Austrijos II futbolo lyga 1929–1930 m.
Burgenland
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SC Oberwart | — | |||||||
?. | SC Bad Tatzmannsdorf | — | |||||||
?. | AC Oberwart | — | |||||||
?. | BSV Oberwart | — | |||||||
?. | SV Gussing | — | |||||||
?. | SK Bernstein | — |
VAFÖ
Atskirą lygą surengė dauguma kitų klubų.
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Burgenland / VAFÖ) |
V |
1. | ASV Neufeld | 8 | 7 | 1 | 0 | 41 — 5 | 15 | ||
2. | ASV Pottsching | 9 | 6 | 1 | 2 | 27 — 17 | 13 | ||
3. | SC Neudorfl | 8 | 4 | 2 | 2 | 34 — 17 | 10 | ||
4. | ASV Frauenkirchen | 8 | 3 | 3 | 2 | 22 — 21 | 9 | ||
5. | ASV Hornstein | 7 | 3 | 1 | 3 | 14 — 25 | 7 | ||
6. | ASK Hirm | 7 | 2 | 0 | 5 | 13 — 24 | 4 | ||
7. | ASV Eisenstadt | 8 | 1 | 0 | 7 | 12 — 30 | 2 | ||
8. | SV Wulkaprodersdorf | 7 | 1 | 0 | 6 | 6 — 26 | 2 |
Kärnten
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Austria Klagenfurt | 6 | 4 | 2 | 0 | 17 — 5 | 10 | ||
2. | AC Klagenfurt | 6 | 3 | 0 | 3 | 14 — 10 | 6 | ||
3. | SV Villach | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 — 9 | 6 | ||
4. | Rapid Klagenfurt | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 — 19 | 2 |
Niederösterreich
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192930.html#B5
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/meisterschaft_no_1929_30.htm
- http://www.noefv.at/Tabellen-1929-30.pdf
Nord
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Nord) |
V |
1. | SC Krems | 18 | 15 | 0 | 3 | 78 — 25 | 30 | ||
2. | SV Langenzersdorf | 18 | 13 | 0 | 5 | 69 — 32 | 26 | ||
3. | SV Tulln | 18 | 12 | 1 | 5 | 55 — 30 | 25 | ||
4. | SV Korneuburg | 18 | 10 | 3 | 5 | 60 — 42 | 23 | ||
5. | SC Sankt Polten | 18 | 11 | 0 | 7 | 55 — 36 | 22 | ||
6. | SV Stockerau | 18 | 7 | 5 | 6 | 36 — 32 | 19 | ||
7. | AC Deutsch-Wagram | 18 | 6 | 5 | 7 | 43 — 42 | 17 | ||
8. | Purkersdorf Pressbaum | 18 | 4 | 2 | 12 | 39 — 71 | 10 | ||
9. | SV Ganserndorf | 18 | 2 | 2 | 14 | 14 — 76 | 6 | ||
10. | SC Wolkersdorf | 18 | 1 | 0 | 17 | 22 — 85 | 2 |
Süd
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich / Süd) |
V |
1. | SC Bruck-Leitha | 20 | 15 | 1 | 4 | 81 — 43 | 31 | ||
2. | SC Achau | 20 | 14 | 2 | 4 | 80 — 39 | 30 | ||
3. | SV Hainburg | 20 | 12 | 3 | 5 | 70 — 37 | 27 | ||
4. | AC Baden | 20 | 13 | 0 | 7 | 67 — 36 | 26 | ||
5. | Union Wiener Neustadt | 20 | 11 | 3 | 6 | 54 — 46 | 25 | ||
6. | Union Modling | 20 | 11 | 1 | 8 | 68 — 37 | 23 | ||
7. | SV Mattersburg | 20 | 7 | 4 | 9 | 76 — 75 | 18 | ||
8. | SC Himberg | 20 | 7 | 3 | 10 | 51 — 68 | 17 | ||
9. | SV Wiener Neudorf | 20 | 4 | 1 | 15 | 29 — 72 | 9 | ||
10. | SC Tribuswinkel | 20 | 2 | 2 | 16 | 28 — 97 | 6 | ||
11. | SC Steinabruckl | 20 | 1 | 1 | 18 | 15 — 76 | 3 | pasitraukė balandį |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
SC Krems | SC Bruck-Leitha | 5-3 | 5-0 |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Niederösterreich) |
V |
1. | SC Krems | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 — 3 | 4 | ||
2. | SC Bruck-Leitha | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 — 10 | 0 |
Oberösterreicher 1. Klasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Oberösterreich) |
V |
1. | ASK Linz | 12 | 10 | 1 | 1 | 76 — 16 | 21 | ||
2. | Urfahr Linz | 12 | 10 | 1 | 1 | 55 — 20 | 21 | ||
3. | Germania Linz | 12 | 6 | 1 | 5 | 34 — 33 | 13 | ||
4. | Hertha Wels | 12 | 5 | 1 | 6 | 42 — 33 | 11 | ||
5. | Sportfreunde Wels | 12 | 4 | 2 | 6 | 24 — 43 | 10 | ||
6. | SV Gmunden | 12 | 3 | 1 | 8 | 18 — 54 | 7 | ||
7. | Amateure Steyr | 12 | 0 | 1 | 11 | 5 — 55 | 1 | ||
x. | DJK Linz | — | pasitraukė po I rato, jo vieton stojo „Amateure“ komanda |
- http://rsssf.com/tableso/oostoberhist.html#30
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192930.html#B6
Salzburger 1. Klasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Salzburg) |
V |
1. | AK Salzburg | 4 | 4 | 0 | 0 | 16 — 3 | 8 | ||
2. | Hertha Salzburg | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 — 12 | 2 | ||
