | 10 | 5 | 11 | 36 — 44 | 35 | ||
9. | SK Strobl | 26 | 9 | 4 | 13 | 51 — 57 | 31 | ||
10. | SV Burmoos | 26 | 8 | 4 | 14 | 34 — 52 | 28 | ||
11. | USV Sankt Georgen | 26 | 7 | 4 | 15 | 31 — 61 | 25 | ||
12. | USV Berndorf | 26 | 5 | 8 | 13 | 32 — 51 | 23 | ||
13. | USV Plainfeld | 26 | 6 | 3 | 17 | 26 — 52 | 21 | ||
14. | USV Lamprechtshausen | 26 | 4 | 4 | 18 | 28 — 89 | 16 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Salzburg / West) |
V |
1. | SK Bischofshofen | 26 | 23 | 3 | 0 | 94 — 13 | 72 | ||
2. | SC Mittersill | 26 | 12 | 9 | 5 | 52 — 32 | 45 | ||
3. | FC Kaprun | 26 | 14 | 2 | 10 | 48 — 37 | 44 | ||
4. | USC Piesendorf | 26 | 13 | 3 | 10 | 54 — 44 | 42 | ||
5. | USV Huttschlag | 26 | 12 | 4 | 10 | 51 — 43 | 40 | ||
6. | USV Stuhlfelden | 26 | 10 | 8 | 8 | 54 — 59 | 38 | ||
7. | SC Pfarrwerfen | 26 | 11 | 3 | 12 | 49 — 50 | 36 | ||
8. | SV Schwarzach | 26 | 9 | 8 | 9 | 45 — 48 | 35 | ||
9. | SC Tamsweg | 26 | 10 | 3 | 13 | 43 — 50 | 33 | ||
10. | UFC Maria Alm | 26 | 8 | 8 | 10 | 37 — 40 | 32 | ||
11. | USK Uttendorf | 26 | 7 | 8 | 11 | 33 — 47 | 29 | ||
12. | TSU Bramberg | 26 | 8 | 5 | 13 | 27 — 46 | 29 | ||
13. | Muhlbach Bramberg | 26 | 5 | 10 | 11 | 36 — 46 | 25 | ||
14. | FC Bad Gastein | 26 | 1 | 4 | 21 | 16 — 84 | 7 |
Steiermark Oberliga
Mitte-West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Mitte-West) |
V |
1. | SV Wildon | 26 | 18 | 4 | 4 | 59 — 27 | 58 | ||
2. | SV Pachern | 26 | 17 | 5 | 4 | 58 — 24 | 56 | ||
3. | Flavia Solva Wagna | 26 | 13 | 8 | 5 | 47 — 26 | 47 | ||
4. | Hollenegg Schwanberg | 26 | 13 | 7 | 6 | 60 — 37 | 46 | ||
5. | USV Mooskirchen | 26 | 11 | 7 | 8 | 30 — 24 | 40 | ||
6. | USV Sankt Peter | 26 | 10 | 7 | 9 | 49 — 40 | 37 | ||
7. | SV Frohnleiten | 26 | 10 | 6 | 10 | 42 — 39 | 36 | ||
8. | SC Seiersberg | 26 | 8 | 11 | 7 | 34 — 36 | 35 | ||
9. | SV Lebring | 26 | 8 | 9 | 9 | 36 — 40 | 33 | ||
10. | SV Gralla | 26 | 7 | 9 | 10 | 31 — 32 | 30 | ||
11. | SV Thal | 26 | 6 | 9 | 11 | 29 — 43 | 27 | ||
12. | SV Feldkirchen 1974 | 26 | 6 | 4 | 16 | 30 — 66 | 22 | ||
13. | SV Frauental | 26 | 3 | 8 | 15 | 33 — 61 | 17 | ||
14. | Andritz Graz | 26 | 2 | 6 | 18 | 23 — 66 | 12 |
