Austrijos II futbolo lyga 1946–1947 m.
1. Klasse Burgenland
Mitte
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Mitte) |
V |
1. | ASV Neufeld | — |
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Nord) |
V |
1. | SC Parndorf | — |
Oberpullendorf
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Oberpullendorf) |
V |
1. | SV Deutschkreutz | — |
Süd A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Süd A) |
V |
1. | SC Oberwart | — |
Süd B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / Süd B) |
V |
1. | SV Gussing | — |
2. Klasse Kärnten
Gruppe A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kärnten A) |
V |
1. | Annabichl Klagenfurt | 22 | 18 | 1 | 3 | 83 — 24 | 37 | ||
2. | Rot-Weiss Klagenfurt | 22 | 17 | 2 | 3 | 110 — 33 | 36 | ||
3. | SK Volkermarkt | 22 | 14 | 3 | 5 | 107 — 52 | 31 | ||
4. | ATSV Sankt Veit | 22 | 15 | 1 | 6 | 75 — 44 | 31 | ||
5. | ATSV Ferlach | 22 | 12 | 5 | 5 | 79 — 45 | 29 | ||
6. | AC Friesach | 22 | 12 | 0 | 10 | 69 — 66 | 24 | ||
7. | ATSV Wolfsberg | 22 | 7 | 5 | 10 | 45 — 56 | 19 | ||
8. | SK Kuhnsdorf | 22 | 8 | 1 | 13 | 50 — 86 | 17 | ||
9. | SV Ferlach | 22 | 5 | 4 | 13 | 37 — 74 | 14 | ||
10. | SK Sankt Andra | 22 | 5 | 1 | 16 | 34 — 77 | 11 | ||
11. | SV Bleiburg | 22 | 3 | 3 | 16 | 26 — 76 | 9 | ||
12. | Treibach Althofen | 22 | 2 | 2 | 18 | 33 — 115 | 6 |
Gruppe B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kärnten B) |
V |
1. | ATSV Feldkirchen | — | |||||||
?. | SK Magdalen | — | |||||||
?. | Post Villach | — | |||||||
4. | FC Seebach | — | |||||||
?. | ATSV Velden | — | |||||||
?. | SV Arnoldstein | — | |||||||
?. | ATSV Radenthein | — | |||||||
?. | FC Seeboden | — |
1. Klasse Niederösterreich
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Nord) |
V |
1. | SC Leopoldsdorf | 24 | 16 | 4 | 4 | 87 — 37 | 36 | ||
2. | FC Angern | 24 | 16 | 4 | 4 | 67 — 33 | 36 | ||
3. | ESV Rabensburg | 24 | 12 | 4 | 8 | 69 — 54 | 28 | ||
4. | AC Deutsch-Wagram | 24 | 10 | 6 | 8 | 69 — 63 | 26 | ||
5. | SC Sussenbrunn | 24 | 10 | 5 | 9 | 65 — 59 | 25 | ||
6. | SV Ganserndorf | 24 | 10 | 5 | 9 | 56 — 51 | 25 | ||
7. | Ollersdorf Angern | 24 | 9 | 6 | 9 | 58 — 63 | 24 | ||
8. | ATSV Auersthal | 24 | 9 | 3 | 12 | 65 — 88 | 21 | ||
9. | SV Zistersdorf | 24 | 8 | 4 | 12 | 61 — 64 | 20 | ||
10. | ASKO Strasshof | 24 | 8 | 3 | 13 | 58 — 64 | 19 | ||
