Anglijos V futbolo lyga 1933–1934 m.
Wikipedia
Hampshire league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hampshire) |
V |
1. | Poole Town Reserves | 22 | 16 | 4 | 2 | 73 — 25 | 36 | ||
2. | Pirelli General Eastleigh | 22 | 14 | 2 | 6 | 68 — 35 | 30 | ||
3. | AGWI United Fawley | 22 | 13 | 2 | 7 | 53 — 45 | 28 | ||
4. | Bournemouth Gasworks Athletic Reserves | 22 | 12 | 2 | 8 | 64 — 44 | 26 | ||
5. | Eastleigh Athletic | 22 | 12 | 1 | 9 | 72 — 38 | 25 | ||
6. | Wellworthys FC | 22 | 9 | 4 | 9 | 46 — 48 | 22 | ||
7. | Romsey Town | 22 | 10 | 2 | 10 | 42 — 51 | 22 | ||
8. | RAF Calshot | 22 | 10 | 1 | 11 | 50 — 71 | 21 | ||
9. | Lymington Reserves | 22 | 5 | 7 | 10 | 50 — 59 | 17 | ||
10. | Ordnance Survey Eastleigh | 22 | 7 | 2 | 13 | 39 — 56 | 16 | ||
11. | Totton Reserves | 22 | 4 | 3 | 15 | 35 — 79 | 11 | ||
12. | RAF Worthy Down | 22 | 2 | 6 | 14 | 37 — 78 | 10 |
London league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona London) |
V |
1. | Eton Manor Cheshunt | 30 | 20 | 5 | 5 | 72 — 38 | 45 | ||
2. | UGB Sports Charlton | 30 | 21 | 2 | 7 | 90 — 36 | 44 | ||
3. | Beckenham Town | 30 | 17 | 7 | 6 | 78 — 45 | 41 | ||
4. | Jurgens Purfleet Reserves | 30 | 16 | 9 | 5 | 75 — 55 | 41 | ||
5. | Northmet London | 30 | 18 | 4 | 8 | 87 — 46 | 40 | ||
6. | Finchley Reserves | 30 | 17 | 4 | 9 | 74 — 51 | 38 | ||
7. | Epsom Town Reserves | 30 | 15 | 8 | 7 | 67 — 48 | 38 | ||
8. | Dagenham Town Reserves | 30 | 14 | 3 | 13 | 72 — 63 | 31 | ||
9. | Park Royal Reserves | 30 | 13 | 2 | 15 | 94 — 72 | 28 | ||
10. | Chelmsford Reserves | 30 | 10 | 6 | 14 | 66 — 80 | 26 | ||
11. | Woolwich Polytechnic | 30 | 11 | 2 | 17 | 72 — 105 | 24 | ||
12. | Acton London | 30 | 6 | 8 | 16 | 47 — 79 | 20 | ||
13. | Streatham Town Reserves | 30 | 8 | 3 | 19 | 35 — 63 | 19 | ||
14. | Tooting Mitcham United Reserves | 30 | 7 | 3 | 20 | 51 — 89 | 17 | ||
15. | Post Office Engineers Reserves | 30 | 6 | 3 | 21 | 42 — 112 | 15 | ||
16. | Grays Athletic Reserves | 30 | 5 | 3 | 22 | 42 — 82 | 13 |
North Eastern league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona North Eastern) |
V |
1. | Throckley Welfare | — |
South Midlands league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona South Midlands) |
V |
1. | Dunstable Athletic | 16 | 13 | 2 | 1 | 63 — 26 | 28 | ||
2. | Waterlows Dunstable Reserves | 16 | 9 | 4 | 3 | 39 — 26 | 22 | ||
3. | Wolverton Town Reserves | 16 | 7 | 4 | 5 | 46 — 43 | 18 | ||
4. | Stevenage Town Reserves | 16 | 8 | 2 | 6 | 33 — 40 | 18 | ||