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Nord) |
V |
1. | SV Kapfenberg | 26 | 19 | 5 | 2 | 69 — 12 | 62 | ||
2. | SC Liezen | 26 | 15 | 8 | 3 | 50 — 13 | 53 | ||
3. | DSV Leoben | 26 | 14 | 8 | 4 | 63 — 29 | 50 | ||
4. | FC Trofaiach | 26 | 14 | 6 | 6 | 50 — 34 | 48 | ||
5. | ATS Fohnsdorf | 26 | 12 | 6 | 8 | 38 — 30 | 42 | ||
6. | FC Zeltweg | 26 | 12 | 4 | 10 | 70 — 44 | 40 | ||
7. | FC Schladming | 26 | 10 | 8 | 8 | 41 — 41 | 38 | ||
8. | SC Murzhofen | 26 | 10 | 6 | 10 | 43 — 51 | 36 | ||
9. | TuS Kraubath | 26 | 8 | 9 | 9 | 36 — 40 | 33 | ||
10. | ESV Murzzuschlag | 26 | 8 | 7 | 11 | 30 — 36 | 31 | ||
11. | FC Knittelfeld | 26 | 7 | 3 | 16 | 37 — 67 | 24 | ||
12. | SV Thorl | 26 | 5 | 6 | 15 | 37 — 63 | 21 | ||
13. | FC Weisskirchen | 26 | 4 | 7 | 15 | 40 — 65 | 19 | ||
14. | UFC Mariazell | 26 | 1 | 3 | 22 | 13 — 92 | 6 |
Süd-Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark / Süd-Ost) |
V |
1. | SK Furstenfeld | 26 | 18 | 5 | 3 | 62 — 24 | 59 | ||
2. | SU Straden | 26 | 16 | 6 | 4 | 70 — 37 | 54 | ||
3. | TSV Pollau | 26 | 15 | 4 | 7 | 66 — 36 | 49 | ||
4. | USV Hartberg-Umgebung | 26 | 13 | 8 | 5 | 56 — 30 | 47 | ||
5. | ADA Anger | 26 | 11 | 9 | 6 | 45 — 36 | 42 | ||
6. | SV Feldbach | 26 | 13 | 2 | 11 | 51 — 40 | 41 | ||
7. | TSV Hartberg-2 | 26 | 12 | 2 | 12 | 59 — 52 | 38 | ||
8. | SU Greinbach | 26 | 9 | 7 | 10 | 40 — 46 | 34 | ||
9. | SV Ilz | 26 | 10 | 4 | 12 | 46 — 57 | 34 | ||
10. | TuS Bad Gleichenberg | 26 | 9 | 6 | 11 | 35 — 39 | 33 | ||
11. | SV Pischelsdorf | 26 | 8 | 4 | 14 | 36 — 60 | 28 | ||
12. | USV Unterlamm | 26 | 7 | 3 | 16 | 37 — 58 | 24 | ||
13. | HSV Markt Hartmannsdorf | 26 | 5 | 2 | 19 | 36 — 91 | 17 | ||
14. | USV Stubenberg | 26 | 3 | 4 | 19 | 30 — 63 | 13 |
Tirol Landesliga
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tirol / Ost) |
V |
1. | SK Jenbach | 26 | 18 | 5 | 3 | 66 — 24 | 59 | ||
2. | Hopfgarten Itter | 26 | 14 | 5 | 7 | 65 — 40 | 47 | ||
3. | FC Soll | 26 | 13 | 5 | 8 | 56 — 47 | 44 | ||
4. | SV Fugen | 26 | 12 | 6 | 8 | 48 — 39 | 42 | ||
5. | FC Kufstein-2 | 26 | 12 | 5 | 9 | 60 — 38 | 41 | ||
6. | SV Thiersee | 26 | 11 | 7 | 8 | 44 — 51 | 40 | ||
