Anglijos IV futbolo lyga 1938–1939 m.
Wikipedia
Athenian league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Athenian) |
V |
1. | Walthamstow Avenue | 26 | 19 | 4 | 3 | 79 — 28 | 42 | ||
2. | Romford London | 26 | 18 | 1 | 7 | 81 — 35 | 37 | ||
3. | Wealdstone London | 26 | 15 | 5 | 6 | 70 — 49 | 35 | ||
4. | FC Hayes | 26 | 14 | 6 | 6 | 63 — 36 | 34 | ||
5. | Barnet London | 26 | 10 | 5 | 11 | 62 — 68 | 25 | ||
6. | Barking London | 26 | 11 | 2 | 13 | 53 — 48 | 24 | ||
7. | Bromley London | 26 | 8 | 8 | 10 | 50 — 49 | 24 | ||
8. | Golders Green London | 26 | 9 | 6 | 11 | 42 — 57 | 24 | ||
9. | Leyton London | 26 | 10 | 3 | 13 | 44 — 50 | 23 | ||
10. | Sutton United | 26 | 9 | 4 | 13 | 45 — 57 | 22 | ||
11. | Tooting Mitcham United | 26 | 8 | 3 | 15 | 38 — 50 | 19 | ||
12. | Southall London | 26 | 7 | 5 | 14 | 31 — 66 | 19 | ||
13. | FC Redhill | 26 | 6 | 6 | 14 | 48 — 83 | 18 | ||
14. | Enfield London | 26 | 6 | 6 | 14 | 33 — 63 | 18 |
Birmingham & district league
Ruduo
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Birmingham district (autumn)) |
V |
1. | Kidderminster Harriers | 18 | 16 | 1 | 1 | 70 — 14 | 33 | ||
2. | FC Stourbridge | 18 | 10 | 6 | 2 | 60 — 34 | 26 | ||
3. | Oswestry Town | 18 | 10 | 0 | 8 | 46 — 43 | 20 | ||
4. | Revo Sports FC | 18 | 8 | 1 | 9 | 42 — 40 | 17 | ||
5. | Cradley Heath Saint Lukes | 18 | 7 | 3 | 8 | 34 — 41 | 17 | ||
6. | Stafford Rangers | 18 | 7 | 2 | 9 | 29 — 44 | 16 | ||
7. | Vono Sports FC | 18 | 6 | 3 | 9 | 37 — 53 | 15 | ||
8. | Shrewsbury Town Reserves | 18 | 7 | 0 | 11 | 34 — 49 | 14 | ||
9. | Hereford United | 18 | 6 | 1 | 11 | 39 — 47 | 13 | ||
10. | FC Hednesford | 18 | 4 | 1 | 13 | 34 — 60 | 9 | ||
x. | Brierley Hill Alliance | — | pasitraukė po 17 turų, jo vietą ir rezultatus perėmė „Revo Sports“ komanda | ||||||
x. | Dudley Town | — | pasitraukė, jo vietą perėmė „Vono Sports“ komanda |
Pavasaris
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Birmingham district (spring)) |
V |
1. | Kidderminster Harriers | 18 | 14 | 2 | 2 | 57 — 18 | 30 | ||
2. | FC Stourbridge | 18 | 13 | 2 | 3 | 65 — 28 | 28 | ||
3. | Oswestry Town | 18 | 11 | 1 | 6 | 42 — 43 | 23 | ||
4. | Shrewsbury Town Reserves | 18 | 9 | 3 | 6 | 47 — 28 | 21 | ||
5. | Hereford United | 18 | 7 | 2 | 9 | 28 — 29 | 16 | ||
6. | Vono Sports FC | 18 | 6 | 4 | 8 | 38 — 40 | 16 | ||
7. | Stafford Rangers | 18 | 8 | 0 | 10 | 30 — 45 | 16 | ||