3. | SK Salzburg | 4 | 1 | 0 | 3 | 8 — 17 | 2 |
- http://rsssf.com/tableso/oostsalzhist.html#30
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192930.html#B8
1. Klasse Steiermark
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Steiermark) |
V |
1. | AK Graz | 10 | 8 | 1 | 1 | 31 — 9 | 17 | ||
2. | SC Graz | 10 | 7 | 1 | 2 | 32 — 12 | 15 | ||
3. | Sturm Graz | 10 | 5 | 2 | 3 | 26 — 16 | 12 | ||
4. | Kastner Ohler Graz | 10 | 2 | 2 | 6 | 14 — 26 | 6 | ||
5. | SC Kapfenberg | 10 | 1 | 4 | 5 | 13 — 27 | 6 | ||
6. | Hakoah Graz | 10 | 1 | 2 | 7 | 6 — 32 | 4 |
- http://rsssf.com/tableso/ooststeierchamp.html#30
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192930.html#B7
Tirol A-Liga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Tirol) |
V |
1. | AC Innsbruck | 6 | 5 | 0 | 1 | 28 — 7 | 10 | ||
2. | Veldidena Innsbruck | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 — 9 | 10 | ||
3. | Wacker Innsbruck | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 — 17 | 3 | ||
4. | SV Innsbruck | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 — 19 | 1 |
- http://rsssf.com/tableso/oosttirolchamp.html#30
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192930.html#B9
Vorarlberg A-Klasse
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vorarlberg) |
V |
1. | Turnerbund Lustenau | 6 | 5 | 0 | 1 | 18 — 10 | 10 | ||
2. | FC Lustenau | 6 | 4 | 0 | 2 | 32 — 12 | 8 | ||
3. | FC Dornbirn | 6 | 2 | 0 | 4 | 13 — 21 | 4 | ||
4. | FC Bregenz | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 — 24 | 2 |
- http://rsssf.com/tableso/oostvorarlhist.html#30
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1920_29/192930.html#B10
Pereinamasis turnyras
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Hag Lustenau | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 — 8 | 4 | ||
2. | FC Bregenz | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 — 8 | 2 |
1. Klasse Wiener Amateure
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Wien / Amateure) |
V |
1. | Rasensportfreunde Wien | 22 | 16 | 2 | 4 | 71 — 42 | 34 | ||
2. | Rapid Oberlaa | 22 | 12 | 5 | 5 | 56 — 40 | 29 | ||
3. | Ottakring Wien | 22 | 11 | 5 | 6 | 68 — 35 | 27 | ||
4. | Siemens Wien | 22 | 10 | 5 | 7 | 47 — 37 | 25 | ||
5. | Westmark Wien | 22 | 9 | 6 | 7 | 41 — 36 | 24 | ||
6. | Schwarz-Weiss Wien | 22 | 9 | 5 | 8 | 47 — 39 | 23 | ||
7. | Metallum Wien | 22 | 8 | 6 | 8 | 37 — 41 | 22 | ||
8. | Veria Wien | 22 | 8 | 4 | 10 | 46 — 52 | 20 | ||
9. | Post Wien | 22 | 7 | 3 | 12 | 41 — 63 | 17 | ||
10. | Baumgarten Wien | 22 | 6 | 5 | 11 | 50 — 60 | 17 | ||
11. | Strebersdorf Wien | 22 | 7 | 2 | 13 | 47 — 71 | 16 | ||
12. | Sparta XVI Wien | 22 | 2 | 6 | 14 | 28 — 63 | 10 |
Finalas
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/193031.html#B11
- http://www.austriasoccer.at/data/nat/1930_39/amateur_staats_ms_1930.htm
Aštuntfinalis | Ketvirtfinalis | Pusfinalis | ||||||||||||
SC Krems | 7-0 | |||||||||||||
SC Oberwart | 1-7 | |||||||||||||
SC Krems | 3-1 | |||||||||||||
AK Graz | 3-3 | |||||||||||||
ASK Linz | 1-3 | |||||||||||||
AK Graz | 3-4 | pap. | ||||||||||||
Rasensportfreunde Wien | 3-3 | 0 | ||||||||||||
AK Graz | 1-1 | 1 | ||||||||||||
AC Innsbruck | 6-1 | |||||||||||||
AK Salzburg | 5-1 | |||||||||||||
AC Innsbruck | 2-2 | |||||||||||||
Turnerbund Lustenau | 4-1 | |||||||||||||
pap. | ||||||||||||||
Turnerbund Lustenau | 1-2 | 4 | ||||||||||||
Austria Klagenfurt | 0-1 | 2 | ||||||||||||
Finalas | ||||||||||||||
Lustenau | ||||||||||||||
SC Krems | Turnerbund Lustenau | |||||||||||||
7 | 2 | |||||||||||||
Kremsas prie Dunojaus | ||||||||||||||
1 | 3 | |||||||||||||
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | SC Krems | — | |||||||
2. | Turnerbund Lustenau | — | |||||||
3. | AK Graz | — | |||||||
3. | AC Innsbruck | — | |||||||
5. | Rasensportfreunde Wien | — | |||||||
5. | Austria Klagenfurt | — | |||||||
5. | AK Salzburg | — | |||||||
5. | SC Oberwart | — | |||||||
9. | ASK Linz | — |
|