7. | SV Rinn | 26 | 10 | 6 | 10 | 52 — 52 | 36 | ||
8. | SK Ebbs | 26 | 9 | 7 | 10 | 57 — 69 | 34 | ||
9. | SV Thaur | 26 | 8 | 7 | 11 | 57 — 58 | 31 | ||
10. | SV Walchsee | 26 | 9 | 3 | 14 | 37 — 51 | 30 | ||
11. | FC Kramsach | 26 | 8 | 5 | 13 | 37 — 52 | 29 | ||
12. | SV Kirchdorf | 26 | 8 | 4 | 14 | 45 — 65 | 28 | ||
13. | SV Niederndorf | 26 | 7 | 5 | 14 | 40 — 51 | 26 | ||
14. | SK Zell-Ziller | 26 | 6 | 4 | 16 | 33 — 60 | 22 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tirol / West) |
V |
1. | Union-2 Reichenau | 26 | 17 | 3 | 6 | 82 — 41 | 54 | ||
2. | SV Langenfeld | 26 | 16 | 3 | 7 | 77 — 34 | 51 | ||
3. | SV Matrei | 26 | 15 | 4 | 7 | 63 — 45 | 49 | ||
4. | FC Zirl | 26 | 14 | 3 | 9 | 62 — 49 | 45 | ||
5. | SV Reutte | 26 | 14 | 3 | 9 | 44 — 40 | 45 | ||
6. | SV Landeck | 26 | 11 | 5 | 10 | 52 — 55 | 38 | ||
7. | SV Zams | 26 | 10 | 6 | 10 | 33 — 38 | 36 | ||
8. | Veldidena Innsbruck | 26 | 9 | 4 | 13 | 38 — 47 | 31 | ||
9. | SV Vols | 26 | 9 | 4 | 13 | 38 — 53 | 31 | ||
10. | TSV Fulpmes | 26 | 9 | 4 | 13 | 51 — 71 | 31 | ||
11. | SC Imst | 26 | 7 | 7 | 12 | 52 — 52 | 28 | ||
12. | SSV Neustift | 26 | 8 | 4 | 14 | 33 — 57 | 28 | ||
13. | TS Stams | 26 | 8 | 3 | 15 | 42 — 56 | 27 | ||
14. | SV Aldrans | 26 | 5 | 7 | 14 | 34 — 63 | 22 |
Vorarlberg Landesliga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vorarlberg) |
V |
1. | SC Rothis | 26 | 15 | 7 | 4 | 36 — 21 | 52 | ||
2. | Ratia Bludenz | 26 | 14 | 8 | 4 | 65 — 35 | 50 | ||
3. | Austria Meiningen | 26 | 13 | 8 | 5 | 60 — 34 | 47 | ||
4. | Brederis Rankweil | 26 | 13 | 6 | 7 | 47 — 33 | 45 | ||
5. | FC Schwarzenberg | 26 | 11 | 5 | 10 | 51 — 50 | 38 | ||
6. | SV Dornbirn | 26 | 10 | 7 | 9 | 37 — 39 | 37 | ||
7. | FC Andelsbuch | 26 | 10 | 6 | 10 | 36 — 27 | 36 | ||
8. | FC Gotzis | 26 | 9 | 7 | 10 | 29 — 32 | 34 | ||
9. | SC Hatlerdorf | 26 | 8 | 8 | 10 | 41 — 44 | 32 | ||
10. | FC Langenegg | 26 | 9 | 4 | 13 | 38 — 46 | 31 | ||
11. | Tisis Feldkirch | 26 | 8 | 6 | 12 | 32 — 45 | 30 | ||
12. | TSV Altenstadt | 26 | 8 | 3 | 15 | 40 — 62 | 27 | ||
13. | SV Ludesch | 26 | 5 | 8 | 13 | 37 — 56 | 23 | ||
14. | SC Gofis | 26 | 5 | 5 | 16 | 35 — 60 | 20 |
|