Anglijos IX futbolo lyga 1983–1984 m.
Wikipedia
Hampshire league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hampshire) |
V |
1. | Portals Athletic FC | 34 | 24 | 5 | 5 | 93 — 30 | 53 | ||
2. | FC Lymington | 34 | 25 | 3 | 6 | 76 — 31 | 53 | ||
3. | Blackfield Langley | 34 | 24 | 5 | 5 | 61 — 24 | 53 | ||
4. | Overton United | 34 | 18 | 9 | 7 | 55 — 36 | 45 | ||
5. | Ringwood Town | 34 | 18 | 6 | 10 | 54 — 38 | 42 | ||
6. | Folland Sports Hamble | 34 | 16 | 8 | 10 | 40 — 37 | 39 | ||
7. | AFC Totton Reserves | 34 | 15 | 7 | 12 | 43 — 30 | 37 | ||
8. | FC Sway | 34 | 13 | 10 | 11 | 54 — 45 | 36 | ||
9. | Basingstoke Town Reserves | 34 | 13 | 7 | 14 | 57 — 50 | 33 | ||
10. | New Street FC | 34 | 13 | 5 | 16 | 53 — 60 | 31 | ||
11. | FC Christchurch | 34 | 11 | 7 | 16 | 44 — 58 | 29 | ||
12. | Eastleigh Reserves | 34 | 10 | 7 | 17 | 32 — 53 | 27 | ||
13. | BAT Sports Totton Eling | 34 | 11 | 5 | 18 | 40 — 66 | 27 | ||
14. | FC Warsash | 34 | 7 | 11 | 16 | 34 — 58 | 25 | ||
15. | McMurdo FC | 34 | 10 | 4 | 20 | 49 — 77 | 24 | ||
16. | Brockenhurst Reserves | 34 | 5 | 9 | 20 | 38 — 62 | 19 | ||
17. | Sholing Sports Reserves | 34 | 6 | 7 | 21 | 43 — 73 | 19 | ||
18. | Cowes Sports | 34 | 7 | 5 | 22 | 46 — 84 | 19 |
Hellenic football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hellenic) |
V |
1. | Morris Motors FC | 34 | 23 | 8 | 3 | 71 — 30 | 77 | ||
2. | Shortwood United | 34 | 21 | 5 | 8 | 74 — 39 | 68 | ||
3. | Yate Town | 34 | 18 | 11 | 5 | 90 — 53 | 65 | ||
4. | AFC Bishops Cleeve | 34 | 19 | 6 | 9 | 59 — 43 | 63 | ||
5. | Pegasus Juniors Hereford | 34 | 19 | 5 | 10 | 71 — 40 | 62 | ||
6. | Milton Keynes Borough | 34 | 18 | 7 | 9 | 69 — 47 | 61 | ||
7. | Pressed Steel FC | 34 | 16 | 6 | 12 | 82 — 44 | 54 | ||
8. | Viking Sports London | 34 | 15 | 9 | 10 | 61 — 43 | 54 | ||
9. | Kintbury Rangers | 34 | 14 | 10 | 10 | 66 — 56 | 52 | ||
10. | Easington Sports | 34 | 15 | 7 | 12 | 59 — 68 | 52 | ||
11. | FC Kidlington | 34 | 12 | 8 | 14 | 64 — 58 | 44 | ||
12. | Cirencester Town | 34 | 11 | 8 | 15 | 42 — 50 | 41 | ||
13. | AFC Aldermaston | 34 | 9 | 8 | 17 | 49 — 63 | 35 | ||
14. | Worrall Hill Lydbrook | 34 | 9 | 6 | 19 | 64 — 79 | 33 | ||
15. | Lambourn Sports | 34 | 8 | 7 | 19 | 47 — 85 | 31 | ||
16. | Badminton Picksons | 34 | 7 | 7 | 20 | 48 — 85 | 28 | ||
17. | Lydney Town | 34 | 4 | 8 | 22 | 39 — 75 | 20 | ||
18. | Dowty Staverton | 34 | 4 | 2 | 28 | 24 — 121 | 14 |
London Spartan league Senior division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona London Spartan) |
V |
1. | Hanwell Town | 20 | 15 | 3 | 2 | 50 — 11 | 33 | ||
2. | Crown Manor FC | 20 | 10 | 7 | 3 | 50 — 20 | 27 | ||
3. | Swanley Furness | 20 | 12 | 3 | 5 | 32 — 28 | 27 | ||
4. | Pennant London | 20 | 10 | 5 | 5 | 48 — 28 | 25 | ||
5. | Penhill Standard | 20 | 10 | 4 | 6 | 35 — 24 | 24 | ||
