Anglijos IV futbolo lyga 1958–1959 m.
Wikipedia
Isthmian league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Isthmian) |
V |
1. | Wimbledon London | 30 | 22 | 3 | 5 | 91 — 38 | 47 | ||
2. | Dulwich Hamlet | 30 | 18 | 5 | 7 | 68 — 44 | 41 | ||
3. | Wycombe Wanderers | 30 | 18 | 4 | 8 | 93 — 50 | 40 | ||
4. | Oxford City | 30 | 17 | 4 | 9 | 87 — 58 | 38 | ||
5. | Walthamstow Avenue | 30 | 16 | 5 | 9 | 59 — 40 | 37 | ||
6. | Tooting Mitcham United | 30 | 15 | 4 | 11 | 84 — 55 | 34 | ||
7. | Barking London | 30 | 14 | 2 | 14 | 59 — 53 | 30 | ||
8. | FC Woking | 30 | 12 | 6 | 12 | 66 — 66 | 30 | ||
9. | Bromley London | 30 | 11 | 7 | 12 | 56 — 55 | 29 | ||
10. | Clapton London | 30 | 10 | 6 | 14 | 55 — 67 | 26 | ||
11. | Ilford London | 30 | 10 | 6 | 14 | 46 — 67 | 26 | ||
12. | Kingstonian London | 30 | 9 | 4 | 17 | 54 — 72 | 22 | ||
13. | Saint Albans City | 30 | 8 | 6 | 16 | 53 — 89 | 22 | ||
14. | Leytonstone London | 30 | 7 | 6 | 17 | 40 — 87 | 20 | ||
15. | Romford London | 30 | 7 | 5 | 18 | 54 — 76 | 19 | ||
16. | Corinthian-Casuals London | 30 | 7 | 5 | 18 | 44 — 92 | 19 |
- http://rsssf.com/tablese/engisthmianleaghist.html
- https://en.wikipedia.org/wiki/1958–59_Isthmian_League
Southern league
- http://rsssf.com/tablese/engsouthernleaghist.html#tab1
- https://en.wikipedia.org/wiki/1958–59_Southern_Football_League
North-Western section
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Southern / North-West) |
V |
1. | Hereford United | 34 | 22 | 5 | 7 | 80 — 37 | 49 | ||
2. | Kettering Town | 34 | 20 | 7 | 7 | 83 — 63 | 47 | ||
3. | Boston United | 34 | 18 | 8 | 8 | 73 — 47 | 44 | ||
4. | Cheltenham Town | 34 | 20 | 4 | 10 | 65 — 47 | 44 | ||
5. | Worcester City | 34 | 19 | 4 | 11 | 74 — 47 | 42 | ||
6. | Bath City | 34 | 17 | 5 | 12 | 89 — 62 | 39 | ||
7. | Wellington Town | 34 | 15 | 9 | 10 | 74 — 58 | 39 | ||
8. | Nuneaton Borough | 34 | 17 | 5 | 12 | 76 — 66 | 39 | ||
9. | Wisbech Town | 34 | 16 | 5 | 13 | 77 — 54 | 37 | ||
10. | Headington United | 34 | 16 | 3 | 15 | 76 — 61 | 35 | ||
11. | Barry Town | 34 | 15 | 5 | 14 | 64 — 67 | 35 | ||
12. | FC Merthyr Tydfil | 34 | 16 | 3 | 15 | 54 — 59 | 35 | ||
13. | Gloucester City | 34 | 12 | 6 | 16 | 50 — 65 | 30 | ||
14. | Corby Town | 34 | 10 | 8 | 16 | 59 — 79 | 28 | ||
15. | Lovells Athletic | 34 | 10 | 3 | 21 | 51 — 70 | 23 | ||
16. | Rugby Town (1948) | 34 | 7 | 6 | 21 | 45 — 93 | 20 | ||
17. | Kidderminster Harriers | 34 | 7 | 3 | 24 | 42 — 94 | 17 | ||
18. | Burton Albion | 34 | 3 | 3 | 28 | 41 — 104 | 9 |
South-Eastern section
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Southern / South-East) |
V |
1. | Bedford Town | 32 | 21 | 6 | 5 | 90 — 41 | 48 | ||
2. | Gravesend Northfleet | 32 | 21 | 2 | 9 | 79 — 54 | 44 | ||
3. | FC Dartford | 32 | 20 | 3 | 9 | 77 — 41 | 43 | ||
4. | Yeovil Town | 32 | 17 | 8 | 7 | 60 — 41 | 42 | ||
5. | FC Weymouth | 32 | 13 | 11 | 8 | 61 — 43 | 37 | ||
6. | Chelmsford City | 32 | 12 | 12 | 8 | 74 — 53 | 36 | ||
7. | FC Kings Lynn | 32 | 14 | 5 | 13 | 70 — 63 | 33 | ||
8. | Poole Town | 32 | 12 | 8 | 12 | 60 — 65 | 32 | ||
9. | Cambridge City | 32 | 12 | 7 | 13 | 61 — 54 | 31 | ||
10. | Hastings United (1948) | 32 | 13 | 5 | 14 | 60 — 59 | 31 | ||
11. | FC Tonbridge | 32 | 14 | 3 | 15 | 51 — 59 | 31 | ||
12. | Cambridge United | 32 | 11 | 8 | 13 | 55 — 77 | 30 | ||
13. | Trowbridge Town | 32 | 12 | 4 | 16 | 53 — 75 | 28 | ||
14. | Exeter City-2 | 32 | 7 | 12 | 13 | 47 — 71 | 26 | ||
15. | Guildford City | 32 | 7 | 6 | 19 | 45 — 67 | 20 | ||
16. | Clacton Town | 32 | 6 | 7 | 19 | 44 — 81 | 19 | ||
17. | FC Yiewsley | 32 | 3 | 7 | 22 | 36 — 78 | 13 |
Finalas
Pirmoji komanda | Antroji komanda | Rezultatas |
Bedford Town | Hereford United | 2-1 |
|