Čekijos aukščiausioji futbolo lyga 2018–2019 m.
Wikipedia
Lyga
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Slavia Praha | 30 | 23 | 3 | 4 | 72 — 23 | 72 | ||
2. | Viktoria Plzen | 30 | 21 | 5 | 4 | 47 — 27 | 68 | ||
3. | Sparta Praha | 30 | 17 | 6 | 7 | 52 — 27 | 57 | ||
4. | FK Jablonec | 30 | 15 | 6 | 9 | 53 — 26 | 51 | ||
5. | Banik Ostrava | 30 | 13 | 6 | 11 | 38 — 36 | 45 | ||
6. | Slovan Liberec | 30 | 11 | 9 | 10 | 33 — 44 | 42 | ||
7. | FK Mlada Boleslav | 30 | 11 | 9 | 10 | 52 — 28 | 42 | ||
8. | Sigma Olomouc | 30 | 12 | 4 | 14 | 37 — 43 | 40 | ||
9. | Fastav Zlin | 30 | 12 | 3 | 15 | 32 — 40 | 39 | ||
10. | FK Teplice | 30 | 10 | 6 | 14 | 32 — 42 | 36 | ||
11. | Bohemians Praha | 30 | 8 | 10 | 12 | 29 — 37 | 34 | ||
12. | Slovacko Uherske Hradiste | 30 | 10 | 4 | 16 | 32 — 45 | 34 | ||
13. | SFC Opava | 30 | 9 | 6 | 15 | 39 — 49 | 33 | ||
14. | FK Pribram | 30 | 8 | 7 | 15 | 33 — 63 | 31 | ||
15. | MFK Karvina | 30 | 8 | 5 | 17 | 39 — 53 | 29 | ||
16. | Dukla Praha | 30 | 5 | 5 | 20 | 25 — 62 | 20 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Slavia Praha | 35 | 26 | 5 | 4 | 79 — 26 | 83 | ||
2. | Viktoria Plzen | 35 | 24 | 6 | 5 | 57 — 32 | 78 | ||
3. | Sparta Praha | 35 | 20 | 6 | 9 | 59 — 33 | 66 | ||
4. | FK Jablonec | 35 | 17 | 6 | 12 | 58 — 32 | 57 | ||
5. | Banik Ostrava | 35 | 13 | 8 | 14 | 39 — 43 | 47 | ||
6. | Slovan Liberec | 35 | 12 | 10 | 13 | 34 — 32 | 46 |
III finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
11. | Slovacko Uherske Hradiste | 35 | 13 | 6 | 16 | 43 — 47 | 45 | ||
12. | SFC Opava | 35 | 12 | 7 | 16 | 47 — 57 | 43 | ||
13. | Bohemians Praha | 35 | 9 | 13 | 13 | 33 — 43 | 40 | ||
14. | FK Pribram | 35 | 11 | 7 | 17 | 43 — 73 | 40 | ||
15. | MFK Karvina | 35 | 9 | 5 | 21 | 42 — 58 | 32 | ||
16. | Dukla Praha | 35 | 5 | 7 | 23 | 30 — 72 | 22 |
Papildoma vieta
Dėl papildomos vietos Europos lygoje varžėsi 7–10 vietas užėmusios komandos ir I finalo 5-oji komanda.
Ketvirtfinalis | Pusfinalis | ||||||||
Fastav Zlin | 1-0 | ||||||||
Sigma Olomouc | 3-2 | ||||||||
Fastav Zlin | 3-1 | ||||||||
FK Mlada Boleslav | 3-0 | ||||||||
FK Teplice | 0-8 | ||||||||
FK Mlada Boleslav | 1-1 | ||||||||
Banik Ostrava | + | ||||||||
Finalas | |||||||||
Ostrava | |||||||||
FK Mlada Boleslav | Banik Ostrava | ||||||||
1 | 0 | ||||||||
- https://int.soccerway.com/national/czech-republic/czech-liga/20182019/europa-league-play-offs---1st-round/
- https://int.soccerway.com/national/czech-republic/czech-liga/20182019/europa-league-play-offs---2nd-round/
- https://int.soccerway.com/national/czech-republic/czech-liga/20182019/s16052/final-stages/
Pereinamosios rungtynės
Pirmoji komanda | Antroji komanda | I rungt. | II rungt. |
Zbrojovka Brno | FK Pribram | 3-3 | 0-0 |
MFK Karvina | Vysocina Jihlava | 2-1 | 1-1 |
|