8. | Cradley Heath Saint Lukes | 18 | 7 | 0 | 11 | 34 — 38 | 14 | ||
9. | FC Hednesford | 18 | 5 | 3 | 10 | 34 — 54 | 13 | ||
10. | Revo Sports FC | 18 | 1 | 1 | 16 | 13 — 65 | 3 |
Cheshire county league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Cheshire) |
V |
1. | FC Runcorn | 42 | 28 | 6 | 8 | 134 — 60 | 62 | ||
2. | Tranmere Rovers-2 | 42 | 29 | 2 | 11 | 136 — 63 | 60 | ||
3. | Ashton National | 42 | 25 | 7 | 10 | 131 — 90 | 57 | ||
4. | Crewe Alexandra-2 | 42 | 26 | 4 | 12 | 132 — 74 | 56 | ||
5. | Wellington Town | 42 | 23 | 8 | 11 | 108 — 68 | 54 | ||
6. | FC Chester-2 | 42 | 22 | 8 | 12 | 111 — 74 | 52 | ||
7. | Wigan Athletic | 42 | 21 | 5 | 16 | 104 — 84 | 47 | ||
8. | Northwich Victoria | 42 | 20 | 7 | 15 | 88 — 87 | 47 | ||
9. | Witton Albion | 42 | 17 | 9 | 16 | 94 — 78 | 43 | ||
10. | Hyde United | 42 | 20 | 3 | 19 | 84 — 91 | 43 | ||
11. | Congleton Town | 42 | 16 | 10 | 16 | 80 — 89 | 42 | ||
12. | AFC Mossley | 42 | 14 | 12 | 16 | 77 — 78 | 40 | ||
13. | Port Vale-2 Stoke | 42 | 18 | 4 | 20 | 84 — 86 | 40 | ||
14. | Hurst Ashton | 42 | 15 | 10 | 17 | 86 — 113 | 40 | ||
15. | Stockport County-2 | 42 | 18 | 3 | 21 | 86 — 90 | 39 | ||
16. | FC Buxton | 42 | 12 | 11 | 19 | 71 — 93 | 35 | ||
17. | FC Macclesfield | 42 | 14 | 7 | 21 | 55 — 90 | 35 | ||
18. | Stalybridge Celtic | 42 | 13 | 8 | 21 | 87 — 108 | 34 | ||
19. | FC Rhyl | 42 | 12 | 9 | 21 | 94 — 117 | 33 | ||
20. | FC Altrincham | 42 | 9 | 7 | 26 | 72 — 119 | 25 | ||
21. | Winsford United | 42 | 8 | 6 | 28 | 57 — 134 | 22 | ||
22. | Manchester North End | 42 | 7 | 4 | 31 | 57 — 142 | 18 |
Eastern counties football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Eastern counties) |
V |
1. | Colchester United-2 | 24 | 17 | 3 | 4 | 92 — 41 | 37 | ||
2. | Chelmsford City-2 | 24 | 14 | 3 | 7 | 51 — 46 | 31 | ||
3. | Bury Town | 24 | 14 | 2 | 8 | 64 — 42 | 30 | ||
4. | Crittall Athletic | 24 | 13 | 3 | 8 | 61 — 39 | 29 | ||
5. | Harwich Parkeston | 24 | 13 | 3 | 8 | 62 — 41 | 29 | ||
6. | Clacton Town | 24 | 13 | 3 | 8 | 65 — 46 | 29 | ||
7. | Lowestoft Town | 24 | 11 | 2 | 11 | 54 — 51 | 24 | ||
8. | FC Kings Lynn | 24 | 8 | 6 | 10 | 54 — 55 | 22 | ||
9. | FC Cromer | 24 | 8 | 3 | 13 | 46 — 76 | 19 | ||
10. | FC Gorleston | 24 | 8 | 3 | 13 | 36 — 63 | 19 | ||
11. | Newmarket Town | 24 | 7 | 2 | 15 | 44 — 85 | 16 | ||
12. | CEYMS Norwich | 24 | 7 | 1 | 16 | 50 — 66 | 15 | ||
