Škotijos VI futbolo lyga 2012–2013 m.
East region Premier league
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona East) |
V |
1. | Newtongrange Star | 22 | 15 | 3 | 4 | 57 — 27 | 48 | ||
2. | Ballingry Rovers | 22 | 14 | 2 | 6 | 58 — 31 | 44 | ||
3. | FC Tayport | 22 | 12 | 6 | 4 | 50 — 24 | 42 | ||
4. | Armadale Thistle | 22 | 11 | 5 | 6 | 42 — 27 | 38 | ||
5. | Penicuik Athletic | 22 | 11 | 4 | 7 | 43 — 31 | 37 | ||
6. | Bathgate Thistle | 22 | 10 | 5 | 7 | 38 — 33 | 35 | ||
7. | Dalkeith Thistle | 22 | 8 | 7 | 7 | 43 — 57 | 31 | ||
8. | Jeanfield Swifts Perth | 22 | 8 | 5 | 9 | 43 — 40 | 29 | ||
9. | Oakley United | 22 | 6 | 5 | 11 | 45 — 73 | 23 | ||
10. | Dundee Violet | 22 | 8 | 1 | 13 | 34 — 38 | 22 | ||
11. | Glenrothes Juniors | 22 | 3 | 3 | 16 | 23 — 46 | 12 | ||
12. | Broughty Athletic | 22 | 1 | 4 | 17 | 21 — 70 | 7 |
North region Division One
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona North) |
V |
1. | New Elgin | 26 | 22 | 1 | 3 | 78 — 31 | 67 | ||
2. | East End Aberdeen | 26 | 17 | 3 | 6 | 67 — 39 | 54 | ||
3. | Inverness City | 26 | 16 | 4 | 6 | 75 — 40 | 52 | ||
4. | Glentanar Aberdeen | 26 | 13 | 7 | 6 | 68 — 49 | 46 | ||
5. | Islavale Keith | 26 | 13 | 4 | 9 | 61 — 58 | 43 | ||
6. | Parkvale Aberdeen | 26 | 13 | 2 | 11 | 74 — 47 | 41 | ||
7. | Portgordon Victoria | 26 | 11 | 3 | 12 | 55 — 73 | 36 | ||
8. | Sunnybank Aberdeen | 26 | 9 | 6 | 11 | 50 — 63 | 33 | ||
9. | Nairn Saint Ninian | 26 | 9 | 3 | 14 | 47 — 68 | 30 | ||
10. | Forres Thistle | 26 | 7 | 8 | 11 | 51 — 62 | 29 | ||
11. | Burghead Thistle | 26 | 9 | 1 | 16 | 52 — 59 | 28 | ||
12. | Newburgh Thistle | 26 | 6 | 6 | 14 | 48 — 68 | 24 | ||
13. | Buchanhaven Hearts | 26 | 3 | 8 | 15 | 44 — 75 | 17 | ||
14. | Lossiemouth United | 26 | 3 | 6 | 17 | 39 — 77 | 15 |
West of Scotland Super league First division
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona West) |
V |
1. | Hurlford United | 26 | 16 | 3 | 7 | 52 — 43 | 51 | ||
2. | Kilbirnie Ladeside | 26 | 15 | 5 | 6 | 58 — 37 | 50 | ||
3. | Largs Thistle | 26 | 14 | 3 | 9 | 59 — 39 | 45 | ||
4. | Thorniewood United Viewpark | 26 | 13 | 5 | 8 | 44 — 31 | 44 | ||
5. | Yoker Athletic | 26 | 11 | 7 | 8 | 67 — 49 | 40 | ||
6. | Rutherglen Glencairn | 26 | 12 | 4 | 10 | 51 — 42 | 40 | ||
7. | FC Renfrew | 26 | 11 | 4 | 11 | 48 — 40 | 37 | ||
8. | Cumbernauld United | 26 | 11 | 4 | 11 | 53 — 63 | 37 | ||
9. | Kilsyth Rangers | 26 | 10 | 6 | 10 | 44 — 42 | 36 | ||
10. | Maybole Juniors | 26 | 9 | 8 | 9 | 43 — 48 | 35 | ||
11. | Glasgow Perthshire | 26 | 10 | 4 | 12 | 57 — 48 | 34 | ||
12. | Kello Rovers Kirkconnel | 26 | 9 | 2 | 15 | 43 — 69 | 29 | ||
13. | Ardrossan Winton Rovers | 26 | 5 | 7 | 14 | 52 — 80 | 22 | ||
14. | Whitletts Victoria | 26 | 3 | 4 | 19 | 30 — 70 | 13 |
|