11. | SC Marchegg | 24 | 6 | 7 | 11 | 57 — 83 | 19 | ||
12. | SC Durnkrut | 24 | 6 | 5 | 13 | 42 — 66 | 17 | ||
13. | SC Reyersdorf | 24 | 4 | 4 | 16 | 53 — 82 | 12 |
Nordwest
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Nordwest) |
V |
1. | FC Tulln | 24 | 21 | 1 | 2 | 117 — 22 | 43 | ||
2. | SV Langenzersdorf | 24 | 18 | 2 | 4 | 92 — 34 | 38 | ||
3. | SV Absdorf | 24 | 16 | 1 | 7 | 104 — 53 | 33 | ||
4. | ASV Schrems | 24 | 15 | 1 | 8 | 75 — 54 | 31 | ||
5. | FC Mistelbach | 24 | 12 | 2 | 10 | 68 — 60 | 26 | ||
6. | SC Laa | 24 | 11 | 3 | 10 | 62 — 70 | 25 | ||
7. | ATSV Hollabrunn | 24 | 10 | 2 | 12 | 58 — 67 | 22 | ||
8. | SC Wolkersdorf | 24 | 10 | 2 | 12 | 55 — 74 | 22 | ||
9. | SV Spillern | 24 | 8 | 6 | 10 | 48 — 66 | 22 | ||
10. | Sturm Krems | 24 | 9 | 1 | 14 | 54 — 74 | 19 | ||
11. | SV Leobendorf | 24 | 9 | 0 | 15 | 56 — 58 | 18 | ||
12. | SV Ziersdorf | 24 | 4 | 2 | 18 | 57 — 100 | 10 | ||
13. | USC Kirchberg-Wagram | 24 | 1 | 1 | 22 | 15 — 119 | 3 |
Ost
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Ost) |
V |
1. | ASK Mannersdorf | 22 | 16 | 3 | 3 | 67 — 25 | 35 | ||
2. | ATSV Hainburg | 22 | 15 | 4 | 3 | 69 — 26 | 34 | ||
3. | ATSV Fischamend | 22 | 14 | 4 | 4 | 82 — 46 | 32 | ||
4. | ASV Kittsee | 22 | 15 | 1 | 6 | 74 — 48 | 31 | ||
5. | SC Moosbrunn | 22 | 11 | 2 | 9 | 63 — 59 | 24 | ||
6. | ASK Schwadorf | 22 | 11 | 2 | 9 | 51 — 60 | 24 | ||
7. | ASK Kleinneusiedl | 22 | 7 | 4 | 11 | 34 — 37 | 18 | ||
8. | SV Zwolfaxing | 22 | 5 | 6 | 11 | 21 — 46 | 16 | ||
9. | SC Ebergassing | 22 | 5 | 4 | 13 | 49 — 72 | 14 | ||
10. | SC Margarethen | 22 | 4 | 5 | 13 | 45 — 68 | 13 | ||
11. | SC Unter-Lanzendorf | 22 | 5 | 3 | 14 | 34 — 66 | 13 | ||
12. | ASC Gotzendorf | 22 | 3 | 6 | 13 | 42 — 83 | 12 |
Süd A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Süd A) |
V |
1. | Austria Brunn | 28 | 21 | 5 | 2 | 111 — 35 | 47 | ||
2. | Siebenhirten Wien | 28 | 23 | 1 | 4 | 120 — 38 | 47 | ||
3. | SVg Guntramsdorf | 28 | 21 | 5 | 2 | 89 — 36 | 47 | ||
4. | Marienthal Gramatneusiedl | 28 | 17 | 2 | 9 | 103 — 58 | 36 | ||
5. | SC Felixdorf | 28 | 16 | 1 | 11 | 88 — 69 | 33 | ||
6. | Hertha Leopoldsdorf | 28 | 15 | 3 | 10 | 60 — 55 | 33 | ||
7. | SC Brunn | 28 | 13 | 4 | 11 | 77 — 49 | 30 | ||
8. | ASV Vosendorf | 28 | 10 | 3 | 15 | 49 — 68 | 23 | ||