13. | Great Yarmouth Town | 24 | 6 | 1 | 17 | 41 — 70 | 13 |
Hampshire league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Hampshire) |
V |
1. | IOW Newport | 30 | 24 | 2 | 4 | 112 — 33 | 50 | ||
2. | Salisbury Corinthians | 30 | 21 | 4 | 5 | 85 — 39 | 46 | ||
3. | Bournemouth Gasworks Athletic | 30 | 19 | 4 | 7 | 91 — 47 | 42 | ||
4. | Gosport United | 30 | 17 | 5 | 8 | 79 — 55 | 39 | ||
5. | Ryde Sports | 30 | 18 | 4 | 8 | 78 — 54 | 38 | ||
6. | FC Cowes | 30 | 17 | 3 | 10 | 71 — 46 | 37 | ||
7. | FC Southampton A | 30 | 14 | 6 | 10 | 72 — 53 | 32 | ||
8. | FC Totton | 30 | 14 | 4 | 12 | 65 — 58 | 32 | ||
9. | Winchester City | 30 | 10 | 6 | 14 | 64 — 72 | 26 | ||
10. | FC Bournemouth | 30 | 9 | 6 | 15 | 47 — 55 | 24 | ||
11. | FC Christchurch | 30 | 10 | 4 | 16 | 52 — 85 | 24 | ||
12. | Portsmouth Gas Company | 30 | 10 | 3 | 17 | 66 — 72 | 23 | ||
13. | FC Lymington | 30 | 8 | 4 | 18 | 39 — 92 | 20 | ||
14. | FC Andover | 30 | 8 | 3 | 19 | 58 — 92 | 19 | ||
15. | FC Basingstoke | 30 | 4 | 6 | 20 | 39 — 99 | 14 | ||
16. | Pirelli General Eastleigh | 30 | 3 | 4 | 23 | 44 — 110 | 10 |
Kent football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Kent) |
V |
1. | Northfleet United | — |
Lancashire combination
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | South Liverpool | 42 | 29 | 4 | 9 | 137 — 61 | 62 | ||
2. | Bangor City | 42 | 27 | 7 | 8 | 126 — 75 | 61 | ||
3. | FC Clitheroe | 42 | 25 | 7 | 10 | 121 — 74 | 57 | ||
4. | Accrington Stanley-2 | 42 | 23 | 8 | 11 | 109 — 64 | 54 | ||
5. | FC Chorley | 42 | 23 | 7 | 12 | 118 — 62 | 53 | ||
6. | Rossendale United | 42 | 19 | 12 | 11 | 110 — 95 | 50 | ||
7. | AFC New Brighton-2 | 42 | 20 | 7 | 15 | 107 — 83 | 47 | ||
8. | Marine Crosby | 42 | 22 | 3 | 17 | 107 — 92 | 47 | ||
9. | Oldham Athletic-2 | 42 | 18 | 10 | 14 | 108 — 94 | 46 | ||
10. | FC Fleetwood | 42 | 18 | 8 | 16 | 85 — 92 | 44 | ||
11. | Lancaster City | 42 | 19 | 6 | 17 | 95 — 103 | 44 | ||
12. | AFC Rochdale-2 | 42 | 17 | 9 | 16 | 91 — 90 | 43 | ||
13. | FC Darwen | 42 | 18 | 6 | 18 | 116 — 87 | 42 | ||
14. | Leyland Motors | 42 | 16 | 7 | 19 | 94 — 101 | 39 | ||
15. | FC Morecambe | 42 | 14 | 10 | 18 | 67 — 76 | 38 | ||
16. | AFC Barrow-2 | 42 | 16 | 5 | 21 | 87 — 116 | 37 | ||
17. | FC Southport-2 | 42 | 14 | 8 | 20 | 81 — 99 | 36 | ||
18. | Bacup Borough | 42 | 13 | 6 | 23 | 81 — 99 | 32 | ||
19. | Prescot Cables | 42 | 12 | 7 | 23 | 79 — 131 | 31 | ||