6. | Barkingside London | 20 | 7 | 9 | 4 | 33 — 22 | 23 | ||
7. | Thames Polytechnic London | 20 | 5 | 5 | 10 | 29 — 47 | 15 | ||
8. | Wandsworth London | 20 | 5 | 4 | 11 | 25 — 45 | 14 | ||
9. | Royal Arsenal Sports FC | 20 | 4 | 5 | 11 | 25 — 44 | 13 | ||
10. | Ulysses London | 20 | 3 | 5 | 12 | 19 — 39 | 11 | ||
11. | Brent London | 20 | 3 | 2 | 15 | 15 — 53 | 8 |
Midland football combination Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Midland combination) |
V |
1. | New World FC | 34 | 25 | 6 | 3 | 94 — 25 | 56 | ||
2. | Polesworth North Warwick | 34 | 21 | 7 | 6 | 70 — 27 | 49 | ||
3. | Bromsgrove Brookfield | 34 | 17 | 6 | 11 | 51 — 42 | 40 | ||
4. | Bridgnorth Town Reserves | 34 | 15 | 9 | 10 | 60 — 42 | 39 | ||
5. | Kingsbury United | 34 | 17 | 4 | 13 | 59 — 55 | 38 | ||
6. | Moor Green Reserves | 34 | 16 | 6 | 12 | 50 — 51 | 38 | ||
7. | FC Bloxwich | 34 | 14 | 8 | 12 | 54 — 58 | 36 | ||
8. | Sutton Coldfield Town Reserves | 34 | 14 | 7 | 13 | 81 — 59 | 35 | ||
9. | Oldbury United Reserves | 34 | 12 | 9 | 13 | 55 — 48 | 33 | ||
10. | Chelmsley Town | 34 | 13 | 7 | 14 | 54 — 63 | 33 | ||
11. | Alcester Town | 34 | 14 | 3 | 17 | 52 — 62 | 31 | ||
12. | Alvechurch Reserves | 34 | 9 | 12 | 13 | 42 — 52 | 30 | ||
13. | Bournville Athletic | 34 | 9 | 11 | 14 | 49 — 55 | 29 | ||
14. | FC Wythall | 34 | 12 | 5 | 17 | 44 — 61 | 29 | ||
15. | Boldmere Saint Michaels Reserves | 34 | 10 | 7 | 17 | 29 — 51 | 27 | ||
16. | Mile Oak Rovers Reserves | 34 | 8 | 9 | 17 | 39 — 64 | 25 | ||
17. | Paget Rangers Reserves | 34 | 8 | 8 | 18 | 31 — 59 | 24 | ||
18. | Highgate United Reserves | 34 | 7 | 6 | 21 | 47 — 87 | 20 |
Northern counties East football league Division 1
- http://rsssf.com/tablese/engnceleaghist.html#fin2
- http://fchd.info/lghist/nce1984.htm
- https://en.wikipedia.org/wiki/1983–84_Northern_Counties_East_Football_League
North
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern counties East / North) |
V |
1. | Pontefract Collieries | 26 | 17 | 5 | 4 | 43 — 24 | 39 | ||
2. | Rowntree Mackintosh | 26 | 16 | 2 | 8 | 59 — 43 | 34 | ||
3. | Farsley Celtic | 26 | 12 | 6 | 8 | 51 — 33 | 30 | ||
4. | Bradley Rangers | 26 | 12 | 6 | 8 | 35 — 36 | 30 | ||
5. | Ossett Albion | 26 | 10 | 9 | 7 | 44 — 30 | 29 | ||
6. | Garforth Miners | 26 | 10 | 8 | 8 | 45 — 33 | 28 | ||
7. | Harrogate Town | 26 | 12 | 4 | 10 | 43 — 31 | 28 | ||
8. | Scarborough Reserves | 26 | 9 | 7 | 10 | 42 — 43 | 25 | ||
9. | North Ferriby United | 26 | 8 | 8 | 10 | 33 — 35 | 24 | ||
10. | York Railway Institute | 26 | 9 | 6 | 11 | 35 — 45 | 24 | ||
11. | Bridlington Town | 26 | 7 | 9 | 10 | 30 — 50 | 23 | ||
12. | Hatfield Main | 26 | 6 | 7 | 13 | 38 — 45 | 19 | ||
13. | FC Liversedge | 26 | 5 | 7 | 14 | 29 — 53 | 17 | ||
14. | Ossett Town | 26 | 4 | 6 | 16 | 34 — 60 | 14 |
South
