Baltarusijos III futbolo lyga 2019 m.
(Nukreipta iš Blr3 2019)
Brestskaâ oblastʹ
- https://www.football.by/stat/belarus_region/brobl2019/
- http://amatar.info/index.php/region-championship/tably
Vostok
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Brestskaâ oblastʹ / Vostok) |
V |
1. | Novaa Pripat Olsany | 12 | 9 | 0 | 3 | 48 — 20 | 27 | ||
2. | Atlant Kobrin | 12 | 8 | 1 | 3 | 48 — 20 | 25 | ||
3. | Krecet Bereza | 12 | 8 | 0 | 4 | 42 — 17 | 24 | ||
4. | FK Ivanovo | 12 | 7 | 1 | 4 | 33 — 27 | 22 | ||
5. | FK Gancevici | 12 | 4 | 1 | 7 | 22 — 23 | 13 | ||
6. | Muhavec Pruzany | 12 | 4 | 1 | 7 | 17 — 29 | 13 | ||
7. | Kolos Lahovici | 12 | 0 | 0 | 12 | 9 — 83 | 0 |
Zapad
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Brestskaâ oblastʹ / Zapad) |
V |
1. | Zilstroj Brest | 12 | 11 | 1 | 0 | 56 — 17 | 34 | ||
2. | Dinamo Malorita | 12 | 8 | 0 | 4 | 43 — 20 | 24 | ||
3. | Niva Dolbizno | 12 | 6 | 3 | 3 | 40 — 19 | 21 | ||
4. | Komarovka Tomasovka | 12 | 6 | 1 | 5 | 33 — 21 | 19 | ||
5. | Rostok Zabinka | 12 | 3 | 3 | 6 | 21 — 50 | 12 | ||
6. | Unost Drogicin | 12 | 2 | 1 | 9 | 11 — 40 | 7 | ||
7. | Ruh-2 Brest | 12 | 1 | 1 | 10 | 16 — 53 | 4 |
Finalas
Ketvirtfinalis | Pusfinalis | ||||||||
Dinamo Malorita | 3-0 | ||||||||
Krecet Bereza | 1-1 | ||||||||
Dinamo Malorita | 2-1 | ||||||||
Novaa Pripat Olsany | 2-0 | ||||||||
Komarovka Tomasovka | 0-3 | ||||||||
Novaa Pripat Olsany | 2-4 | ||||||||
Niva Dolbizno | 0-1 | ||||||||
Atlant Kobrin | 1-3 | ||||||||
Niva Dolbizno | 0-0 | ||||||||
Zilstroj Brest | 0-1 | ||||||||
FK Ivanovo | 1-0 | ||||||||
Zilstroj Brest | 9-1 | ||||||||
Finalas | |||||||||
Kobrynas | |||||||||
Novaa Pripat Olsany | Niva Dolbizno | ||||||||
2 | 1 | ||||||||
Dėl 3-osios vietos | Zilstroj Brest | Dinamo Malorita | 5-3 (prat.) |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Brestskaâ oblastʹ) |
V |
1. | Novaa Pripat Olsany | — | |||||||
2. | Niva Dolbizno | — | |||||||
3. | Zilstroj Brest | — | |||||||
4. | Dinamo Malorita | — | |||||||
5. | Komarovka Tomasovka | — | |||||||
5. | Atlant Kobrin | — | |||||||
5. | FK Ivanovo | — | |||||||
5. | Krecet Bereza | — |
Gomelʹskaâ oblastʹ
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | MNPZ Mozyr | 12 | 10 | 2 | 0 | 40 — 4 | 32 | ||
2. | Montaznik Mozyr | 12 | 8 | 2 | 2 | 41 — 15 | 26 | ||