20. | FC Great Harwood | 42 | 7 | 8 | 27 | 72 — 156 | 22 | ||
21. | RMI Horwich | 42 | 7 | 7 | 28 | 80 — 143 | 21 | ||
22. | FC Droylsden | 42 | 7 | 4 | 31 | 79 — 157 | 18 |
London league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona London) |
V |
1. | Dagenham Town | 28 | 20 | 2 | 6 | 66 — 38 | 42 | ||
2. | Leavesden Mental Hospital | 28 | 20 | 1 | 7 | 106 — 53 | 41 | ||
3. | FC Epsom | 28 | 20 | 1 | 7 | 76 — 43 | 41 | ||
4. | FC Finchley | 28 | 18 | 4 | 6 | 68 — 26 | 40 | ||
5. | Guildford City Reserves | 28 | 14 | 4 | 10 | 77 — 55 | 32 | ||
6. | Eton Manor Cheshunt | 28 | 13 | 5 | 10 | 60 — 40 | 31 | ||
7. | Carshalton Athletic | 28 | 14 | 3 | 11 | 69 — 59 | 31 | ||
8. | FC Tilbury | 28 | 13 | 3 | 12 | 61 — 60 | 29 | ||
9. | Post Office Engineers London | 28 | 11 | 6 | 11 | 66 — 58 | 28 | ||
10. | FC Walton-on-Thames | 28 | 9 | 9 | 10 | 73 — 74 | 27 | ||
11. | Grays Athletic | 28 | 11 | 3 | 14 | 59 — 64 | 25 | ||
12. | FC Uxbridge | 28 | 9 | 6 | 13 | 61 — 62 | 24 | ||
13. | Royal Naval Depot Chatham | 28 | 4 | 4 | 20 | 38 — 98 | 12 | ||
14. | Bostall Heath | 28 | 4 | 3 | 21 | 48 — 112 | 11 | ||
15. | Wandsworth United | 28 | 2 | 2 | 24 | 41 — 127 | 6 |
Midland football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Midland) |
V |
1. | Scunthorpe Lindsey | 42 | 28 | 8 | 6 | 133 — 57 | 64 | ||
2. | FC Barnsley-2 | 42 | 27 | 4 | 11 | 130 — 73 | 58 | ||
3. | Shrewsbury Town | 42 | 25 | 5 | 12 | 125 — 65 | 55 | ||
4. | Nottingham Forest-2 | 42 | 21 | 13 | 8 | 102 — 70 | 55 | ||
5. | Grimsby Town-2 | 42 | 23 | 6 | 13 | 120 — 74 | 52 | ||
6. | Burton Town | 42 | 22 | 6 | 14 | 115 — 75 | 50 | ||
7. | Bradford City-2 | 42 | 20 | 7 | 15 | 107 — 77 | 47 | ||
8. | Boston United | 42 | 21 | 5 | 16 | 95 — 90 | 47 | ||
9. | FC Scarborough | 42 | 18 | 10 | 14 | 79 — 81 | 46 | ||
10. | Peterborough United | 42 | 20 | 4 | 18 | 99 — 77 | 44 | ||
11. | Rotherham United-2 | 42 | 17 | 9 | 16 | 76 — 83 | 43 | ||
12. | Lincoln City-2 | 42 | 18 | 5 | 19 | 93 — 90 | 41 | ||
13. | Doncaster Rovers-2 | 42 | 18 | 4 | 20 | 95 — 87 | 40 | ||
14. | FC Grantham | 42 | 17 | 6 | 19 | 103 — 118 | 40 | ||
15. | Bradford Park Avenue-2 | 42 | 18 | 3 | 21 | 91 — 83 | 39 | ||
16. | Gainsborough Trinity | 42 | 18 | 3 | 21 | 102 — 92 | 39 | ||
17. | Frickley Colliery | 42 | 19 | 1 | 22 | 96 — 111 | 39 | ||
18. | Hull City-2 | 42 | 15 | 3 | 24 | 76 — 90 | 33 | ||
19. | Mansfield Town-2 | 42 | 11 | 7 | 24 | 80 — 112 | 29 | ||