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern counties East / South) |
V |
1. | Borrowash Victoria | 26 | 18 | 3 | 5 | 61 — 24 | 39 | ||
2. | Denaby United | 26 | 16 | 4 | 6 | 58 — 28 | 36 | ||
3. | Woolley Miners Welfare | 26 | 14 | 6 | 6 | 61 — 33 | 34 | ||
4. | FC Sheffield | 26 | 12 | 6 | 8 | 44 — 38 | 30 | ||
5. | Lincoln United | 26 | 11 | 7 | 8 | 39 — 30 | 29 | ||
6. | Maltby Miners Welfare | 26 | 11 | 7 | 8 | 36 — 29 | 27 | ||
7. | Parkgate Rotherham | 26 | 11 | 5 | 10 | 29 — 29 | 27 | ||
8. | Staveley Works | 26 | 10 | 5 | 11 | 41 — 34 | 25 | ||
9. | Hallam Sheffield | 26 | 8 | 7 | 11 | 28 — 39 | 23 | ||
10. | Long Eaton United | 26 | 7 | 8 | 11 | 24 — 38 | 22 | ||
11. | Frecheville Community | 26 | 6 | 10 | 10 | 33 — 48 | 22 | ||
12. | Arnold Kingswell | 26 | 7 | 7 | 12 | 30 — 44 | 21 | ||
13. | Norton Woodseats | 26 | 5 | 4 | 17 | 23 — 59 | 14 | ||
14. | Harworth Colliery Institute | 26 | 5 | 3 | 18 | 19 — 53 | 13 |
Northern football league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern) |
V |
1. | Chester-le-Street Town | 34 | 25 | 7 | 2 | 84 — 21 | 82 | ||
2. | RCA Sunderland | 34 | 23 | 6 | 5 | 66 — 33 | 75 | ||
3. | Seaham Red Star | 34 | 23 | 5 | 6 | 69 — 30 | 74 | ||
4. | Brandon United | 34 | 20 | 6 | 8 | 67 — 37 | 66 | ||
5. | Durham City | 34 | 16 | 11 | 7 | 61 — 38 | 59 | ||
6. | Darlington Cleveland Bridge | 34 | 15 | 9 | 10 | 60 — 52 | 54 | ||
7. | Hartlepool United Reserves | 34 | 18 | 5 | 11 | 73 — 52 | 53 | ||
8. | Bedlington Terriers | 34 | 14 | 7 | 13 | 52 — 41 | 49 | ||
9. | FC Esh Winning | 34 | 13 | 10 | 11 | 49 — 55 | 49 | ||
10. | Billingham Town | 34 | 13 | 6 | 15 | 63 — 51 | 45 | ||
11. | Darlington Reserves | 34 | 12 | 4 | 18 | 47 — 69 | 40 | ||
12. | Northallerton Town | 34 | 12 | 6 | 16 | 48 — 52 | 39 | ||
13. | Langley Park Welfare | 34 | 9 | 8 | 17 | 46 — 76 | 35 | ||
14. | Alnwick Town | 34 | 7 | 12 | 15 | 49 — 53 | 33 | ||
15. | Shotton Comrades | 34 | 9 | 5 | 20 | 55 — 76 | 32 | ||
16. | Norton Stockton Ancients | 34 | 6 | 10 | 18 | 30 — 55 | 28 | ||
17. | West Auckland Town | 34 | 7 | 3 | 24 | 36 — 83 | 24 | ||
18. | AFC Willington | 34 | 2 | 4 | 28 | 27 — 108 | 10 |
North West counties football league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona North West counties) |
V |
1. | Fleetwood Town | 34 | 24 | 8 | 2 | 73 — 24 | 56 | ||
2. | Eastwood Hanley | 34 | 21 | 6 | 7 | 69 — 35 | 48 | ||
3. | Irlam Town | 34 | 19 | 8 | 7 | 67 — 41 | 46 | ||
4. | Warrington Town | 34 | 18 | 7 | 9 | 65 — 45 | 43 | ||
5. | FC Droylsden | 34 | 19 | 5 | 10 | 59 — 42 | 43 | ||
6. | Colne Dynamoes | 34 | 16 | 9 | 9 | 55 — 37 | 41 | ||
7. | Ellesmere Port Neston | 34 | 12 | 10 | 12 | 49 — 38 | 34 | ||
8. | FC Chadderton | 34 | 14 | 6 | 14 | 56 — 46 | 34 | ||
9. | Atherton Laburnum Rovers | 34 | 11 | 11 | 12 | 37 — 41 | 33 | ||
