Švedijos aukščiausioji futbolo lyga 1917 m.
Wikipedia
Pirmenybės
- 1/32 finalo pralaimėjo: IFK Stockholm, Vesta Uppsala, Johanneshof Stockholm, Halmia Halmstad, IFK Vasteras, City Eskilstuna, IFK Uddevalla.
Šešioliktfinalis | Aštuntfinalis | Ketvirtfinalis | Pusfinalis | ||||||||||||||||
Djurgarden Stockholm | 3 | ||||||||||||||||||
Marieberg Stockholm | 2 | ||||||||||||||||||
Marieberg Stockholm | 4 | ||||||||||||||||||
Jarva Stockholm | 1 | ||||||||||||||||||
Djurgarden Stockholm | 6 | ||||||||||||||||||
AIK Sandviken | 1 | ||||||||||||||||||
AIK Sandviken | 4 | ||||||||||||||||||
IF Gefle | 3 | ||||||||||||||||||
IF Gefle | + | ||||||||||||||||||
IFK Gavle | – | pap. | |||||||||||||||||
Djurgarden Stockholm | 0 | 2 | |||||||||||||||||
IFK Goteborg | 0 | 1 | |||||||||||||||||
IFK Goteborg | 2 | ||||||||||||||||||
AIS Goteborg | 0 | ||||||||||||||||||
Elfsborg Boras | 0 | ||||||||||||||||||
AIS Goteborg | 1 | pap. | |||||||||||||||||
IFK Goteborg | 1 | 6 | |||||||||||||||||
IF Halsingborg | 1 | 0 | |||||||||||||||||
IF Halsingborg | 5 | ||||||||||||||||||
IFK Malmo | 0 | ||||||||||||||||||
IFK Malmo | 4 | ||||||||||||||||||
FF Malmo | 1 | ||||||||||||||||||
AIK Solna | 5 | ||||||||||||||||||
Orgryte Goteborg | 1 | ||||||||||||||||||
AIK Solna | 2 | ||||||||||||||||||
IFK Eskilstuna | 0 | ||||||||||||||||||
IFK Eskilstuna | 1 | ||||||||||||||||||
Verdandi Eskilstuna | 0 | ||||||||||||||||||
IS Koping | 0 | ||||||||||||||||||
Verdandi Eskilstuna | 1 | ||||||||||||||||||
AIK Solna | 1 | ||||||||||||||||||
Sirius Uppsala | 0 | ||||||||||||||||||
Sirius Uppsala | 2 | ||||||||||||||||||
IFK Uppsala | 0 | pap. | |||||||||||||||||
Sirius Uppsala | 1 | 3 | |||||||||||||||||
pap. | Hammarby Stockholm | 1 | 0 | ||||||||||||||||
Hammarby Stockholm | 2 | 3 | |||||||||||||||||
Westermalm Stockholm | 2 | 1 | pap. | ||||||||||||||||
Sirius Uppsala | 3 | 3 | |||||||||||||||||
IFK Norrkoping | 3 | 0 | |||||||||||||||||
IFK Norrkoping | 2 | ||||||||||||||||||
Sleipner Norrkoping | 1 | ||||||||||||||||||
Sleipner Norrkoping | + | ||||||||||||||||||
Gothia Goteborg | – | ||||||||||||||||||
Finalas | |||||||||||||||||||
1917-10-11 | Stokholmas | ||||||||||||||||||
Djurgarden Stockholm | AIK Solna | ||||||||||||||||||
3 | 1 | ||||||||||||||||||
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Djurgarden Stockholm | — | |||||||
2. | AIK Solna | — | |||||||
3. | IFK Goteborg | — | |||||||
3. | Sirius Uppsala | — | |||||||
5. | AIK Sandviken | — | |||||||
5. | IF Halsingborg | — | |||||||
5. | IFK Eskilstuna | — | |||||||
5. | IFK Norrkoping | — | |||||||
9. | Marieberg Stockholm | — | |||||||
9. | IF Gavle | — | |||||||
9. | GAIS Goteborg | — | |||||||
9. | IFK Malmo | — | |||||||
9. | Orgryte Goteborg | — | |||||||
9. | Verdandi Eskilstuna | — | |||||||
9. | Hammarby Stockholm | — | |||||||
9. | Sleipner Norrkoping | — | |||||||
17. | Jarva Stockholm | — | |||||||
17. | Elfsborg Boras | — | |||||||
17. | FF Malmo | — | |||||||
17. | IS Koping | — | |||||||
17. | IFK Uppsala | — | |||||||
17. | Westermalm Stockholm | — | |||||||
23. | IFK Gavle | — | |||||||
23. | Gothia Goteborg | — |
|