20. | Notts County-2 | 42 | 11 | 6 | 25 | 60 — 121 | 28 | ||
21. | FC Newark | 42 | 11 | 5 | 26 | 82 — 149 | 27 | ||
22. | Denaby United | 42 | 2 | 4 | 36 | 34 — 218 | 8 |
North Eastern league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona North Eastern) |
V |
1. | FC South Shields | 38 | 28 | 4 | 6 | 141 — 50 | 60 | ||
2. | AFC Workington | 38 | 26 | 5 | 7 | 121 — 59 | 57 | ||
3. | FC North Shields | 38 | 25 | 7 | 6 | 111 — 62 | 57 | ||
4. | AFC Sunderland A | 38 | 23 | 5 | 10 | 121 — 55 | 51 | ||
5. | FC Middlesbrough A | 38 | 21 | 5 | 12 | 128 — 75 | 47 | ||
6. | AFC Gateshead-2 | 38 | 21 | 5 | 12 | 109 — 71 | 47 | ||
7. | AFC Ashington | 38 | 20 | 6 | 12 | 107 — 87 | 46 | ||
8. | Horden Colliery Welfare | 38 | 16 | 11 | 11 | 71 — 45 | 43 | ||
9. | Blyth Spartans | 38 | 15 | 9 | 14 | 82 — 97 | 39 | ||
10. | FC Darlington-2 | 38 | 14 | 8 | 16 | 95 — 92 | 36 | ||
11. | AFC Consett | 38 | 12 | 11 | 15 | 84 — 113 | 35 | ||
12. | Spennymoor United | 38 | 12 | 7 | 19 | 90 — 104 | 31 | ||
13. | Hartlepools United-2 | 38 | 12 | 6 | 20 | 77 — 92 | 30 | ||
14. | Carlisle United-2 | 38 | 12 | 4 | 22 | 98 — 101 | 28 | ||
15. | FC West Stanley | 38 | 11 | 6 | 21 | 75 — 104 | 27 | ||
16. | Walker Celtic | 38 | 11 | 5 | 22 | 56 — 103 | 27 | ||
17. | FC Jarrow | 38 | 11 | 5 | 22 | 69 — 104 | 27 | ||
18. | Throckley Welfare | 38 | 10 | 7 | 21 | 63 — 133 | 27 | ||
19. | FC Hexham | 38 | 8 | 8 | 22 | 66 — 143 | 24 | ||
20. | FC Annfield Plain | 38 | 7 | 6 | 25 | 55 — 130 | 20 |
Northern football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Northern) |
V |
1. | FC Bishop Auckland | 26 | 21 | 3 | 2 | 94 — 27 | 45 | ||
2. | AFC Shildon | 26 | 21 | 2 | 3 | 92 — 27 | 44 | ||
3. | FC Stockton | 26 | 17 | 3 | 6 | 88 — 44 | 37 | ||
4. | FC Billingham | 26 | 15 | 1 | 10 | 76 — 57 | 31 | ||
5. | AFC Willington | 26 | 13 | 4 | 9 | 75 — 62 | 30 | ||
6. | Whitby United | 26 | 12 | 1 | 13 | 51 — 64 | 25 | ||
7. | FC Cockfield | 26 | 9 | 6 | 11 | 53 — 55 | 24 | ||
8. | West Auckland Town | 26 | 11 | 2 | 13 | 50 — 56 | 24 | ||
9. | Ferryhill Athletic | 26 | 9 | 4 | 13 | 62 — 65 | 22 | ||
10. | Tow Law Town | 26 | 8 | 3 | 15 | 39 — 81 | 19 | ||
11. | South Bank Middlesbrough | 26 | 5 | 8 | 13 | 43 — 69 | 18 | ||
12. | Evenwood Town | 26 | 7 | 2 | 17 | 43 — 70 | 16 | ||
13. | Chilton Colliery Recreation Athletic | 26 | 6 | 3 | 17 | 47 — 95 | 15 | ||