10. | Wren Rovers Blackpool | 34 | 11 | 10 | 13 | 45 — 47 | 32 | ||
11. | Skelmersdale United | 34 | 13 | 6 | 15 | 60 — 63 | 32 | ||
12. | Ford Motors Cronton | 34 | 9 | 9 | 16 | 38 — 53 | 27 | ||
13. | BI Prescot | 34 | 9 | 9 | 16 | 50 — 66 | 27 | ||
14. | FC Lytham | 34 | 13 | 3 | 18 | 56 — 81 | 27 | ||
15. | Rossendale United | 34 | 10 | 6 | 18 | 53 — 84 | 26 | ||
16. | Great Harwood Town | 34 | 5 | 12 | 17 | 36 — 60 | 22 | ||
17. | FC Salford | 34 | 5 | 11 | 18 | 24 — 60 | 21 | ||
18. | Nantwich Town | 34 | 8 | 2 | 24 | 44 — 73 | 18 |
- http://rsssf.com/tablese/engnwcleaghist.html#fin2
- http://fchd.info/lghist/nwc1984.htm
- http://en.wikipedia.org/wiki/1983–84_North_West_Counties_Football_League
South Midlands league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona South Midlands) |
V |
1. | New Bradwell Saint Peter | 30 | 23 | 5 | 2 | 63 — 15 | 51 | ||
2. | Brache Sparta | 30 | 21 | 4 | 5 | 69 — 20 | 46 | ||
3. | FC Knebworth | 30 | 17 | 7 | 6 | 75 — 42 | 41 | ||
4. | Leighton Town | 30 | 16 | 8 | 6 | 71 — 32 | 40 | ||
5. | FC Langford | 30 | 15 | 5 | 10 | 49 — 39 | 35 | ||
6. | Mowlem FC | 30 | 15 | 5 | 10 | 61 — 51 | 35 | ||
7. | Cranfield United | 30 | 12 | 9 | 9 | 50 — 42 | 33 | ||
8. | FC Totternhoe | 30 | 12 | 7 | 11 | 55 — 44 | 31 | ||
9. | Harpenden Town | 30 | 11 | 9 | 10 | 45 — 46 | 31 | ||
10. | Sandy Albion | 30 | 12 | 6 | 12 | 39 — 45 | 30 | ||
11. | Electrolux FC | 30 | 9 | 8 | 13 | 43 — 52 | 26 | ||
12. | Pitstone Ivinghoe | 30 | 9 | 7 | 14 | 50 — 54 | 25 | ||
13. | Biggleswade Town | 30 | 8 | 8 | 14 | 39 — 60 | 24 | ||
14. | Welwyn Garden United | 30 | 4 | 7 | 19 | 37 — 78 | 15 | ||
15. | FC Henlow | 30 | 5 | 3 | 22 | 20 — 73 | 13 | ||
16. | Biggleswade United | 30 | 1 | 2 | 27 | 16 — 89 | 4 |
Sussex county football league Division 2
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sussex) |
V |
1. | Portfield Chichester | 30 | 23 | 6 | 1 | 71 — 21 | 75 | ||
2. | FC Arundel | 30 | 20 | 6 | 4 | 72 — 27 | 66 | ||
3. | FC Hassocks | 30 | 18 | 5 | 7 | 66 — 38 | 59 | ||
4. | Wigmore Athletic | 30 | 17 | 8 | 5 | 57 — 33 | 59 | ||
5. | Bexhill Town | 30 | 17 | 7 | 6 | 65 — 31 | 58 | ||
6. | Chichester City | 30 | 15 | 4 | 11 | 54 — 39 | 49 | ||
7. | FC Haywards Heath | 30 | 12 | 12 | 6 | 53 — 33 | 48 | ||
8. | FC East Grinstead | 30 | 10 | 9 | 11 | 39 — 41 | 39 | ||
9. | FC Lingfield | 30 | 10 | 8 | 12 | 47 — 42 | 38 | ||
10. | Sidley United | 30 | 9 | 6 | 15 | 52 — 58 | 33 | ||
11. | Albion United FC | 30 | 9 | 6 | 15 | 47 — 68 | 33 | ||
12. | FC Selsey | 30 | 6 | 10 | 14 | 41 — 56 | 28 | ||
13. | FC Storrington | 30 | 6 | 10 | 14 | 39 — 54 | 28 | ||
14. | FC Newhaven | 30 | 7 | 5 | 18 | 31 — 58 | 26 | ||
15. | FC Shoreham | 30 | 2 | 8 | 20 | 23 — 88 | 14 | ||
16. | Crowborough Athletic | 30 | 1 | 6 | 23 | 22 — 92 | 9 |
- http://www.scfl.org.uk/pages/viewpage.html?view=newspage06