9. | SC Lichtenworth | 28 | 10 | 2 | 16 | 68 — 81 | 22 | ||
10. | ASK Erlaa | 28 | 7 | 6 | 15 | 40 — 69 | 20 | ||
11. | SV Traiskirchen | 28 | 8 | 4 | 16 | 53 — 96 | 20 | ||
12. | Admira Wiener Neustadt | 28 | 6 | 7 | 15 | 57 — 83 | 19 | ||
13. | ASK Bad Voslau | 28 | 7 | 3 | 18 | 40 — 99 | 17 | ||
14. | ASK Ebreichsdorf | 28 | 6 | 1 | 21 | 50 — 111 | 13 | ||
15. | ASK Oberwaltersdorf | 28 | 6 | 1 | 21 | 41 — 99 | 13 |
Süd B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Süd B) |
V |
1. | BU Neunkirchen | 26 | 19 | 3 | 4 | 106 — 45 | 41 | ||
2. | SC Himberg | 26 | 16 | 6 | 4 | 79 — 39 | 38 | ||
3. | Wacker Wiener Neustadt | 26 | 16 | 4 | 6 | 76 — 40 | 36 | ||
4. | SV Wimpassing | 26 | 15 | 5 | 6 | 101 — 50 | 35 | ||
5. | SC Sollenau | 26 | 13 | 6 | 7 | 70 — 40 | 32 | ||
6. | ASK Blumau | 26 | 12 | 7 | 7 | 86 — 68 | 31 | ||
7. | SV Grunbach | 26 | 13 | 3 | 10 | 75 — 64 | 29 | ||
8. | SVg Pottendorf | 26 | 12 | 4 | 10 | 70 — 65 | 28 | ||
9. | SC Berndorf | 26 | 11 | 4 | 11 | 56 — 74 | 26 | ||
10. | Ortmann Neusiedl | 26 | 10 | 3 | 13 | 80 — 69 | 23 | ||
11. | SVSF Pottschach | 26 | 8 | 3 | 15 | 50 — 85 | 19 | ||
12. | SV Ebenfurth | 26 | 5 | 3 | 18 | 54 — 96 | 13 | ||
13. | ASK Eggendorf | 26 | 3 | 4 | 19 | 44 — 100 | 10 | ||
14. | SV Zillingdorf | 26 | 0 | 3 | 23 | 34 — 146 | 3 |
West
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / West) |
V |
1. | SV Neulengbach | 26 | 20 | 4 | 2 | 113 — 42 | 44 | ||
2. | FC Waidhofen-Ybbs | 26 | 18 | 5 | 3 | 79 — 38 | 41 | ||
3. | SC Sankt Polten | 26 | 18 | 3 | 5 | 99 — 39 | 39 | ||
4. | Vorwarts Krems | 26 | 14 | 5 | 7 | 60 — 48 | 33 | ||
5. | WSV Traisen | 26 | 13 | 6 | 7 | 91 — 57 | 32 | ||
6. | Schwarze Elf Sankt Polten | 26 | 11 | 6 | 9 | 55 — 57 | 28 | ||
7. | Sturm Sankt Polten | 26 | 10 | 6 | 10 | 56 — 58 | 26 | ||
8. | SV Langenlebarn | 26 | 9 | 5 | 12 | 57 — 71 | 23 | ||
9. | SV Pochlarn | 26 | 10 | 3 | 13 | 51 — 66 | 23 | ||
10. | SC Krems | 26 | 9 | 2 | 15 | 56 — 73 | 20 | ||
11. | ASK Wilhelmsburg | 26 | 8 | 1 | 17 | 56 — 79 | 17 | ||
12. | ASK Ybbs | 26 | 7 | 3 | 16 | 47 — 79 | 17 | ||
13. | Vorwarts Sankt Polten | 26 | 3 | 5 | 18 | 45 — 91 | 11 | ||
14. | ATSV Obergrafendorf | 26 | 5 | 0 | 21 | 48 — 115 | 10 |
Tirol
Oberland
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tirol / Oberland) |
V |
1. | Wacker Innsbruck | — |
|