5. | Westbourne Athletic | 16 | 8 | 1 | 7 | 53 — 42 | 17 | ||
6. | Arlesey Town Reserves | 16 | 5 | 3 | 8 | 44 — 47 | 13 | ||
7. | Vauxhall Motors Reserves Luton | 16 | 5 | 2 | 9 | 42 — 48 | 12 | ||
8. | Welwyn Garden City Reserves | 16 | 5 | 0 | 11 | 47 — 59 | 10 | ||
9. | Biscot Sports | 16 | 3 | 0 | 13 | 31 — 67 | 6 |
Spartan league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Spartan) |
V |
1. | Apsley Hemel Hempstead | 26 | 19 | 5 | 2 | 93 — 37 | 43 | ||
2. | Hoxton Manor | 26 | 17 | 4 | 5 | 85 — 37 | 38 | ||
3. | Hertford Town | 26 | 17 | 3 | 6 | 85 — 43 | 37 | ||
4. | Aylesbury United | 26 | 15 | 2 | 9 | 96 — 52 | 32 | ||
5. | Berkhamsted Town | 26 | 12 | 5 | 9 | 80 — 59 | 29 | ||
6. | Leighton United | 26 | 14 | 1 | 11 | 84 — 75 | 29 | ||
7. | Hoddesdon Town | 26 | 12 | 3 | 11 | 57 — 59 | 27 | ||
8. | Lyons Club FC | 26 | 10 | 6 | 10 | 65 — 68 | 26 | ||
9. | FC Marlow | 26 | 11 | 2 | 13 | 66 — 73 | 24 | ||
10. | FC Bishops Stortford | 26 | 7 | 5 | 14 | 50 — 58 | 19 | ||
11. | FC Acton | 26 | 5 | 6 | 15 | 34 — 62 | 16 | ||
12. | Cowley Oxford | 26 | 6 | 3 | 17 | 50 — 73 | 15 | ||
13. | RAF Uxbridge | 26 | 6 | 3 | 17 | 35 — 137 | 15 | ||
14. | Staines Town | 26 | 6 | 2 | 18 | 43 — 90 | 14 |
Western football league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Western) |
V |
1. | FC Weymouth | 34 | 20 | 7 | 7 | 101 — 54 | 47 | ||
2. | Bath City-2 | 34 | 20 | 7 | 7 | 101 — 53 | 47 | ||
3. | Swindon Town-2 | 34 | 20 | 6 | 8 | 99 — 61 | 46 | ||
4. | Salisbury City | 34 | 18 | 7 | 9 | 71 — 37 | 43 | ||
5. | Portland United | 34 | 17 | 6 | 11 | 99 — 73 | 40 | ||
6. | FC Glastonbury | 34 | 17 | 5 | 12 | 99 — 70 | 39 | ||
7. | FC Street | 34 | 16 | 5 | 13 | 98 — 89 | 37 | ||
8. | Poole Town | 34 | 14 | 8 | 12 | 83 — 66 | 36 | ||
9. | Welton Rovers | 34 | 15 | 5 | 14 | 77 — 82 | 35 | ||
10. | Paulton Rovers | 34 | 14 | 5 | 15 | 73 — 75 | 33 | ||
11. | Radstock Town | 34 | 13 | 6 | 15 | 67 — 70 | 32 | ||
12. | Trowbridge Town | 34 | 12 | 8 | 14 | 62 — 86 | 32 | ||
13. | Wells City | 34 | 11 | 9 | 14 | 69 — 85 | 31 | ||
14. | Bristol City A | 34 | 10 | 8 | 16 | 60 — 79 | 28 | ||
15. | Frome Town | 34 | 10 | 8 | 16 | 74 — 96 | 28 | ||
16. | Chippenham Town | 34 | 11 | 3 | 20 | 73 — 95 | 25 | ||
17. | Warminster Town | 34 | 6 | 5 | 23 | 43 — 95 | 17 | ||
18. | Bristol Saint George | 34 | 7 | 2 | 25 | 62 — 145 | 16 |
- http://rsssf.com/tablese/engwesternhist.html#fin2
- https://en.wikipedia.org/wiki/1933–34_Western_Football_League
|