3. | Bumprom Gomel | 12 | 6 | 3 | 3 | 36 — 25 | 21 | ||
4. | Dnepr Rogacev | 12 | 4 | 3 | 5 | 32 — 41 | 15 | ||
5. | FK Kalinkovici | 12 | 3 | 1 | 8 | 19 — 40 | 10 | ||
6. | FK Lelcicy | 12 | 2 | 3 | 7 | 18 — 33 | 9 | ||
7. | Rajon Recica | 12 | 2 | 0 | 10 | 9 — 37 | 6 | pasitraukė po I rato |
- https://www.football.by/stat/belarus_region/gomobl2019/
- http://www.teams.by/chempionat-gomelskoy-oblasti-2019/table-2539/
Grodnenskaâ oblastʹ
Gruppa A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | ZKH Grodno | 14 | 13 | 0 | 1 | 46 — 14 | 39 | ||
2. | Siti Slonim | 14 | 10 | 2 | 2 | 43 — 23 | 32 | ||
3. | FSK Grodno | 14 | 7 | 2 | 5 | 31 — 21 | 23 | ||
4. | Cajka Zelva | 14 | 6 | 3 | 5 | 28 — 25 | 21 | ||
5. | FK Mosty | 14 | 5 | 2 | 7 | 25 — 30 | 17 | ||
6. | VFL LIK Volkovysk | 14 | 4 | 3 | 7 | 22 — 31 | 15 | ||
7. | Belaa Rus Datlovo | 14 | 2 | 3 | 9 | 16 — 33 | 9 | ||
8. | SDUSOR-Belkard Grodno | 14 | 1 | 1 | 12 | 15 — 49 | 4 |
Gruppa B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Smena Volkovysk | 12 | 7 | 3 | 2 | 23 — 12 | 24 | ||
2. | Kremko Kvasovka | 12 | 6 | 2 | 4 | 41 — 24 | 20 | ||
3. | FK Sucin | 12 | 5 | 3 | 4 | 22 — 17 | 18 | ||
4. | FK Lida-2 | 12 | 4 | 3 | 5 | 27 — 33 | 15 | ||
5. | FK Ostrovec | 12 | 3 | 5 | 4 | 18 — 20 | 14 | ||
6. | FK Osmany-2 | 12 | 3 | 3 | 6 | 22 — 33 | 12 | ||
7. | Vilia Smorgon | 12 | 3 | 3 | 6 | 27 — 41 | 12 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Grodnenskaâ oblastʹ) |
V |
1. | ZKH Grodno | 14 | 12 | 0 | 2 | 54 — 13 | 36 | ||
2. | Kremko Kvasovka | 14 | 9 | 2 | 3 | 46 — 19 | 29 | ||
3. | Smena Volkovysk | 14 | 8 | 3 | 3 | 22 — 11 | 27 | ||
4. | Siti Slonim | 14 | 7 | 0 | 7 | 38 — 36 | 21 | ||
5. | FK Sucin | 14 | 5 | 3 | 6 | 20 — 24 | 18 | ||
6. | FSK Grodno | 14 | 5 | 0 | 9 | 17 — 30 | 15 | ||
7. | Cajka Zelva | 14 | 3 | 2 | 9 | 16 — 28 | 11 | ||
8. | FK Lida-2 | 14 | 1 | 2 | 11 | 15 — 67 | 5 |
II finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Grodnenskaâ oblastʹ) |
V |
9. | Belaa Rus Datlovo | 12 | 7 | 1 | 4 | 32 — 21 | 22 | ||
10. | FK Mosty | 12 | 7 | 0 | 5 | 28 — 21 | 21 | ||
11. | FK Ostrovec | 12 | 6 | 3 | 3 | 26 — 16 | 21 | ||
12. | VFL LIK Volkovysk | 12 | 6 | 1 | 5 | 24 — 24 | 19 | ||
13. | FK Osmany-2 | 12 | 5 | 3 | 4 | 28 — 28 | 18 | ||
14. | Vilia Smorgon | 12 | 5 | 2 | 5 | 27 — 27 | 17 | ||