- http://rsssf.com/tablese/engsussexhist.html#fin2
United counties league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona United counties) |
V |
1. | Brackley Town | — |
Western football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Western) |
V |
1. | Bristol City Reserves | 40 | 26 | 8 | 6 | 96 — 36 | 60 | ||
2. | Chard Town | 40 | 22 | 8 | 10 | 82 — 44 | 52 | ||
3. | Paulton Rovers | 40 | 20 | 12 | 8 | 74 — 46 | 52 | ||
4. | Swanage Town Herston | 40 | 19 | 12 | 9 | 89 — 61 | 50 | ||
5. | Keynsham Town | 40 | 19 | 11 | 10 | 50 — 36 | 49 | ||
6. | Backwell United | 40 | 18 | 13 | 9 | 47 — 42 | 49 | ||
7. | FC Glastonbury | 40 | 15 | 9 | 16 | 68 — 61 | 39 | ||
8. | Welton Rovers | 40 | 13 | 13 | 14 | 49 — 56 | 39 | ||
9. | Portway Bristol | 40 | 13 | 12 | 15 | 57 — 49 | 38 | ||
10. | Wimborne Town | 40 | 14 | 10 | 16 | 51 — 60 | 38 | ||
11. | Bath City Reserves | 40 | 13 | 11 | 16 | 61 — 57 | 37 | ||
12. | Warminster Town | 40 | 15 | 7 | 18 | 61 — 67 | 37 | ||
13. | Odd Down | 40 | 12 | 13 | 15 | 60 — 66 | 37 | ||
14. | Larkhall Athletic | 40 | 12 | 12 | 16 | 50 — 55 | 36 | ||
15. | Radstock Town | 40 | 13 | 10 | 17 | 51 — 63 | 36 | ||
16. | Heavitree United | 40 | 14 | 8 | 18 | 66 — 80 | 36 | ||
17. | Yeovil Town Reserves | 40 | 11 | 13 | 16 | 65 — 72 | 35 | ||
18. | AFC Ottery Saint Mary | 40 | 14 | 7 | 19 | 42 — 58 | 35 | ||
19. | FC Elmore | 40 | 11 | 12 | 17 | 47 — 78 | 34 | ||
20. | Weymouth Reserves | 40 | 12 | 7 | 21 | 43 — 64 | 31 | ||
21. | Tiverton Town | 40 | 5 | 10 | 25 | 37 — 95 | 20 |
- http://rsssf.com/tablese/engwesternhist.html#fin2
- http://fchd.info/lghist/west1984.htm
- https://en.wikipedia.org/wiki/1983–84_Western_Football_League
West Midlands (regional) league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona West Midlands regional) |
V |
1. | Tipton Town | 30 | 18 | 11 | 1 | 65 — 28 | 47 | ||
2. | Gornal Athletic | 30 | 18 | 8 | 4 | 60 — 29 | 44 | ||
3. | Northpark United | 30 | 19 | 5 | 6 | 73 — 23 | 43 | ||
4. | Harrisons Great Wyrley | 30 | 19 | 5 | 6 | 60 — 29 | 43 | ||
5. | Cheltenham Town Reserves | 30 | 13 | 10 | 7 | 51 — 37 | 36 | ||
6. | FC Brewood | 30 | 14 | 7 | 9 | 49 — 36 | 35 | ||
7. | FC Great Wyrley | 30 | 13 | 6 | 11 | 52 — 44 | 32 | ||
8. | FC Darlaston | 30 | 14 | 3 | 13 | 49 — 40 | 31 | ||
9. | Dudley Town Reserves | 30 | 9 | 9 | 12 | 31 — 43 | 27 | ||
10. | FC Lichfield | 30 | 10 | 6 | 14 | 34 — 44 | 26 | ||
11. | Willenhall Town Reserves | 30 | 6 | 10 | 14 | 33 — 58 | 22 | ||
12. | Nuneaton Borough Reserves | 30 | 8 | 6 | 16 | 31 — 60 | 22 | ||
13. | Ludlow Town | 30 | 8 | 4 | 18 | 38 — 64 | 20 | ||
14. | Hednesford Town Reserves | 30 | 5 | 9 | 16 | 36 — 58 | 19 | ||
15. | Shirley Town | 30 | 3 | 11 | 16 | 27 — 63 | 17 | ||
16. | Bilston United | 30 | 3 | 10 | 17 | 26 — 59 | 16 |
|