Čekijos aukščiausioji futbolo lyga 2019–2020 m.
Wikipedia
Pirmenybės sustabdytos 2020-03-12 dėl COVID-19 pandemijos, tačiau buvo atnaujintos 2020-05-25.
Lyga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Slavia Praha | 30 | 22 | 6 | 2 | 58 — 10 | 72 | ||
2. | Viktoria Plzen | 30 | 20 | 6 | 4 | 60 — 22 | 66 | ||
3. | Sparta Praha | 30 | 14 | 8 | 8 | 55 — 35 | 50 | ||
4. | FK Jablonec | 30 | 14 | 7 | 9 | 46 — 41 | 49 | ||
5. | Slovan Liberec | 30 | 14 | 5 | 11 | 50 — 38 | 47 | ||
6. | Banik Ostrava | 30 | 12 | 9 | 9 | 42 — 34 | 45 | ||
7. | Dynamo Ceske Budejovice | 30 | 13 | 4 | 13 | 46 — 45 | 43 | ||
8. | Bohemians Praha | 30 | 12 | 6 | 12 | 38 — 41 | 42 | ||
9. | Slovacko Uherske Hradiste | 30 | 11 | 9 | 10 | 35 — 35 | 42 | ||
10. | FK Mlada Boleslav | 30 | 11 | 7 | 12 | 48 — 52 | 40 | ||
11. | Sigma Olomouc | 30 | 8 | 12 | 10 | 36 — 37 | 36 | ||
12. | FK Teplice | 30 | 7 | 10 | 13 | 29 — 49 | 31 | ||
13. | Fastav Zlin | 30 | 7 | 6 | 17 | 25 — 47 | 27 | ||
14. | MFK Karvina | 30 | 5 | 11 | 14 | 23 — 39 | 26 | ||
15. | SFC Opava | 30 | 5 | 8 | 17 | 16 — 47 | 23 | ||
16. | FK Pribram | 30 | 5 | 6 | 19 | 19 — 54 | 21 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Slavia Praha | 35 | 26 | 7 | 2 | 69 — 12 | 85 | ||
2. | Viktoria Plzen | 35 | 23 | 7 | 5 | 68 — 24 | 76 | ||
3. | Sparta Praha | 35 | 17 | 9 | 9 | 66 — 40 | 60 | ||
4. | FK Jablonec | 35 | 14 | 9 | 12 | 48 — 52 | 51 | ||
5. | Slovan Liberec | 35 | 15 | 6 | 14 | 55 — 51 | 51 | ||
6. | Banik Ostrava | 35 | 12 | 11 | 12 | 47 — 43 | 47 |
III finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
11. | Sigma Olomouc | 33 | 9 | 13 | 11 | 39 — 40 | 40 | ||
12. | FK Teplice | 33 | 9 | 11 | 13 | 37 — 51 | 38 | ||
13. | Fastav Zlin | 33 | 9 | 6 | 18 | 30 — 52 | 33 | ||
14. | MFK Karvina | 33 | 5 | 12 | 16 | 25 — 46 | 27 | ||
15. | SFC Opava | 33 | 5 | 10 | 18 | 17 — 50 | 25 | ||
16. | FK Pribram | 33 | 6 | 7 | 20 | 21 — 55 | 25 |
Papildoma vieta
Dėl papildomos vietos Europos lygoje varžėsi 7–10 vietas užėmusios komandos ir I finalo 5-oji komanda.
Ketvirtfinalis | Pusfinalis | ||||||||
Slovan Liberec | + | ||||||||
FK Mlada Boleslav | 2-1 | ||||||||
Dynamo Ceske Budejovice | 0-2 | ||||||||
FK Mlada Boleslav | 3-0 | ||||||||
Bohemians Praha | 2-1 | ||||||||
Slovacko Uherske Hradiste | 1-2 | ||||||||
Bohemians Praha | 2-1 | ||||||||
Finalas | |||||||||
Liberecas | |||||||||
Slovan Liberec | FK Mlada Boleslav | ||||||||
2 | 0 | ||||||||
- https://int.soccerway.com/national/czech-republic/czech-liga/20192020/europa-league-play-offs---1st-round/
- https://int.soccerway.com/national/czech-republic/czech-liga/20192020/europa-league-play-offs---2nd-round/
- https://int.soccerway.com/national/czech-republic/czech-liga/20192020/s17791/final-stages/
|