15. | SDUSOR-Belkard Grodno | 12 | 1 | 0 | 11 | 5 — 33 | 3 |
Minsk
Minskaâ oblastʹ
Gruppa A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Falko Dzerzinsk | 14 | 11 | 2 | 1 | 55 — 14 | 35 | ||
2. | Livadia-Uni Dzerzinsk | 14 | 8 | 4 | 2 | 31 — 17 | 28 | ||
3. | DRSU Krupki | 14 | 7 | 3 | 4 | 34 — 29 | 24 | ||
4. | FK Logojsk | 14 | 5 | 3 | 6 | 44 — 33 | 18 | ||
5. | RKZ Radoskovici | 14 | 5 | 3 | 6 | 23 — 34 | 18 | ||
6. | DUSS-4 Molodecno | 14 | 5 | 1 | 8 | 34 — 34 | 16 | ||
7. | Lazurnyj Berezino | 14 | 2 | 4 | 8 | 22 — 62 | 10 | ||
8. | Vilia Vilejka | 14 | 2 | 2 | 10 | 20 — 40 | 8 |
Gruppa B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Stroitel Kopyl | 14 | 12 | 0 | 2 | 57 — 13 | 36 | ||
2. | FK Kleck-2 | 13 | 10 | 1 | 2 | 50 — 15 | 31 | ||
3. | Kolos Cerven | 14 | 8 | 3 | 3 | 34 — 17 | 27 | ||
4. | FK Starye Dorogi | 15 | 7 | 1 | 7 | 38 — 36 | 22 | ||
5. | Neman-DUSS Stolbcy | 14 | 5 | 2 | 7 | 39 — 34 | 17 | ||
6. | FK Nesviz | 15 | 4 | 1 | 10 | 19 — 40 | 13 | ||
7. | Energia Puhovici | 14 | 4 | 1 | 9 | 17 — 53 | 13 | ||
8. | CS Smolevici | 13 | 1 | 1 | 11 | 6 — 52 | 4 |
I finalas
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Minskaâ oblastʹ) |
V |
1. | Stroitel Kopyl | 14 | 10 | 2 | 2 | 44 — 14 | 32 | ||
2. | Falko Dzerzinsk | 14 | 8 | 5 | 1 | 37 — 19 | 29 | ||
3. | FK Kleck-2 | 14 | 8 | 3 | 3 | 44 — 23 | 27 | ||
4. | Kolos Cerven | 14 | 7 | 1 | 6 | 27 — 24 | 22 | ||
5. | FK Starye Dorogi | 14 | 6 | 0 | 8 | 42 — 39 | 18 | ||
6. | Livadia-Uni Dzerzinsk | 14 | 4 | 3 | 7 | 23 — 48 | 15 | ||
7. | DRSU Krupki | 14 | 2 | 4 | 8 | 19 — 42 | 10 | ||
8. | FK Logojsk | 14 | 1 | 2 | 11 | 21 — 48 | 5 |
II finalas
Dėl 9-osios vietos | RKZ Radoskovici | Neman-DUSS Stolbcy | 2-2 | 0-7 |
Dėl 11-osios vietos | FK Nesviz | DUSS-4 Molodecno | 2-0 | 2-3 |
Dėl 13-osios vietos | Lazurnyj Berezino | Energia Puhovici | 3-4 | –:+ |
Dėl 15-osios vietos | Vilia Vilejka | CS Smolevici | +:– | +:– |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Minskaâ oblastʹ) |
V |
9. | Neman-DUSS Stolbcy | — | |||||||
10. | RKZ Radoskovici | — | |||||||
11. | FK Nesviz | — | |||||||
12. | DUSS-4 Molodecno | — | |||||||
13. | Energia Puhovici | — | |||||||
14. | Lazurnyj Berezino | — | |||||||
15. | Vilia Vilejka | — | |||||||
16. | CS Smolevici | — |
Mogilëvskaâ oblastʹ
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos | V |