14. | Crook Town | 26 | 4 | 6 | 16 | 52 — 93 | 14 |
- http://fchd.info/lghist/north1939.htm
- https://en.wikipedia.org/wiki/1938–39_Northern_Football_League
South Midlands league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona South Midlands) |
V |
1. | Wolverton Town | 28 | 21 | 3 | 4 | 92 — 42 | 45 | ||
2. | Vauxhall Motors Reserves Luton | 28 | 21 | 2 | 5 | 112 — 36 | 44 | ||
3. | Arlesey Town | 28 | 18 | 4 | 6 | 77 — 43 | 40 | ||
4. | Hitchin Town Reserves | 28 | 17 | 3 | 8 | 78 — 45 | 37 | ||
5. | Stewartby Works | 28 | 14 | 6 | 8 | 97 — 86 | 34 | ||
6. | Kettering Town Reserves | 28 | 16 | 1 | 11 | 84 — 57 | 33 | ||
7. | Waterlows Dunstable Reserves | 28 | 11 | 5 | 12 | 66 — 68 | 27 | ||
8. | Kempston Rovers | 28 | 12 | 3 | 13 | 72 — 88 | 27 | ||
9. | Rushden Town Reserves | 28 | 11 | 4 | 13 | 67 — 71 | 26 | ||
10. | Cambridge Town Reserves | 28 | 8 | 6 | 14 | 49 — 67 | 22 | ||
11. | Kryn Lahy Letchworth | 28 | 7 | 3 | 17 | 44 — 67 | 19 | ||
12. | London Brick Bletchley | 28 | 8 | 5 | 16 | 42 — 73 | 19 | ||
13. | Eynesbury Rovers | 28 | 8 | 2 | 18 | 44 — 72 | 18 | ||
14. | Baldock Town | 28 | 5 | 5 | 18 | 37 — 107 | 15 | ||
15. | Letchworth Town Reserves | 28 | 5 | 4 | 19 | 52 — 91 | 14 |
Spartan league Premier division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Spartan) |
V |
1. | Metropolitan Police East Molesey | 26 | 17 | 6 | 3 | 92 — 33 | 40 | ||
2. | FC Slough | 26 | 15 | 6 | 5 | 72 — 43 | 36 | ||
3. | Hitchin Town | 26 | 15 | 5 | 6 | 93 — 39 | 35 | ||
4. | Waterlows Dunstable | 26 | 13 | 7 | 6 | 71 — 47 | 33 | ||
5. | Camberley Town | 26 | 12 | 8 | 6 | 49 — 39 | 32 | ||
6. | Chesham United | 26 | 12 | 5 | 9 | 60 — 59 | 29 | ||
7. | Windsor Eton | 26 | 12 | 3 | 11 | 84 — 56 | 27 | ||
8. | Wood Green Town | 26 | 11 | 5 | 10 | 57 — 69 | 27 | ||
9. | Maidenhead United | 26 | 7 | 8 | 11 | 50 — 71 | 22 | ||
10. | Callender Athletic | 26 | 7 | 6 | 13 | 46 — 63 | 20 | ||
11. | Lyons Club FC | 26 | 7 | 5 | 14 | 39 — 85 | 19 | ||
12. | FC Marlow | 26 | 7 | 3 | 16 | 52 — 83 | 17 | ||
13. | Hoxton Manor | 26 | 4 | 6 | 16 | 32 — 63 | 14 | ||
14. | Letchworth Town | 26 | 6 | 1 | 19 | 34 — 81 | 13 |
Surrey senior league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Surrey) |
V |
1. | FC Hersham | — |
Sussex county football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Sussex) |
V |
1. | FC Worthing | 26 | 23 | 1 | 2 | 133 — 38 | 47 | ||