1. | Spartak Sklov | 12 | 10 | 0 | 2 | 40 — 8 | 30 | ||
2. | Servoluks-Agro Mezisetki | 12 | 9 | 1 | 2 | 40 — 11 | 28 | ||
3. | FK Klimovici | 12 | 7 | 2 | 3 | 31 — 22 | 23 | ||
4. | Niva Causy | 12 | 7 | 0 | 5 | 24 — 17 | 21 | ||
5. | FK Kransopole | 12 | 4 | 0 | 8 | 22 — 32 | 12 | ||
6. | FK Cerikov | 12 | 1 | 2 | 9 | 11 — 24 | 5 | ||
7. | Dnepr Byhov | 12 | 1 | 1 | 10 | 10 — 64 | 4 |
Vitebskaâ oblastʹ
Gruppa A
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vitebskaâ oblastʹ A) |
V |
1. | FK Lepel | 15 | 12 | 2 | 1 | 46 — 18 | 38 | ||
2. | 2019 Polock | 15 | 10 | 2 | 3 | 59 — 26 | 32 | ||
3. | FK Glubokoe | 15 | 8 | 1 | 6 | 40 — 34 | 25 | ||
4. | FK Miory | 15 | 5 | 6 | 4 | 37 — 27 | 21 | ||
5. | PMC Postavy | 15 | 3 | 1 | 11 | 21 — 47 | 10 | ||
6. | Dvina-Bars Verhnedvinsk | 15 | 1 | 0 | 14 | 19 — 70 | 3 |
Gruppa B
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vitebskaâ oblastʹ B) |
V |
1. | Detskoselskij Gorodok | 14 | 11 | 1 | 2 | 49 — 15 | 34 | ||
2. | Gazovik Vitebsk | 14 | 11 | 1 | 2 | 46 — 18 | 34 | ||
3. | FK Senno | 14 | 10 | 0 | 4 | 26 — 23 | 30 | ||
4. | Masokombinat Orsa | 14 | 7 | 1 | 6 | 36 — 26 | 22 | ||
5. | Slavanskij Veles Vitebsk | 14 | 7 | 0 | 7 | 40 — 33 | 21 | ||
6. | Niva Tolocin | 14 | 2 | 2 | 10 | 14 — 36 | 8 | ||
7. | Dnepr Dubrovno | 14 | 2 | 2 | 10 | 18 — 44 | 8 | ||
8. | Olimp Casniki | 14 | 1 | 3 | 10 | 18 — 52 | 6 |
Finalas
Ketvirtfinalis | Pusfinalis | ||||||||
FK Glubokoe | 1-1 | ||||||||
Gazovik Vitebsk | 5-2 | ||||||||
Gazovik Vitebsk | 2-2 | ||||||||
FK Lepel | 0-0 | ||||||||
Masokombinat Orsa | 0-5 | ||||||||
FK Lepel | 3-0 | ||||||||
FK Senno | 1-1 | ||||||||
2019 Polock | 3-1 | ||||||||
2019 Polock | 3-0 | ||||||||
Detskoselskij Gorodok | 1-2 | ||||||||
FK Miory | 1-2 | ||||||||
Detskoselskij Gorodok | 7-0 | ||||||||
Finalas | |||||||||
Orša | |||||||||
FK Lepel | 2019 Polock | ||||||||
1 | 0 | ||||||||
Dėl 3-osios vietos | Gazovik Vitebsk | Detskoselskij Gorodok | 1-5 |
Suminė rikiuotė | |||||||||
Vieta | Komanda | R | + | = | – | Įvarčiai | Tšk. | Pastabos (zona Vitebskaâ oblastʹ) |
V |
1. | FK Lepel | — | |||||||
2. | 2019 Polock | — | |||||||
3. | Detskoselskij Gorodok | — | |||||||
4. | Gazovik Vitebsk | — | |||||||
5. | FK Senno | — | |||||||
5. | FK Glubokoe | — | |||||||
5. | FK Miory | — | |||||||
5. | Masokombinat Orsa | — |
|