2. | FC Bognor Regis | 26 | 19 | 3 | 4 | 96 — 45 | 41 | ||
3. | FC Southwick | 26 | 19 | 2 | 5 | 97 — 36 | 40 | ||
4. | FC Horsham | 26 | 17 | 0 | 9 | 102 — 42 | 34 | ||
5. | FC Haywards Heath | 26 | 13 | 4 | 9 | 86 — 72 | 30 | ||
6. | FC Lewes | 26 | 12 | 2 | 12 | 93 — 89 | 26 | ||
7. | Littlehampton Town | 26 | 11 | 2 | 13 | 68 — 68 | 24 | ||
8. | FC Newhaven | 26 | 8 | 6 | 12 | 49 — 69 | 22 | ||
9. | FC East Grinstead | 26 | 10 | 2 | 14 | 56 — 81 | 22 | ||
10. | FC Bexhill | 26 | 8 | 1 | 17 | 64 — 87 | 17 | ||
11. | FC Hove | 26 | 6 | 5 | 15 | 60 — 97 | 17 | ||
12. | Eastbourne Comrades | 26 | 6 | 3 | 17 | 48 — 102 | 15 | ||
13. | FC Chichester | 26 | 7 | 1 | 18 | 57 — 131 | 15 | ||
14. | FC Shoreham | 26 | 7 | 0 | 19 | 49 — 101 | 14 |
United counties league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona United counties) |
V |
1. | Kettering Town | — |
Western football league Division 1
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Western) |
V |
1. | Lovells Athletic Newport | 10 | 7 | 2 | 1 | 27 — 14 | 16 | ||
2. | Yeovil Petters | 10 | 6 | 2 | 2 | 32 — 20 | 14 | ||
3. | Bristol City-2 | 10 | 4 | 1 | 5 | 24 — 24 | 9 | ||
4. | Bath City | 10 | 2 | 5 | 3 | 16 — 22 | 9 | ||
5. | Torquay United-2 | 10 | 2 | 4 | 4 | 14 — 17 | 8 | ||
6. | Bristol Rovers-2 | 10 | 1 | 2 | 7 | 9 — 25 | 4 |
- http://rsssf.com/tablese/engwesternhist.html#fin1
- https://en.wikipedia.org/wiki/1938–39_Western_Football_League
Worcestershire combination
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Worcestershire) |
V |
1. | Catshill Village Hall | 20 | 17 | 2 | 1 | 84 — 25 | 36 | ||
2. | FC Wrockwardine Wood | 21 | 15 | 2 | 4 | 62 — 33 | 32 | ||
3. | Lye Town | 21 | 14 | 3 | 4 | 75 — 42 | 31 | ||
4. | Bridgnorth Town | 22 | 11 | 1 | 10 | 60 — 57 | 23 | ||
5. | Goodyears FC | 21 | 8 | 4 | 9 | 51 — 61 | 20 | ||
6. | Netherton Liberals | 22 | 8 | 4 | 10 | 38 — 53 | 20 | ||
7. | Woodsetton Dudley | 21 | 8 | 3 | 10 | 51 — 38 | 19 | ||
8. | Jack Moulds Athletic FC | 16 | 7 | 2 | 7 | 31 — 30 | 16 | ||
9. | Weoley Castle Birmingham | 22 | 7 | 2 | 13 | 40 — 61 | 16 | ||
10. | Stourport Swifts | 22 | 5 | 5 | 12 | 43 — 51 | 15 | ||
11. | Stourbridge Glazed Brickworks | 21 | 6 | 3 | 12 | 42 — 66 | 15 | ||
12. | Stourbridge Reserves | 21 | 3 | 1 | 17 | 24 — 84 | 7 |
Yorkshire football league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Yorkshire) |
V |
1. | Sheffield Wednesday A | — |
|